30 Ekim 2018 Salı 16:11

GÜNDEM

Zorlu Enerji Şirketlerinin Satışı İçin Bankaları Yetkilendirdi

Zorlu Enerji Şirketlerinin Satışı İçin Bankaları Yetkilendirdi

34volt » 34Volt

ZORLU ENERJİ DOĞALGAZ DAĞITIM VE RÜZGÂR ENERJİSİ ŞİRKETLERİNİN SATIŞI İÇİN BANKALARI YETKİLENDİRDİ

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zorlu Enerji Grubu, portföyünde bulunan Trakya Gaz Dağıtım AŞ. ve Gazdaş Gaziantep Doğalgaz Dağıtım yanı sıra Rotor Elektrik Üretim AŞ. ve Zorlu Rüzgar Enerjisi Üretimi AŞ’nin satış görüşmeleri için iki farklı bankayı yetkilendirdi.

Portföyünde bulunan varlıkların en verimli şekilde değerlendirilmesi için çalışmalarını sürdüren Zorlu Enerji Grubu, stratejik ya da finansal ortaklık yanı sıra hisse veya varlık satışı gibi opsiyonları değerlendirmek adına hem doğalgaz hem de rüzgar enerjisi alanında faaliyetlerini sürdüren şirketleri için 2 farklı bankayı yetkilendirdi. Bu yetkilendirmeye göre; İş Yatırım Menkul Değerler; Trakya Gaz Dağıtım AŞ ve Gazdaş Gaziantep Doğalgaz Dağıtım AŞ’nin paylarının ve varlıklarının bir kısmının veya tamamının satış imkanlarını araştıracak ve potansiyel alıcılarla görüşmeler yapacak. Rotor Elektrik Üretim AŞ. ve Zorlu Rüzgar Enerjisi Üretimi AŞ’nin sahip olduğu payların veya bu şirketlerin altında bulunan 135 MW kurulu güce sahip Gökçedağ RES, 57 MW kurulu güce sahip Sarıtepe RES ve 23,3 MW kurulu güce sahip Demirciler RES santrallerinin satışına yönelik satış imkanları ve olası görüşmeleri ise Garanti Yatırım Menkul Kıymetler yapacak.İlginizi Çekebilir

Ish Energy Fuarı'nda Bosch, Ticari Ve Endüstriyel Sektörlerde Dijitalleşmeyi Ve Ağ Oluşturmayı Desteklemeye Devam Ediyor.

Hızlı, kolay ve müşteriye uygun çözümler


Guess’İn ‘’Vıbras’’ Kapsül Koleksiyonu İçin İş Birliği Yaptığı Global Latin Müzik Starı J Balvın Bu Kez İstanbul’U Müzikle Coşturacak

Global moda markası GUESS? ve son yıllara imzasını atan Kolombiyalı Latin pop sanatçısı J. Balvin güçlerini birleştirerek moda endüstrisine sundukları ‘’GUESS Vibras’’ koleksiyonunun ardından, bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.


Dünya Ruj Günü’Nü Avon İle Kutlayın!

Birbirinden farklı, geniş ruj koleksiyonuyla AVON, tüm dünyada kutlanan Dünya Ruj Günü’nü bütün güzelliğiyle kutluyor. Her zevke hitap eden geniş renk alternatiflerinin bulunduğu ruj koleksiyonuyla AVON, makyajın en önemli parçasına hak ettiği övgüyü veriyor!


Dünyayı Robotlardan Önce Algoritmalar Ele Geçirdi

DİJİTALİN SERÜVENİ


Negmar'dan İftar Ve Sahur İkramı

Deniz taşımacılığı sektörünün öncü firması Negmar, Eskihisar Yalova (Tavşanlı) hattında araç ve yolcu taşımacılığı yaptığı feribot seferlerine Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur vakitlerinde de ara vermeden devam edecek.


Etiketler: Zorlu, Dağıtım, sahip, bulunan, satışYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img