11 Haziran 2019 Salı 10:26

GÜNDEM

Zyxel İle Anadolu’Da Dijital Dönüşüm Semineri’Nin İlk Durağı Adana Oldu

Zyxel İle Anadolu’Da Dijital Dönüşüm Semineri’Nin İlk Durağı Adana Oldu
Zyxel İle Anadolu’Da Dijital Dönüşüm Semineri’Nin İlk Durağı Adana Oldu

34volt » 34Volt

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dijitalleşmeyi Kaldıraç Olarak Kullanalım, gücümüze Güç Katalım!

Etkinlikte konuşan Zyxel Türkiye Kurumsal Kanal Müdürü Ömer Faruk Erünsal“İş süreçlerimize yüksek teknolojiyi entegre ederek, katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak mümkün. Anadolu’da dijitalleşmeyi kaldıraç olarak kullanabilirsek suyun akışını lehimize çevirebiliriz” dedi.

Zyxel Türkiye ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkililiğin ilk durağı Adana oldu. Ardından ikinci durak olan Antep’te Anadolu kaplanları ile buluşan Zyxel ekibi, özelikle Nebula Bulut çözümlerinin işletmelere kazandırdığı esneklik ve maliyet avantajı hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Nebula bulut çözümleri esnek olarak sunduğu ücretsiz, yıllık ve ömür boyu lisanslama modelleriyle, işletmelerin teknik uzmanlık ya da danışmanlık ücretleri gibi gizli maliyetlerin endişesini taşımadan bulut teknolojilerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlıyor. Bulut Tabanlı Nebula Ürün Ailesi; kablosuz access point’ler, switch alternatifleri ve güvenlik çözümlerini kapsayan uçtan uca geniş ürün seçeneği sunuyor. Böylece kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendi bilgi işlem ağlarını kontrol edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. Tek bir cihazla başlayan donanım tabanlı lisans seçeneği iş ihtiyaçlarına göre artırılabiliyor.

Şirketlerin rekabette öne geçmesi için değişimin peşinden giderek dijitalleşmeye ayak uydurması gerektiğini belirten Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal bulut tabanlı çözümlerin işletmelere dinamiklik kattığını sözlerine ekledi. Erünsal, kurumsal maliyetleri en aza indirmek, iş süreçlerini iyileştirmek, müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği artırmak, gibi pek avantajı bulunan bulut tabanlı çözümlerinin, BT yöneticilerinin en büyük yardımcısı olduğuna dikkat çekti.

Dünya Ekonomik Forumu’nun bir çalışmasına göre, mal ve hizmet üretiminde dijitalleşmenin, önümüzdeki 10 yılda yaklaşık 100 trilyon dolarlık bir ekonomik etki yaratacağına da değinen Erünsal “Geçtiğimiz sene toplam küresel milli gelirin 80 trilyon dolar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, bu rakamın ne kadar muazzam olduğunu fark edebiliriz” diye konuştu.

Erünsal sözlerini şöyle sürdürdü:

Anadolu illerini dijital dönüşüme dahil etmeliyiz!

“Ülke olarak 2023 yılında, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmeyi hedefliyoruz. Bunun için bir paradigma değişimine ihtiyacımız var. Bu değişim, şüphe yok ki üretim tarafından gelecek. Anadolu illerini dijital dönüşüme dahil edemezsek başarılı olamayız. Zyxel olarak bugün bu nedenle Antep’teyiz. Anadolu’da üretime odaklanan işletmelerin Sanayi 4.0’a hazırlanabilmeleri amacıyla dijitalleşme süreçlerine katkıda bulunabilmek ve sektörler bazında dijital dönüşümde yol haritası belirleyebilmek hedefiyle yola çıktık.

Bugün geldiğimiz noktada eski üretim ve iş yapma alışkanlıklarımıza devam edersek yakında kepenkleri kapatıp; dijitalleşen ülkelerin ürettiğini tüketen bir topluma dönüşeceğiz. Ya da bu değişimi doğru okuyup, zamanında aksiyon alabilir ve rekabet gücümüzü artıracağız.Devrim geçiren iş dünyasında artık ürün ve hizmet üretiminde miktar, hız ve çeşitliliğin çok önemli. İş süreçleri çok değişti.Yıllar önce bilgisayarları, sunucuları tartışıyorduk şimdi isebulut çözümlerine geçiş yapıyoruz, yapay zeka ile hızımıza hız katıyoruz.Artık yeni bir yaklaşım dönemindeyiz”

Anadolu Dijital Dönüşüm Yol Haritası

Bugün burada sizlerle buluşarak dijital dönüşümde bir yol haritası çizmek için önemi bir adım attık” şeklinde konuşan Erünsal sözlerine şöyle son verdi:

“Öncelikle bir hep beraber bir vizyon oluşturacağız. Akabinde bu dijital vizyon yolculuğunda her süreçte sizlerin yanında olacağız. Kendimizi şimdiden 5 G süresine hazırlamalıyız.

Ne kadar Dijitalsin,Ne Kadar Rekabetçisin!İlginizi Çekebilir

Yeni Lıerac Supra Radıance Serum İle Işıltılı Ve Pürüssüz Bir Cilt!

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile, Lierac Laboratuvarları cildin ihtiyacı olan ışıltısını geri kazandırıyor!


Beko Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgeyle Tanışma Zamanı

Beko Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgeyle Tanışma Zamanı


Akbank Sanat’Tan Çocuklara Özel Atölyeler

Çocukları yıllardır sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan ve minikler için yaptığı özel etkinliklerle bu konuda öncü kurumların başında yer alan Akbank Sanat, Nisan ayında eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarına ev sahipliği yapıyor.


Nivo’Dan Yeşil Bina Hareketi

Nivo’nun çevre dostu binaları yüzde 30 enerji tasarrufu sağlıyor


Nihat Hatipoğlu İle Ramazan Söyleşisi İstmarina Avm’De!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, Ramazan ayı etkinliklerine start verdi.


Etiketler: Anadolu, Zyxel, Erünsal, dijital, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img