17 Aralık 2019 Salı 12:13

GÜNDEM

Zyxel’Den Yeni Gigabit Modem; Vmg3625 T20a

Zyxel’Den Yeni Gigabit Modem; Vmg3625 T20a

34volt » 34Volt

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

802.11ac teknolojisi ile üstün performans ve geniş kapsama alanı

802.11AC teknolojisi sayesinde süper hızlı Wi-Fi bağlantısı sunan ürün, çift bant desteğine sahip. 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5GHz bandında ise 866 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen modemin, hem VDSL hem de ADSL desteği bulunuyor.Yeni dinamik anten tasarımı ile ölü bölgelerdeki internet erişim sorununu ortadan kaldıran VMG3625-T20A,sahip olduğu IEEE 802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi sertifikasıyla; birden fazla cihaz üzerinden yüksek kalitede full HD video izleme imkanı sağlıyor.Evde online oyun ve HD film indirme deneyimini üst seviyeye taşıyan ürün, ofislerde ise yüksek boyutlu dosyaların kurum içinde hızlı bir şekilde paylaşılmasına olanak tanıyor.

G Vectoring teknolojisi

Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB'li Gigabit Ağ Geçidi, farklı VDSL hatları arasında karışma veya paraziti ortadan kaldıran G Vectoring teknolojisine sahiptir. Ürünün bu özelliği sayesinde aynı kablodaki sinyal bozulma / enterferans sorununu ortadan kalkıyor. Cihaz, Sinyal-Gürültü Oranını (SNR) önemli ölçüde iyileştiriyor. Böylelikle daha uzak mesafelere VDSL bağlantısı sağlamak mümkün oluyor.

Zyxel’in yeni modemi,kablosuz bağlantının yanı sıra yüksek hızda kablolu bağlantı da sunuyor. Ürün üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişi sayesinde standart Ethernet bağlantısına oranla çok daha hızlı erişim sağlanıyor. Cihazın bu özelliği DVR, İnternet TV oyun konsolu, gibi kablolu cihazların internete yüksek hızda bağlanmasına olanak tanıyor.

Uzaktan erişim ile teknik destek imkanı

Zyxel VMG3625-T20A’nın önemli bir diğer özelliği ise; internet servis sağlayıcı konumunda yer alan firmaların uzaktan modeme erişimini sağlayan TR-069 / TR-181 protokolünü desteklemesi. Böylece servis sağlayıcılar, son kullanıcıları etkilemeden modemlereuzaktan erişim, yönetim ve yapılandırma imkanına sahip olabiliyorlar. Kurumlara “tak ve çalıştır" deneyimi yaşatan bu yenilik, servis sağlayıcılar için işletim ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlama anlamına geliyor. Bireyler ise bağlantı sorunu yaşadıklarında ilgili kurumun teknik ekibinin uzaktan modeme müdahale etmesi suretiyle; kolay bir şekilde teknik destek alabiliyorlar. Standart ev kullanıcı modemlerine göre daha yüksek kapasite ve VPN desteği sağlayan Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB'li Gigabit Ağ Geçidi, müşteri deneyimi ve konforu da en üst seviyeye çıkartıyor.

Ürün, MAC filtreleme, ebeveyn kontrolü, DoS koruma gibi güvenlik konusunda da gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor.İlginizi Çekebilir

Atatürk’Ün Ankara’Ya Gelişi Anısına “Ankara Milli Pul Sergisi”

PTT AŞ ve TFDF’DEN “ANKARA MİLLİ PUL SERGİSİ”


Kilyos Sahilinde Fırtına Sonrası Temizlik

İBB, geçtiğimiz günlerde yaşanan fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle kirlenen Kilyossahilin temizledi.


Yılın Seçilmiş Ürünü Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende

Türkiye dahil 45 ülkede düzenlenen “Yılın Seçilmiş Ürünü” programı kapsamında tüketicilerin oylarıyla seçilen “Yılın Ürünleri” açıklandı. Yılın sigorta ürünü ‘Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende’ oldu.


Merhum Sanatçı Aykut Cömert’İn Doğum Günü, Ünlü Dostlarının Katılımıyla Kutlandı.

AYKUT CÖMERT HEDİYE


Videolu Haber Türk Telekom Ceo’Su Ümit Önal Yeni Yıla 15 Derecede Çalışan Ekiplerle Girdi

Tüm operatörlere Türkiye’nin altyapı gitmemiş noktalarına fiberi birlikte götürme çağrısında bulunan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, yeni yıla Erzurum’da zorlu şartlarda fiber dönüşümü için çalışan ekipleriyle girdi.


Etiketler: yüksek, erişim, Zyxel, teknolojisi, sayesindeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img