31 Ekim 2019 Perşembe 10:35

GÜNDEM

Zorlu Psm Biletleri Artık Passo'da


34volt » 34Volt

Nisan 2014 yılından bugüne kadar Süper Lig ve TFF 1.Lig’de yer alan bütün futbol takımlarının tek resmi bilet satış platformu olan PASSO, futbol dünyasındaki deneyimini eğlence ve etkinlik dünyasına da taşıyor. Konserden tiyatroya, müzikalden festivale, DJ performanslarından opera ve baleye uzanan pek çok etkinlik ile kültür sanat hayatının merkezinde yer alan Zorlu PSM, 2020 tarihli etkinliklerinin bilet satışlarını PASSO üzerinden gerçekleştirmeye başladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PASSO, bugüne kadar dünyaca ünlü prodüksiyonları, müzik festivallerini, Broadway müzikalleri ile opera, tiyatro, klasik müzik, caz, dans ve elektronik müzik gibi çeşitli alanlarda birçok sanatçı, grup ve DJ’yi konuk eden ve büyüleyici performanslara ev sahipliği yapan Zorlu PSM misafirlerinin bilet alımlarında hayatlarını kolaylaştırmak için yeniliklerine devam ediyor.

Bu iş birliği kapsamında Polonyalı Heavy Metal Grubu Riverside ve müzik ile sihri bir araya getiren Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlı In Concerts etkinliklerinin bilet satışına başlayan PASSO, Kasım ayı içerisinde Cem Yılmaz’ın “CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus” gösterisi, 2020 yılında dördüncü kez düzenlenecek olan Sónar İstanbul ve diğer etkinliklerin bilet satışına başlayacak.

Dijital bilet ve etkinlik bilet transferi dönemi başlıyor

Sanatseverlere biletleme dünyasında yeni deneyimler ve teknolojiler sunacak PASSO ile Zorlu PSM “bilet transferi” uygulamasını etkinlik dünyasına da taşımış olacak. Kağıt bilet uygulamasına ek olarak QR barkod, PDF bilet gibi dijital bilet seçeneklerini ücretsiz olarak sunacak bu iş birliğinin detayları ilerleyen günlerde duyurulacak.İlginizi Çekebilir

Bülten Özgür Masur, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’A Disko Ruhunu Taşıdı!

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a disko ruhunu taşıdı!


Üniversite Öğrencilerinin Hayallerine Ödül Yağdı

Kredi Kayıt Bürosu’nun hayata geçirdiği sosyal sorumluluk proje fikirleri yarışması ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’in kazananları açıklandı. Türkiye genelinde 162 farklı üniversiteden, 2 bine yakın projenin başvurduğu yarışmada büyük ödülün sahibi Beyaz Titreşim projesi oldu. 2013 yılında başlayan ve üniversitelilerin yıldan yıla ilgisinin arttığı “Hayal Edin Gerçekleştirelim” proje fikir yarışmasına bugüne kadar 8 bine yakın başvuru yapıldı.


Wimbledon Fotoğrafları Oppo Reno 5G İle Çekilecek

WIMBLEDON FOTOĞRAFLARI OPPO RENO 5G İLE ÇEKİLECEK


Stalkerware İle Karşı Karşıya Kalanların Sayısı Yüzde 35 Arttı

Sözde takip yazılımlarını (stalkerware - sıklıkla aile içi istismar aracı olarak kullanılan bir tür yasal casusluk yazılımı) cihazlarına indirme girişimiyle karşı karşıya kalan kullanıcıların sayısı, 2019’un ilk sekiz aylık döneminde (Ocak ayından Ağustos 2019’a kadar) 37 bini geçti. 2018’in aynı dönemindeki sayılarla kıyaslandığında bu, yüzde 35’lik bir yükselişe işaret ediyor. Dahası, stalkerware’in tehdit alanı da genişledi; 2019’da Kaspersky, 380 çeşit farklı stalkerware tespit etti ki bu da önceki yıla göre yüzde 31’lik bir artış olduğu anlamına geliyor. Bu bilgiler, Kaspersky’nin The State of Stalkerware 2019 raporundaki öne çıkan bulguları yansıtıyor.


Soğukkanlılığı, İnancı Ve Hırsıyla Genç Yaşında Meme Kanserini Yendi!

Çiğdem Kara 37 yaşında çok güzel bir anne. Yaklaşık 6 yıl önce oğlunu dünyaya getirdikten sonra 2 yıl boyunca emzirdi. Ancak sonrasında meme başından gelen akıntıdan şüphelenerek hekime başvurdu. Kendisi de hemşire olan Çiğdem Kara, meme kanserinde erken tanının ne denli önemli olduğunun farkındaydı. Dolayısıyla hızlıca takipleri yapıldı ve sonuçta herhangi bir şey tespit edilmedi. Yıllık takiplerini sürdürmeye devam etti. 2017 yılında memesindeki yanmayla birlikte kendi kendine elle muayene sırasında bir kitle fark etti. Ve meme kanseri mücadelesi başladı…


Etiketler: bilet, müzik, PASSO, gibi, ZorluYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img