14 Eylül 2019 Cumartesi 10:03

GÜNDEM

Zubizu Alışveriş Günleri Başlıyor

Zubizu Alışveriş Günleri Başlıyor

34volt » 34Volt

Türkiye’nin en iyi markalarının katılacağı “ZUBİZU Alışveriş Günleri

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zorlu PSM Meydan Fuaye’de 24 - 25 Eylül’de gerçekleşecek.

ZUBİZU Alışveriş Günleri 24 – 25 Eylül’de Zorlu PSM Meydan Fuaye’de düzenlenecek. ZUBİZU alışveriş etkinlikleri kapsamında yapılacak organizasyonda 100’e yakın marka ve tasarımcı ziyaretçiler ile buluşacak.

ZUBİZU üyelerinin bir yandan alışverişlerini yaparken bir yandan da keyifli vakit geçirecekleri ZUBİZU Alışverişi Günleri’nde, ünlü isimlerin markaları ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklar sunacak.

Vogue Dergisi editörleri ziyaretçilere stil danışmanlığı yaparak sonbahar ve kış alışverişi ile ilgili ipuçlarını konuklar ile paylaşacak. Seçtikleri ürünler hakkında stil danışmanlarından bilgi alacak katılımcılar etkinlikte farklı deneyimler yaşama fırsatı yakalayacak.

ZUBİZU Alışverişi Günleri; Akbank’ın ana sponsorluğu, Giybi, Kolay Depo, Siemens ve WMF’in co-sponsorluğu ve Antur organizasyonuyla gerçekleşecek.

ZUBİZU Alışveriş Günleri, 24 Eylül Salı ve 25 Eylül Çarşamba günleri saat 10:00 – 20:00 arasında misafirlerini ağırlayacak.

*Etkinliğe giriş ücretsiz olacak.İlginizi Çekebilir

Son 3 Gün! Big Boyz Festival İçin Geri Sayım Başladı

Babalar Günü için en keyifli hediye, onu bu festivale götürmek...


Böyle Dostluk Görülmedi Hayvanların İletişimi İnsanlara Örnek Oluyor

Hayvanat Bahçesinde Doğaya Aykırı Görüntüler


Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri

Solaris’in renkli tasarımlarından oluşan efsane güneş gözlükleri ile bu sonbahar göz kamaştırıcı bir etki bırakın!


Netflıx'ten Beyonce Sürprizi!

Beyonce’nin Coachella 2018’deki unutulmaz performansına yakından bir bakış niteliği taşıyan; aynı zamanda da Amerika tarihindeki siyahi üniversitelere bir saygı duruşunda bulunan Homecoming: A Film by Beyoncé, bugün Netflix’te yayınlanmaya başlandı. Kültürel bir hareket niteliğindeki konser performansının perde arkasından samimi karelerin ekranlara yansıdığı Homecoming; Beyonce’nin vizyonu arkasındaki amacını, fedakarlıklarını ve zorlu hazırlık sürecini seyirciler ile paylaşıyor.


Vodafone’Un Dıscover Genç Yetenek Programı’Na 11 Bini Aşkın Genç Başvurdu

Vodafone Türkiye, 2008’den bu yana devam ettirdiği Discover Genç Yetenek Programı kapsamında bu yıl geçen yıllara oranla yaklaşık iki katı işe alım gerçekleştirdi. Toplam 11 bini aşkın kişinin başvurduğu programa 25 farklı üniversiteden 79 genç yetenek kabul edildi.


Etiketler: ZUBİZU, Eylül, Günleri, Zorlu, MeydanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img