14 Şubat 2019 Perşembe 11:00

GÜNDEM

Yemeksepeti’Nden Leziz Kampanya Subway Baharatlı İtalyan Menü

Yemeksepeti’Nden Leziz Kampanya  Subway Baharatlı İtalyan Menü

34volt » 34Volt

Yemeksepeti, kullanıcılarına binlerce indirim sunan leziz kampanyalarına devam ediyor. Subway’in Yemeksepeti üyelerine özel “Baharatlı İtalyan Menü” kampanyası kapsamında kullanıcılar Baharatlı İtalyan Sandviç (15 cm) + Cookie veya Cips (2 adet) + Kutu İçecek’ten oluşan menüyü 13,50 TL’ye sipariş edebilecek. Sadece Yemeksepeti siparişlerine özel olan kampanya 13 Şubat’ta başladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcılarına binlerce indirim sunan Yemeksepeti, Subway ile beraber leziz bir kampanya başlattı.

Yemeksepeti’nin Subway iş birliğiyle başlattığı ‘Baharatlı İtalyan Menü’ kampanyası 13 Şubat - 5 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında kullanıcılar Baharatlı İtalyan Sandviç (15 cm) + Cookie veya Cips (2 adet) + Kutu İçecek’ oluşan menüyü 13,50 TL’ye sipariş edebilecekler.İlginizi Çekebilir

“Kalbimi Asla” 42 Maslak’Ta

GE Sağlık tarafından “Meme Kanseri Farkındalık Ayı”nda, meme kanserinde erken teşhisin önemini bir kez daha vurgulamak adına gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi, çağdaş sanatın dünyaca ünlü ismi Haluk Akakçe’nin desteği ile hayat buldu. Sanatçının farklı bir yorum katarak tasarladığı pembe kurdele, Naz Elmas, Eda Taşpınar, Zeynep Germen ve Begüm Gazioğlu Ballı gibi isimlerin katılımıyla 42 Maslak Art!SPACE Galeri’de gerçekleştirilen etkinlikle tanıtıldı.


Geleceğin En Çok Kazandıracak Meslekleri Hangileri Olacak

Geleceğin en çok kazandıracak


Seçim Sonucu Tüm Mazlum Milletlere Umut Olacak

Seçim Sonucu Tüm Mazlum Milletlere Umut Olacak


Istanbullight 2018, Perakende Sektöründe Fark Yaratan Aydınlatma Ürün Ve Çözümlerine Ev Sahipliği Yapıyor

UBM, AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, bölgesel bir güç olarak aydınlatma sektörünün perakende alanında yarattığı avantaj ve fırsatları gözler önüne sermeye hazırlanıyor. Fuarda doğru aydınlatmanın perakende sektöründeki verimlilik ve kârlılığına olan etkileri ve yenilikçi çözümler paylaşılacak.


Hd İskender, Pepee Hayranı Minikleri Metrocity’Ye Bekliyor

Lezzetli ve uygun fiyatlı yemeğin 23 yıldır değişmeyen güvenilir adresi HD İskender, sevilen çizgi film karakteri Pepee’yi minik misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Dışarıda yemek yeme deneyimini çocuklara özel menüsüyle eğlenceye dönüştüren


Etiketler: Yemeksepeti, Subway, İtalyan, Kullanıcılarına, binlerceYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img