4 Aralık 2019 Çarşamba 14:17

GÜNDEM

Yok Edici Deathwing, Şimdi Heroes Of The Storm'da!

Yok Edici Deathwing, Şimdi Heroes Of The Storm'da!
Yok Edici Deathwing, Şimdi Heroes Of The Storm'da!
Yok Edici Deathwing, Şimdi Heroes Of The Storm'da!

34volt » 34Volt

04.12.2019 - Dünyalar Yıkan olarak tanınan devasa ejderha Deathwing, şimdi Heroes of the Storm'da! Deathwing kendisi gibi sembolleşmiş bir karaktere yaraşır derecedeki özgün oynanışıyla, türün kurallarını değiştiren diğer kahramanların arasına katılıyor. Deathwing'in muazzam gücü, ona tamamen yeni yetenekler barındıran iki farklı biçim sunuyor. Bu biçimler sayesinde Ölümün Sureti olarak savaş alanına kıyasıya alev yağdırabileceksiniz!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kalıcı şekilde Durdurulamaz (unstoppable) özelliği olan ve güçlendirilmiş zırh parçalarıyla kaplı bu devasa ejderha için kendi takımı da dahil, herkes ondan aşağıda. Muazzam gücünü dengeleyecek tek bir zayıf noktası var: Takım arkadaşları tarafından hedef alınamıyor ve iyileştirilemiyor. Deathwing'i deneyecek kadar cesur olanlar, bu görkemli ejderhanın akıl almaz kuvvetini nasıl kullanacakları konusunda stratejik ve kurnazca davranmalılar.

Şimdi Heroes of the Storm kahramanları arasında en çok istek alan kahraman için kendi stratejilerinizi geliştirme zamanı.

Blizzard Türkiye Basın Ekibiİlginizi Çekebilir

Ipekyol Sonbahar Kış 2019 2020 Koleksiyonu İle Yeni Mevsime Açılan Hayal Bahçesi

Göz alıcı tasarımları modern Ipekyol kadınıyla buluşturan Ipekyol Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu, mevsimin yeni havasına gönderme yapan anahtar parçalarla zamansız şıklığı bir arada sunuyor.


Lenovo’Ya İf Tasarım Ödülleri’Nde 12 Ödül Birden

Lenovo’ya iF Tasarım Ödülleri’nde 12 ödül birden


5.Örav Eğitim Şenliği Samsun’Da Gerçekleşti

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen geleneksel ÖRAV Eğitim Şenliği’nin beşincisi bu yıl Samsun’da gerçekleştirildi. 23 Kasım Cumartesi günü Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi’nde düzenlenen etkinliğe Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, alanında uzman konuklar ve ÖRAV yöneticilerinin yanı sıra, Türkiye’nin farklı bölgelerinden 200 yakın eğitimci katıldı. ÖRAV’ın gönüllü destekçisi, oyuncu Dilan Çiçek Deniz de Eğitim Şenliği için Samsun’daydı.


Rekorlar Kırmaya Devam Eden ‘Şen Makas’ 11 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

1979 yılından bu yana Boston’da aralıksız sahnelenen, dünyanın en uzun süreli oynanan oyunu ‘Şen Makas’, başarılı oyuncu Nedim Saban imzasıyla sahneleniyor.


Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor

Federal Almanya Şansölyesi Angela Merkel bugün, Federal Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier ve Federal Ulaştırma ve Dijital Altyapı Bakanı Andreas Scheuer’in de katıldığı etkinlikte, Dornier 328 uçağını yeniden üretme projesine destek verdiklerini açıkladı. Projeyi hayata geçirmek için, yeni bir orjinal ekipman üreticisi (OEM), DRA GMbH (DRA), Leipzig Almanya‘da kuruldu.


Etiketler: için, kendi, Kalıcı, şekilde, DurdurulamazYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img