4 Aralık 2019 Çarşamba 12:26

GÜNDEM

Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2

 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2

34volt » 34Volt

HUAWEI WATCH GT 2, düşük güç tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan estetik görüntüsüyle beğeni topluyor. Sağlık takibiniz için güçlü algoritmalar kullanan HUAWEI Watch GT 2 42 mm serisi, 9,4 mm inceliğinde kavisli kadranı, ince ve şık metal çerçevesiyle zamanı daha zarif kılıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HUAWEI WATCH GT 2, HUAWEI’nin 3 boyutlu cam tasarımıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Ayrıca yeni akıllı saat, zengin sağlık programları ile daha fazla spor modu sunmanın yanı sıra, kapsamlı sağlık izleme ve yönetim yeteneklerini yenileyerek Bluetooth ile müzik dinleme gibi birçok işlevi gerçekleştiriyor.

Gelişmiş ekran özellikleri

HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi ayrıca 390 x 390 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan daha üstün, kontrası daha yüksek, daha net ekran rengine sahip ultra ince tasarımıyla birlikte 1,2 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

Profesyonel spor takibi

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı sporlar için hedefli egzersiz öncesi veri analizi, egzersiz sırasındaki veri kayıt analizi ve sonrasında profesyonel tavsiyeler sunuyor.

Çok yönlü sağlık takibi

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor.

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor. Tüm bunlara ek olarak, uzun süre durağan kaldığınızı sizi bildirerek harekete geçmenizi sağlayabiliyor.

Ölçtüğü tüm sağlık verilerini kaydederek size anlamlı bir şekilde sunan HUAWEI Watch GT 2 sağlığınızı takip etmeniz için size en büyük kolaylığı sunuyor. HUAWEI Watch GT 2 şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açıyor.

Rakipsiz pil ömrü sunan Kirin A1 işlemcisi

HUAWEI WATCH GT 2, batarya ömrünü daha da artırmak için HUAWEI’nin özel Kirin A1 işlemcisi ile donatıldı. Uygulama işlemcisi olarak ise 30uA / MHZ endüstri ortalamasının çok altında olan 10uA / MHz'lik ultra düşük güç tüketimi sağlayan Cortex-M7 işlemcisi seçildi. Klasik modda, HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken bir hafta boyunca sürekli çalışabiliyor. GPS açık halde spor yaparken sahip olduğu pil ömrü de eski nesle göre daha da arttı. GPS takipli spor modunda pil ömrü 15 saate kadar ulaşıyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm Classic modeli 1499TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Elegant modelinin ise 1599TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla Ocak ayında satışta olması planlanıyor.İlginizi Çekebilir

Tbb'den Kamuoyu Duyurusu Ulusal Kredi Derecelendirme Kurumu Hakkında

Ticaret Sicil No: 521008


İmamoğlu, Sandık Görevlileriyle Buluştu

İmamoğlu, sandık görevlileriyle buluştu: Ben, dinlendiğim zaman yoruluyorum!


“Oppo A Serisi 2020” Akıllı Telefonlar, Türkiye’De Satışa Çıktı

“OPPO A SERİSİ 2020” AKILLI TELEFONLAR, TÜRKİYE’DE SATIŞA ÇIKTI


Türkiye'nin En Çapkın Tatil Rotası Belli Oldu!

Havalar ısındı, tatil sezonu çoktan başladı. Peki, tüm yıl hayal ettiğiniz o tatile tek başınıza çıkmak istemiyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz. Mobil tanışma uygulaması happn Kurban Bayramı’nda yaz aşkını bulmak isteyenler için geçtiğimiz Ramazan Bayramı tatilinin en çapkın rotalarını sizler için derledi!


Kaspersky Dijital Tehditlerin Tatilinizi Mahvetmesine İzin Vermeyin!

Eylül ayı yazdan kalma son günleri sunarken, birçok kişi de bu günlerde sunulan özel fırsatları değerlendirerek tatile çıkmayı tercih ediyor. Ancak bu dönemde de seyahat odaklı kimlik avı saldırıları ve veri hırsızlığı yapan dolandırıcılar tatilini online planlayanları bekliyor. Üstelik, biletleri satın alıp otel rezervasyonunu yaparken bu saldırılardan kaçınmayı başarsanız bile, siber güvenlik riskleri bitmiyor. Çünkü tatil boyunca telefonlarda biriktirilen hatıraların önemini bilen saldırganlar, mobil cihazlardaki bu değerli verileri fidye yazılımı saldırılarıyla hedefleyebiliyor, bu cihazlar tatil sırasında kaybolabiliyor veya çalınabiliyor.


Etiketler: HUAWEI, daha, spor, WATCH, uykuYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img