2 Mayıs 2019 Perşembe 14:55

GÜNDEM

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı
Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı
Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı
Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı
Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi Kermesi Açıldı

34volt » 34Volt

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin bu yıl 6’ncısını düzenlediği kermesin açılışına katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, kermesten elde edilen gelirin ‘Sevgi evleri’ için kullanılacağı bilgisini verdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin bu yıl 6’ncısını düzenlendiği kermesin açılışı, 15 Temmuz Meydanı’nda gerçekleştirildi. Kadınlar tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünler kermeste satışa çıktı. 3 gün açık olacak kermesin açılış kurdelesini Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kesti. Stantları tek tek dolaşan Başkan Arısoy ve eşi Hatice Arısoy alışveriş yaparak kermese katkıda bulundular. Başkan Arısoy, bir stanttan satın aldığı kitapları kadınlara hediye etti, ayrıca emek yarışmasında dereceye girenlere ve emeği geçenlere hediyelerini de takdim etti. Kermesten elde edilecek gelir ise genç kızlar için hazırlanan “Sevgi Evleri” projesine aktarılacak.

“KERMESİN GELİRİNİ SEVGİ EVLERİ’NE AKTARACAĞIZ”

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy açıklamasında, “19’uncu genel kurulunu yapmış bir kent konseyi kadın meclisi var. Meclisimiz her yıl kermes düzenliyor. Bu yıl 6’ncısını düzenledik. Burada gördüğünüz üzere kadın meclisi üyelerimiz ve kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünleri var. Bazı firmalarımızın bağışları var. Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı’nda 3 gün boyunca açık olacak. Toplanan ve elde edinen gelir Sevgi Evleri’nde kullanılacak. Gerçekten çok cıvıl cıvıl bir ortamdayız. Hemşerilerimizin ilgi göstermesini bekliyoruz. Bereket diliyoruz. Bugün açtık. İnşallah hayırlı sonuçlar elde edilecek. Ben bütün hemşerilerimizin katılımını bekliyorum. Buradan bütün hanımlara, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.İlginizi Çekebilir

Bir Çocuğun Yaşayabileceği En Ağır Travma!

Bir çocuğun yaşayabileceği en ağır travma!


Reborn Tv Yayın Hayatına Başladı!

Reborn TV Yayın Hayatına Başladı!


The North Face Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar

The North Face performans kıyafetlerinde sürdürebilirliğin bir sonraki adımı olan ThermoBall Eco’yu tanıttı. Hafif ve kolay taşınabilir bu ceket, kalitesi ve performansından asla ödün vermeyecek şekilde ve sürdürülebilirlik göz önüne alınarak tasarlandı.


‘Harika Kanatlar Müzikali’ Yeni Maceralarıyla 30 Kasım’Da Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi filmi ‘Harika Kanatlar’, müzikal sahne gösterisiyle 30 Kasım Cumartesi günü Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor. 12.00 ve 14.00 saatlerinde iki defa sahnelenecek gösterinin biletlerine Trump Kültür ve Gösteri Merkezi gişelerinden ya da Biletix’ten ulaşılabilir.


Kolunuzu Kaldırırken Omuzunuz Zorlanıyor Mu

Bel ve boyun ağrılarından sonra en sık karşılaşılan problem olan omuz ağrıları gündelik yaşamı ciddi şekilde etkileyebiliyor. Özellikle kolunu yoğun kullanarak çalışan kişilerde doktora başvuru nedenleri arasında da ilk sırada yer aldığını anlatan Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Turan Çift, omuz ağrısının şeklinin altta yatan soruna göre değiştiğini söylüyor.


Etiketler: Arısoy, Zeytinburnu, emeği, elde, ncısınıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img