10 Ağustos 2018 Cuma 17:25

GÜNDEM

Yeni Ekonomik Model Hususunda Müsiad Basın Duyurusu

Yeni Ekonomik Model Hususunda Müsiad Basın Duyurusu

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye’nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır.

Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.İlginizi Çekebilir

Ashley Joy’Un Hikâyesi Youtube’Da!

Kısa sürede Türkiye’nin en önemli kişisel bakım markalarından biri olmayı başaran Ashley Joy markasının kurucusu Aslı Şen, tüm güzellik sırlarını bundan böyle Youtube’da anlatıyor. Yıllarca kendisine sorulan soruları, meraklı, detaycı ve araştırmacı kişiliği sayesinde özenle cevaplayan Aslı Şen, Youtube kanalının açılışını 9 Mayıs Çarşamba günü, cemiyet hayatından yakın dostlarının ve misafirlerinin katılımı ile Serafina Vadi’de gerçekleştirdi. Aslı Şen, Ashley Joy Youtube kanalında saçtan makyaja, kişisel bakımdan beslenmeye dair her şeyi, uzman bilgileriyle destekleyip takipçilerine anlatacak.


İzleyicinin Jüri Olduğu Yarışma Red Bull Dance Your Style Antalya’Ya Geliyor

Breaking, hip hop, popping, house dance gibi türleri içeren sokak dansı turnuvası Red Bull Dance Your Style 1 Temmuz'da Türkiye'ye geliyor. Dans edecekleri şarkıyı piste çıktıkları anda öğrenen 16 finalistten kazanan izleyicilerin oylarıyla belirlenecek. Yarışma saat 18.00’da Antalya Konyaaltı Olbia Meydanı’nda başlayacak.


Nıke İle Şehirden Kaçış Planı Hazır!

Sahilde yapılan bir koşunun ardından Sakıp Sabancı Müzesi'nde boğaza karşı yapılacak tamamlayıcı bir yoga, Temmuz ayı boyunca konser,workshop, film gösterimi gibi özgün içeriklerle eşsiz bir farkındalık deneyimine dönüşüyor. Koşu ve yogayı tek çatı altında birleştiren etkinliklere eklenen müzik, dans ve sanat; ZEN HOUSE'da katılımcılar için şehrin içinde özgürleştirici anlar yaratıyor.


Setur Duty Free Mağazasında Adidas Ürünleri De Yerini Aldı!

Setur’un İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yer alan Duty Free mağazasında adidas ürünlerinin de satışına başlandı. Brandin mağazasında yer alan özel alan Türkiye’nin ilk Duty Free adidas Corner’ı olma özelliğini taşıyor.


İklim Değişikliği Ve Davranışsal İktisat Deneyleri

İPM İklim Kafe Konuşmaları, "İklim Değişikliği ve Davranışsal İktisat Deneyleri" ile devam etti


Etiketler: MÜSİAD, olarak, ekonomik, ekonomi, dönemdeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img