30 Mayıs 2019 Perşembe 12:52

MODA

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu

34volt » 34Volt

Mayıs 2019

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’da kazananlar 28 Mayıs Salı günü, Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19’un hemen ardından Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve bu sene beşinci defa yılın “Customer Brand”lerinin belirlendiği A.L.F.A Awards’da 44 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi.

2015 yılından beri “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın ödüllendi­rildiği A.L.F.A. Awards’un beşincisi bu yıl 28 Mayıs Salı günü Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşti. Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’da bu yıl kategori sayısı 44’e çıkartıldı. Törende kargodan beyaz eşyaya, dijital yayın platformlarından ev tekstiline, fast food’dan giyim sektörüne kadar müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar ödüllendirildi.

Halk oylaması sonucunda; Akaryakıt Kategorisi’nin birincisi Opet olurken, Atıştırmalık Kategorisi’nin birincisi Ülker oldu. Ayakkabı/Çanta/Deri Giyim Kategorisi’nin birincisi Deichmann, Bankacılık Kategorisi’nin birincisi Garanti Bankası, Beyaz Eşya Kategorisi’nin birincisi ise Arçelik olarak seçildi. Binek Otomotiv Kategorisi’nin birincileri Mercedes Benz / BMW, Bireysel Emeklilik Kategorisi’nin birincisi Anadolu Hayat Emeklilik, Dijital Yayın Platformları Kategorisi’nin birincisi Digiturk, Elektromarket Kategorisi’nin birincisi ise Teknosa olarak belirlendi. Ev Tekstili Kategorisi’nin birincisi Madame Coco, Fast Food Kategorisi’nin birincisi Burger King, Gıda Kategorisi’nin birincisi Sütaş, Giyim/Moda Kategorisi’nin birincisi LC Waikiki olarak halk tarafından seçildi. A.L.F.A Awards Ödül Töreni’nin diğer kategorilerdeki birincileri ise sırasıyla şöyle:

A.L.F.A. Awards’un Metodolojisi:İlginizi Çekebilir

Tema Vakfı, Balparmak Ve Millî Eğitim Bakanlığı’Ndan Önemli Proje

TEMA Vakfı, Balparmak ve Millî Eğitim Bakanlığı’ndan Önemli Proje


Dünyanın En İyi Restoranlarının Tercihi Nude!

DÜNYANIN EN İYİ RESTORANLARININ TERCİHİ


%50 İndirimli Sonbahar Kampanyası Porland’Da Bir Başka

İhtiyaçlarını tamamlamak ve tarzlarını yenilemek isteyenler için 17-22 Eylül tarihleri arasında Porland’ın beklenen muhteşem Sonbahar Kampanyası başlıyor. Sofralarında ve yaşam alanlarında kaliteyi şıklıkla arayanların tercihi olan Porland, tüm ürünlerinde geçerli olan büyük kampanya ile müşterilerine %50 indirim fırsatı sunuyor.


Google'dan Güncel Açıklama "Türkiye’Deki Android İş Ortaklarımız Ve Kullanıcılarımız İçin Bir Güncelleme"

*** Google'dan Güncel Açıklama ***


Yılbaşı Ve Black Friday Dönemlerinde, İşletmelerin Verimini Artıracak Tavsiyeler

Veeam Software Hakkında


Etiketler: Kategorisi, birincisi, ALFA, Awards, MüşteriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img