17 Mayıs 2019 Cuma 17:56

GÜNDEM

Yeni Çorumsporlu Futbolcu Uğur Bulut Ameliyat Oldu

Yeni Çorumsporlu Futbolcu Uğur Bulut Ameliyat Oldu
Yeni Çorumsporlu Futbolcu Uğur Bulut Ameliyat Oldu

34volt » 34Volt

Başarılı bir sezon geçiren Yeni Çorumspor'un futbolcusu Uğur Bulut geçtiğimiz hafta maç sırasında sakatlık geçirdi. Yeni Çorumsporlu tecrübeli futbolcu, maç esnasında geçirdiği sakatlık sonrası diz artroskopi ameliyatı oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maç esnasında sakatlanan TFF 3. lig futbol takımı oyuncusu Uğur Bulut, Acıbadem Kayseri Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu tarafından ameliyat edildi. Futbolcuya; diz artroskopi ameliyatı yapıldı. Başarılı geçen operasyon sonrası sporcunun 2. haftanın sonunda salonda kontrollü kuvvet çalışmalarına, 3. haftanın sonunda da koşulara başlayacağı öngörülüyor.

Daha önceki senelerde Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde Prof. Dr. Sinan Karaoğlu tarafından ön çapraz bağ ameliyatı olan Uğur Bulut sahalara yine başarıyla dönmüştü.

Eyüp Erdem / Spor Sponsorlukları Sorumlusu / 0533 667 08 08 / eyup.erdem@acibadem.com.tr Murat Devran / Spor Sponsorlukları Uzmanı / 0530 828 81 72 / murat.devran@acibadem.com.trİlginizi Çekebilir

Ticaret Bakanlığı'ndan Arzum'a Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü!

Satış sonrası profesyonel hizmetlerle tüketici memnuniyetini ilke edinen Arzum, bu alanda kazandığı ödüllerle başarısına başarı katmaya devam ediyor.


Muhafız Modası

Atasay, asırlardır Topkapı Sarayı’nda muhafaza edilen emanetlerden esinlenerek tasarladığı yeni Muhafız ‘Tılsımlı Gömlekler’ Koleksiyonu’nda, Osmanlı dönemi boyunca padişahların ve şehzadelerin kullandığı özel tasarımların mücevhere yorumlarını erkeklerin beğenisine sunuyor.


Ryan Murphy’Nin Yeni Netflix Orijinal Dizisi The Politician’In Yayın Tarihi Açıklandı!

Başrollerinde Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange ve Zoey Deutch gibi isimlerin olduğu dizide, yedi yaşından beri ABD Başkanı olma hayalleri kuran Californialı zengin öğrenci Payton Hobart’ın (Ben Platt), Saint Sebastian Lisesi’nin öğrenci başkanı olarak seçilmek için verdiği mücadeleye tanık olacağız.


15. Kadir Has Ödülleri Prof. İvet Bahar Ve Dr. Öğretim Üyesi Canan Dağdeviren’E Verildi

15. KADİR HAS ÖDÜLLERİ PROF. İVET BAHAR VE


Tasarruflu Ve Konforlu Serinliğin Adı Baymak

Baymak klimalar 5 yıl garantisi, ortamı sterilize eden teknolojisi, estetik ve sessizliğiyle yaz sıcaklıklarında konforun ve serinliğin yeni tercihi oluyor.


Etiketler: Uğur, Bulut, Acıbadem, Kayseri, HastanesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img