13 Eylül 2019 Cuma 15:57

GÜNDEM

Yeni Bmw 3 Serisi Uzun Dönem Kiralama Avantajıyla Borusan Otomotiv Premium’Da

Yeni Bmw 3 Serisi Uzun Dönem Kiralama Avantajıyla Borusan Otomotiv Premium’Da

34volt » 34Volt

Borusan Otomotiv Premium, Türkiye’de geçtiğimiz günlerde yollarla buluşan Yeni BMW 3 Serisi’ni uzun dönem kiralama avantajı ile sunuyor. Yeni BMW 3 Serisi; MTV, bakım, yol yardım, sigorta ve kasko hizmetlerinin Borusan Otomotiv Premium tarafından çözümlenmesiyle birlikte, aylık 8.950 TL + KDV’den başlayan avantajlı fiyatlarla kiralanabiliyor. Borusan Otomotiv Premium’un Yeni BMW 3 Serisi için sunduğu 24, 36 ya da 47 ay süreli uzun dönem kiralama fırsatı kapsamında istenilen renk ve donanımdaki otomobil seçilebiliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Baştan aşağı yeniden tasarlandı.

Lansmana özel First Edition donanım paketleriyle tasarlanan Yeni BMW 3 Serisi, Sport Line, Luxury Line ve M Sport tasarım seçenekleriyle de kişiselleştirilebiliyor. Tamamen LED farlar, fren fonksiyonlu hız sabitleyici, elektrikli hafızalı koltuklar, ısıtmalı ön koltuklar ve elektrikli cam tavan Yeni BMW 3 Serisi’nde standart olarak sunuluyor. Ayrıca, yine standart olarak sunulan BMW Live Cockpit ile gösterge içi ve orta konsol üstündeki renkli ekranların da boyutları sırasıyla 5.7 inç ve 8.8 inçe çıkarıldı. Opsiyonel olarak tercih edilebilen BMW Live Cockpit Professional ile 12.3 inç genişliğinde tamamen dijital bir göstergeye sahip olunabiliyor.İlginizi Çekebilir

"Otizimli Bireylerin Topluma Kazandırılması İçin Her Zaman Destek Şart"

GELECEĞE UMUT ELİ


Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu

Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu


Türk Telekom Argela’Nın Da Dahil Olduğu Sıgmona Projesine Eureka Yılın İnovasyon Ödülü

Türk Telekom'un gelecek nesil telekomünikasyon çözümleri sağlayıcısı şirketi Argela,sürdürdüğü Ar-Ge odaklı çalışmalarla Türkiye’ye yeni başarılar kazandırmaya devam ediyor. Proje ortakları arasında Argela’nın da etkin rol aldığı Avrupa Birliği tarafından yürütülen Celtic-Next araştırma programı kapsamında başarıyla tamamlanan SIGMONA, EUREKA Global Innovation Summit'te Eureka İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü.


Mediamarkt Anıları Ölümsüzleştiriyor

MediaMarkt, teknolojiseverlere yepyeni bir hizmet daha sunmaya başladı. Artık Fotoğraf Baskı Servisi hizmeti ile teknoloji severler telefonlarından veya fotoğraf makinelerinden çektikleri fotoğrafların baskısını mediamarkt.com.tr veya fotobaskiservisi.com adresi üzerinden gerçekleştirebilecek. Baskısı alınan fotoğraflar ise kullanıcılara kargo ile gönderilecek.


Marvel Future Fight'ta X Force, Mutant Kardeşliği İle Karşı Karşıya

X-Force, Mutant Kardeşliği ile karşı karşıya geliyor


Etiketler: olarak, Yeni, Serisi, Sport, LineYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img