10 Ağustos 2018 Cuma 17:25

GÜNDEM

Yeni Ekonomik Model Hususunda Müsiad Basın Duyurusu

Yeni Ekonomik Model Hususunda Müsiad Basın Duyurusu

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye’nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır.

Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.İlginizi Çekebilir

Elite World Hotels 'Elıte World Hotels İle Eğlence Dolu Yılbaşı Programları'

Gerçekleştirdiği etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Elite World Hotels, konukları için birbirinden eğlenceli yılbaşı programları hazırladı.


Sezen Aksu İzmirliler De Olmasa!

Sezen Aksu, müzik sektörü için; İzmirliler üzerinden yaptığı yorumla dikkatleri çekti. Aksu "İzmirliler de olmasa İstanbul müzik sektörü ne yapacak? " dedi.


Kidzmondo’Da Yeni Yıl Eğlenceleri Başlıyor! 15 30 Aralık Tarihleri Arasında Atölyeler, Hediyeler, Gösteriler Kidzmondo’Da Çocukları Bekliyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da yeni yıl coşkusu başladı. Işıl ışıl süslenen, meydanını yılbaşı konseptine çeviren KidzMondo’da birbirinden renkli eğlenceler de start alıyor. 15-30 Aralık tarihleri arasında KidzMondo’da yeni yıl dansları, yaratıcılık atölyeleri, yüz boyama etkinlikleri, yeni yıl defilesi ve daha pek çok sürpriz aktiviteler çocukları bekliyor olacak. KidzMondo, yeni yıl coşkusu ve heyecanını en üst seviyelere taşıyacak.


Düzeltme Sertab Doksanlar Duruşunu Bozmadı…

Fotoğraflar Yüksek MB :


Çevre Dostu Bedaş

1 Kasım 2018


Etiketler: MÜSİAD, olarak, ekonomik, ekonomi, dönemdeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img