11 Nisan 2019 Perşembe 09:41

GÜNDEM

Yıldız Entegre’Ye Horizon Interactive Awards’Tan Gold Winner Ödülü!

Yıldız Entegre’Ye Horizon Interactive Awards’Tan Gold Winner Ödülü!
Yıldız Entegre’Ye Horizon Interactive Awards’Tan Gold Winner Ödülü!

34volt » 34Volt

Orman ürünleri sektörünün öncü ismi Yıldız Entegre, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 2018 yılında dijitalleşme çalışmalarına hız veren Yıldız Entegre, uluslararası alanda en prestijli dijital ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 17’incisi düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta ‘Kurumsal & B2B’ kategorisinde ‘Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan Yıldız Entegre’nin birçok içerik ve tüketici deneyimi sunan web sitesi, The Horizon Interactive Awards’ta binlerce başvuru arasından, profesyonellerden oluşan jüri tarafından ödüle layık görüldü. Horizon İnteraktif Ödülleri’nin sahipleri, çeşitli multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama kökenli endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Ödüller tasarım, yaratıcılık, teknik, mesaj ve verimlilik kriterlerine göre değerlendirmeler yapılarak sahiplerini buluyor.

Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: Yıldız Entegre’nin öyküsü 130 yıla dayanıyor. Ancak biliyoruz ki dünya değişiyor, teknoloji gelişiyor. Tüm bu değişim ve gelişimle birlikte pazarlamaya yön veren idealler de şekillenmek durumunda kalıyor. Biz, “değişimi yakalayan ayakta kalacak” bilinciyle önce kurumsal kimliğimizi yenilemekle işe koyulduk. Ardından yenilenen yüzümüzle pek çok platformda yer almaya özen gösterdik. Bu platformların başında ise dijital dünya geldi. Sektörler arasındaki entegrasyonun arttığı, teknolojik gelişmelerin iş yapış modellerini yeniden şekillendirdiği günümüzde, global bir üretici olma yolculuğunu dijital dönüşüm ile güçlendirmemiz gerektiğinin farkındalığıyla web sitemizi yeniledik. Sektöre sunduğumuz çok değerli yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Getirdiğimiz yeniliklerin fark yarattığını görmek de bizleri mutlu ediyor.

Yasemin Sayın

KIMIZandKIMIZ

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminalleri yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki varlığını güçlendirmektedir.

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. "Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.İlginizi Çekebilir

Elektrikli Araçlar İstanbul'da Testi Geçti!

ELEKTRİKLİ VE HİBRİD ARAÇLAR TESTİ GEÇTİ


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


‘Görmezden Gelmeyelim’ Sergisi Dördüncü Kez İstanbullularla Buluşuyor Görmezden Gelmeyelim Sergisi 8 24 Mayıs Tarihleri Arasında Denizgaleri’De

Türkiye’de bir ilk olan ve şizofreni konusunda toplumsal bilinç oluşturmayı hedefleyen ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi 24 Mayıs Dünya Şizofreni Günü kapsamında bir yıllık aranın ardından İstanbullu sanatseverlerle yeniden buluştu. Ön yargılara ve damgalamalara hayır diyerek şizofreni konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan ve büyük ilgi gören ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi 8-24 Mayıs tarihleri arasında DenizGaleri’de görülebilecek.


Pegasus’Tan Yeni Yurt Dışı Hatları Medine Ve Batum

Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus, yurt dışındaki uçuş noktalarını artırmaya devam ediyor; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Medine ve Batum’a direkt uçuşlarını başlatıyor.


Basın Bulteni Kripto Para Ve Blockchain Dünyası Crypto Talks’Ta Buluşacak

Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ilkini 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenleyecek.


Etiketler: Yıldız, Entegre, üretim, olma, birçokYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img