23 Mayıs 2020 Cumartesi 16:13

GÜNDEM

Yurtbay Seramik'ten Anlamlı Bir Bayram Reklamı "Bu Bayram Da Böyle Olsun"

Yurtbay Seramik'ten Anlamlı Bir Bayram Reklamı  "Bu Bayram Da Böyle Olsun"

34volt » 34Volt

Yurtbay Seramik’in hazırlamış olduğu yeni reklam filmi, bizleri düşündürmeye çalışan duygusuyla, aslında sokağa çıkma yasağının olduğu bugünlerde tüm sosyal mesafeleri ortadan kaldıran bir bakış açısını misyon edinerek, “Bu Bayram da Böyle Olsun” dedi ve #BuBayramdaBöyleOlsun hashtag’i ile birlikte tüm sosyal medya mecralarında yayınlandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ramazan Bayramı evlerde geçirilecek olsa da mesafeleri yakın eden duyguların, gönül birliklerinin, aile bağı ve sevgisinin umudundan bahsedilerek, “mutluluk” ve “umut” duygusuna vurgu yapılarak hazırlanan moral videosu yayınlandığı andan itibaren birçok insan tarafından beğenildi paylaşıldı.

Yurtbay Seramik Kreatif Ekibi

Kreatif Direktör: Melis Yurtbay

Sanat Yönetmeni: Fatih Güzey

Grafik Tasarım: Uğur Tunçer

Sosyal Medya Yöneticisi: Umut Kaymaz

Müzik: Piano Turcaİlginizi Çekebilir

Dr.Jart İle Yeni Bir Cilt Bakım Rutini!

DR.JART İLE YENİ BİR CİLT BAKIM RUTİNİ!


Çocuklarınızı Koronavirüs İle Korkutmayın!

Çocuklarınızı Koronavirüs ile korkutmayın!


Startup’Lar Yılda 1 Milyar Dolarlık Satış Yapacak

Startup şirketlerin başarısını artırmak ve dünya pazarlarına açılmalarına yardımcı olmak için geliştirilen “Microsoft for Startups” programı, iki yılı geride bıraktı. Bunu kutlayan Microsoft, program katılımcılarına GitHub Enterprise ve Power Platform’un kapılarını sonuna kadar açıyor. Bu yeni adımla startup’ların yalnızca 2020 yılında 1 milyar dolarlık global satış yakalaması hedefleniyor.


Sarp Intermodal 2020’De Dijital Yolculuğunu Hızlandırıyor Sarp Intermodal

İntermodal taşımacılık alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Sarp Intermodal, dijitalleşme sürecine de hız katıyor. Şirketin Süreç Geliştirme Direktörü İsmet Karaman, tüm iş süreçlerini teknolojik ve yenilikçi çözümler ile geliştirerek tam kontrol altına almayı, buna ilave olarak da önümüzdeki iki yıl içinde kağıt kullanımını sıfıra indirmeyi hedeflediklerini açıkladı.


Bülten Aslı Şen, La Mer Markası İçin Özel Bir Davet Verdi

Aslı Şen, Avrupa'da ilk defa İstanbul Havalimanı'nda kurulmuş olan dünyanın en büyük Crème de la Mer’i için yakın çevresine özel bir davet verdi. Davete katılanlar arasında Arzu Sabancı, Yasemin Özilhan, Şebnem Çapa, Pınar Altuğ Atacan, Zeynep Ilıcalı, Özlem Yıldız ve Ayla Çelik gibi moda ve cemiyet hayatının tanınan simaları bulunuyordu.


Etiketler: Yurtbay, Kreatif, Ramazan, Bayramı, evlerdeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img