14 Haziran 2019 Cuma 14:08

GÜNDEM

Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten

Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten
Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten

34volt » 34Volt

Tatil hazırlıklarının devam ettiği bu günlerde erkeklerin bakım sorununa fonksiyonel bir çözüm sunan Philips BG3015 Vücut Bakım Seti ile hızlı ve kolay bakıma olanak tanıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cilt dostu tıraş başlığı ile vücudun tüm bölgelerinde güvenli tıraş sağlayan BG3015 Vücut Bakım Seti, patentli yuvarlatılmış uçlara ve tıraş sırasında cildinizi korumak için hipoalerjenik folyoya sahip... Çift yönlü tarakları uzun kılları yönden bağımsız kısaltırken, folyo başlık ise daha yakın bir tıraş sağlıyor.

Birden fazla araca ihtiyacınız kalmadan, BG3015 Vücut Bakım Seti’nin cilt dostu başlığı ile dilerseniz tıraş olabilir, dilerseniz 3, 5 veya 7 mm taraklardan birini kullanarak tüm vücudunuzda kısaltma yapabilirsiniz, üstelik hassas bölgelerde bile. BG3015 Vücut Bakım Seti ile koltuk altı, göğüs ve karın bölgesi, omuzlar, kasık bölgesi ve bacaklarda güvenli ve rahat kullanıma kavuşabilir ve yaz hazırlığınızı vakit kaybetmeden tamamlayabilirsiniz.

Islak ya da kuru olarak kullanılabilen ve 1 saat şarj ile 50 dakika kullanım imkanı sunan BG3015 Vücut Bakım Seti’nin önerilen perakende satış fiyatı ise 304,99 TL.

Türk Philips Ticaret A.Ş

Sibel Yıldız

0216 636 15 68

Gamze Özbek

Royal Philips Hakkında:İlginizi Çekebilir

Rahim Ağzı Kanserinden Korunmak İçin Hpv'ye Karşı Önlem Alın

RAHİM AĞZI KANSERİNDEN KORUNMAK İÇİN HPV’YE KARŞI ÖNLEM ALIN


Honor’Un Amiral Gemisi N Serisinin En Yeni Üyeleri Honor 20 Ailesiyle Karşınızda

Rakipsiz kullanıcı deneyiminde mükemmelliği yakalayın: Yapay Zeka destekli 48 MP AI Dörtlü kameranın güçlü birleşimi, 7 nm Kirin 980 Yonga Seti, GPU Turbo 3.0 ve dinamik holografik tasarımı Honor 20 serisi ile geliyor.


Tu¨p Bebek Tedavisinde Bas¸arıyı Arttıran 10 Beslenme O¨nerisi

Beden sağlığını korumak adına iyi ve düzenli bir diyet programı oluşturmak, hayatın her aşamasında gerekli. Bu durum bebek sahibi olmak isteyen çiftler için de geçerli oluyor. Hamile kalmaya çalışırken beslenme; sağlıklı sperm ve yumurta hücreleri geliştirmek, sağlıklı bir fetüsü desteklemek için büyük önem taşıyor. Uzmanlar, sperm ve yumurta kalitesini arttıracak şekilde bir beslenme programı oluşturulmasının, tüp bebek tedavisinin de sonuçlarını iyileştireceğinin önemine vurgu yapıyor.


Depremde Halat Salınımını Yüzde 55 Azaltan Asansör Teknolojisi

Nisan 2019


Paris Saınt German Futbol Kulübü Başkanı Nasır El Halifi’Nin De Tercihi Oldu

Paris Saint German Kulübünün Başkanının Da Aralarında Bulunduğu Milyarderler Dünyada 1 Tane Olan Türk Tasarımı Araçtan İstiyor.


Etiketler: tıraş, BG3015, Vücut, Bakım, SetiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img