4 Temmuz 2018 Çarşamba 11:29

GÜNDEM

Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala

Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala
Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala
Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala
Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala
Yenilenen Canon L Lensleri İle Mükemmeli Yakala

34volt » 34Volt

Görüntüleme teknoloji lideri Canon, profesyonel fotoğrafçıların en çok tercih ettiği L Lens serisindeki EF 70-200mm f/4L IS II USM ve EF 70-200mm f/2.8L IS III USM modellerini yeniledi. Lenslerin ikisi de portreden vahşi yaşama kadar çeşitli fotoğraf çekimlerinde sıklıkla kullanılıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Canon, profesyonel fotoğrafçıların daha net ve daha yüksek kaliteli fotoğraflar elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla L Lens serisindeki EF 70-200mm f/4L IS II USM ve EF 70-200mm f/2.8L IS III USM modellerini yenileyerek daha üstün bir performansa sahip teknolojiyle buluşturuyor.

Üstün Kalite, Kompakt Tasarımla Bir Arada!

EF 70-200mm f/4L IS II USM lensi, sağlamlığı ve ergonomik tasarımı ile sadece 780 gram ağırlığına sahip… Hareketli kareleri hızlıca yakalamayı sağlayan lens, göz alıcı kumsal ve düğün fotoğraflarında net görüntü sunuyor.

Florit kaplama, lens yüzeyindeki kir ve su damlacığı miktarını azaltırken; yüksek çözünürlüklü ve yüksek kontrastlı görüntüleri garantiliyor. Post prodüksiyonda daha az zaman harcanmasını sağlayan EF 70-200mm f/4L IS II USM lensi super spectra kaplaması ile ışık lekelerini ve mercek parlamalarını da ortadan kaldırıyor. F/4 sabit diyaframlı lens, değişken ışıklandırma senaryolarında tutarlı pozlama sunuyor.

Safari ve Vahşi Yaşam Fotoğrafları Çekmek Artık Çok Daha Kolay!

Yeni bir görüntü sabitleyici ünite kullanılan EF 70-200mm f/4L IS II USM, hızlı beş duraklı enstantane eşdeğeri bir etki oluşturuyor. Bu özelliğiyle, film prömiyerleri veya safaride vahşi yaşam çekimleri gibi kameranın dışarıdan müdahalelere açık olduğu çekim senaryoları için ideal bir seçenek oluyor.

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, yüksek performanslı, çok yönlü ve dayanıklı

Tasarımında yüksek performans ve dayanıklılığın temel alındığı lens, doğru detaylar sunarak yüksek kaliteli telefoto lensine ihtiyacını olan fotoğrafçıların tercihi oluyor. Koruyucu sızdırmazlık kaplamaları, zorlu çekim koşullarında en kaliteli görüntünün elde edilmesini sağlıyor. Hem neme hem de toza karşı direnç sahibi olan EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, seyahat fotoğraflarında üstün kaliteyi yakalamak isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor.

Sekiz ağızlı dairesel diyaframıyla yaratıcı seçenekler sunan lens, fotoğrafları ipek gibi pürüzsüz bir görüntüye kavuşturuyor.Zum aralığının tamamında sabit olan ve bir f/4 lensin iki katı ışık girişine izin veren hızlı, geniş f/2.8 maksimum diyaframı sayesinde EF 70-200mm f/2.8L IS III USM ile düşük ışık altında fotoğraf çekimi yapanların ideal bir görüntü yakalamasını sağlıyor.

EF 70-200mm f/4L IS II USM Temel Özellikleri

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM Temel Özellikleri

Medya danışmanlığı için;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Europe Hakkında

Canon Europe, küresel görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayıcısı ve dünyanın en ünlü ve en sevilen markalarından biri olan Canon Inc.’nin EMEA koludur. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Europe, bölgede yaklaşık 19.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık üçte birini sağlamaktadır.

1937 yılında kurulan Canon, son 80 yıldır görüntüleme alanında lider bir isim olmuştur ve insanların görüntüleme yoluyla sürekli olarak yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon olarak görüntüleme teknolojisi ve hizmetlerinin olumlu gücünü artırıyoruz. İnsanlarımız ve ürünlerimiz yoluyla toplumsal ve çevresel faydalar sunarak, ortak fayda için birlikte çalışmak anlamına gelen Kyosei felsefemize dönük bağlılığımızı güçlü bir şekilde sergiliyoruz.İlginizi Çekebilir

P&G’Den Gebze Fabrika Çalışanlarına Babalar Gününe Özel Kutlama

Cinsiyet Eşitliği kavramını, kurumsal hedefleri arasında gösteren Procter & Gamble (P&G), Gebze Fabrikası çalışanları için babalar günü nedeniyle özel bir “anne / baba” günü düzenleyecek.


Nude’Un Islands Koleksiyonu Mükemmel Bir Tadım Deneyimi Sunuyor

NUDE’UN ISLANDS KOLEKSİYONU


Sarıkamış'ta Zafer Ağaoğlu Güleren'in

Eksi 36 Spor Kulübü tarafından Kars Valiliği, Sarıkamış Kaymakamlığı ve Sarıkamış Belediye Başkanlığı katkılarıyla 09-10 Mart tarihlerinde organize edilen Türkiye'nin ilk kar ve buz zeminli rallisi olan Sarıkamış Rallisi, GP Garage My Team adına Hakkı Ağaoğlu-Erkan Güleren ekibinin birinciliği ile sona erdi.


Popeyes® İstanbul Eyüp Park’Ta Yeni Restoran Açtı

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, İstanbul Eyüp Park’ta yeni restoranını hizmete açtı.


B.Bulteni.. Yemek Ceklerinde Qr Kod Dönemi....

Yemek kartını unutma ya da kaybetme derdine son...


Etiketler: 70-200mm, Canon, yüksek, f28L, lensYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img