2 Ocak 2018 Salı 12:05

EĞİTİM

Zorlu PSM’de terapi ve gelişim atölyeleri başlıyor!

Zorlu PSM’de terapi ve gelişim atölyeleri başlıyor!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Birbirinden farklı sanat türlerine kapılarını açan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, “Daha iyi bir sen” sloganıyla kurulan Human Art’ın iş birliğinde Ocak ayından itibaren kişisel gelişim atölyelerine ev sahipliği yapacak. Her biri alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek atölyeler, 4 Ocak’ta Pınar Taşkınlar’ın düzenleyeceği “Food & Mood” ile başlayacak. Zorlu PSM ay boyunca sırasıyla “Sahibinin Sesi”, “Ebeveyn Ehliyeti”, “Liderler İçin Savaş Sanatı Öğretileri”, “Derin İlişki”, “Sinematerapi”, “SuryaSoul Hayat Dansçıları”, “Sunum Sanatı”, “Dişil ile Erilin Buluşması” ve “Zenergy” isimli pek çok kişisel gelişim atölyesini ağırlayacak. Tüm atölyelerin biletleri, tekil ve paket satın alma opsiyonları ile www.zorlupsm.com , www.biletix.com ve Zorlu PSM ana gişesinden satışta.

İlginizi Çekebilir

Koleksiyon Yurt İçindeki 14’Üncü Mağazasını Tekirdağ’Da Açtı

Tasarımlarını yurtdışında ve yurtiçindeki toplam 43 satış noktasıyla dünyaya ulaştıran Koleksiyon, Tekirdağ’daki fabrikasının yanına 1000 metrekarelik yeni bir mağaza açtı. Koleksiyon’un yurt içindeki 14’üncü mağazası olan Tekirdağ mağazası, outlet olma özelliği ile dikkat çekiyor.


Gecikmeli Kutlamada Dostluk Rüzgarı Esti

SIKI DOSTLAR ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU


Boss Saatleri Feminen Stiliyle Göz Kamaştırıyor

BOSS saatleri, feminen şıklığıyla göz kamaştıran kadın saat modellerini sunar…


Teknosa’Dan Karadeniz Ereğli'ye Yeni Mağaza

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, mağaza yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile çalışmalarına devam eden Teknosa, Zonguldak’taki 2’nci mağazasını Karadeniz Ereğli’de yer alan Özdemirpark AVM’de açtı. 297 metrekarelik yeni Teknosa mağazasında yüzlerce markanın binlerce teknolojik ürünü, avantajlı fiyatlar ve özel kampanyalarla teknoloji severlerin beğenisine sunulacak.


Özlem Avcıoğlu, Nef ‘’Luxury Living’’İn Yeni Projesi ‘’Nef Kandilli’’ İçin Özel Bir Davet Düzenledi.

Tarih boyunca Boğaz’ın en narin ve gözde semtleri arasında yer alan, birbirinden değerli yalıları, konakları, sarayı ve büyüleyici sokaklarıyla İstanbul’un en eski semtlerinden Kandilli’de yer alacak yeni ‘’Luxury Living’’ projesi Nef Kandilli için,Özlem Avcıoğlu ve yakın dostları özel bir davetle bir araya geldi.


Etiketler: Zorlu, gelişim, Ocak, kişisel, SanatıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img