10 Aralık 2019 Salı 18:45

GÜNDEM

Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

34volt » 34Volt

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak modern ve mistik tarzı sentezleyerek, büyüleyici bir şıklığa sahip olan Cosmos Koleksiyonu’nu tasarladı ve üretti. Tamamen yerli üretim olan ve sır üstü baskılama tekniği ile üretilen Cosmos, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlandı. Rengini yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından alan Cosmos Koleksiyonu, yılbaşı sofralarınızda yarattığı farklılıkla sizlere ve sevdiklerinize ayrıcalık sunuyor.

Koleksiyon; gökyüzü olaylarını resmeden desenlerden oluşan düz tabakları, kaseleri ve bardaklarıyla zarif ve şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. Kendinizi ve tüm sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ve hatırlamak isterseniz; koleksiyona ait tüm detaylara ve kaçırılmayacak indirimler ile yüzlerce hediye seçeneklerine, Porland mağazalarımızdan ve www.porland.com online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bugünlerde, Yeni yıl heyecanını sofralarınıza rengarenk yansıtmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yeni yıla Porland’ın Cosmos Koleksiyonu’yla girmek için acele edin! Birbirinden özel ve güzel yemeklerin yendiği, kahkahaların ardı arkası kesilmeyen sofralarınızda, Cosmos şıklığı ve farklılığı davetlileriniz tarafından unutulmayacak.

Porland İle Işıldayan Sofralar…

Mutlu Yıllar…İlginizi Çekebilir

İşcep’Ten 100 Adet General Mobile Gm 9 Pro Hediye

İş Bankası, yaklaşık 7 milyon kişi tarafından kullanılan Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden yürüttüğü kampanya ile 100 adet General Mobile GM 9 Pro akıllı telefon hediye ediyor.


Tampf – Nielsen Perakende Ciro Endeksi İlk Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) ile Nielsen tarafından hazırlanan ‘TAMPF - Nielsen Perakende Endeksi’ ilk çeyrek sonuçları açıklandı. Perakende sektörünün yılın ilk çeyreğinde enflasyondan arındırılmamış toplam cirosu %24 artış gösterdi.


Henkelden Kuruluşlara Geri Dönüşüm Yazılım Desteği

Henkel, yeni ambalajların geri dönüştürülebilirliğini hızlı ve güvenilir bir şekilde belirleyebilmek için özel geliştirdiği yazılım aracı EasyD4R’ı daha fazla şirket ve organizasyonun kullanabilmesi için, web sitesinde yer alan www.henkel.com/easyd4r sayfasında genel kullanıma açtı.


Ck Boğaziçi Elektrik Bülten Muhtarlarla ‘Enerji’ Veren Buluşma

22 Mayıs 2019


Fibabanka, 2019 Yılı İlk Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı

Fibabanka, 2019 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı


Etiketler: Cosmos, Porland, Koleksiyonu, sahip, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img