14 Haziran 2019 Cuma 14:08

GÜNDEM

Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten

Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten
Yaz Aylarına Hazırlıklı Girmek İsteyen Erkekler İçin Çözüm Philips’Ten

34volt » 34Volt

Tatil hazırlıklarının devam ettiği bu günlerde erkeklerin bakım sorununa fonksiyonel bir çözüm sunan Philips BG3015 Vücut Bakım Seti ile hızlı ve kolay bakıma olanak tanıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cilt dostu tıraş başlığı ile vücudun tüm bölgelerinde güvenli tıraş sağlayan BG3015 Vücut Bakım Seti, patentli yuvarlatılmış uçlara ve tıraş sırasında cildinizi korumak için hipoalerjenik folyoya sahip... Çift yönlü tarakları uzun kılları yönden bağımsız kısaltırken, folyo başlık ise daha yakın bir tıraş sağlıyor.

Birden fazla araca ihtiyacınız kalmadan, BG3015 Vücut Bakım Seti’nin cilt dostu başlığı ile dilerseniz tıraş olabilir, dilerseniz 3, 5 veya 7 mm taraklardan birini kullanarak tüm vücudunuzda kısaltma yapabilirsiniz, üstelik hassas bölgelerde bile. BG3015 Vücut Bakım Seti ile koltuk altı, göğüs ve karın bölgesi, omuzlar, kasık bölgesi ve bacaklarda güvenli ve rahat kullanıma kavuşabilir ve yaz hazırlığınızı vakit kaybetmeden tamamlayabilirsiniz.

Islak ya da kuru olarak kullanılabilen ve 1 saat şarj ile 50 dakika kullanım imkanı sunan BG3015 Vücut Bakım Seti’nin önerilen perakende satış fiyatı ise 304,99 TL.

Türk Philips Ticaret A.Ş

Sibel Yıldız

0216 636 15 68

Gamze Özbek

Royal Philips Hakkında:İlginizi Çekebilir

Seçimlerden Sonra "Altın" In Gözü Yukarıda!

Altının gözü zirvede


Atatürk Havalimanı Karma Kullanıma Açılmalı

ULI Türkiye tarafından düzenlenen ve konusunda uzman kişilerin katıldığı forumda, ‘Atatürk Havalimanı Nasıl Dönüştürülebilir?’ sorusuna cevap arandı. Foruma katılanlar Atatürk Havalimanı arazisinin sadece yeşil alan olarak değerlendirilmesinin yetersiz kalacağı, alan için karma kullanımlı bir proje geliştirilmesinin daha uygun olacağı yönünde görüş birliğine vardı. ULI Danışma Kurulu Üyesi ve Zorlu Gayrimenkul Başkanı Mesut Pektaş, “Bir kanun çıkarılmalı ve burası ‘Kültürel Teknopark Alanıdır’ denmeli,” önerisinde bulundu.


Axe’In Sıradışı Mashup Partisi Flamme’De Gerçekleşti

Birbiri ile uyum sağlaması beklenmeyen deri ve kurabiye notalarını


Boğaziçi Üniversitesi'nden Araştırma Yaşlılar Sosyal Medya İle Yaşama Sarılıyor

16 Temmuz 2019


Pirelli Belçika Grand Prix'si Öncesi Uyarıyor

Milano, 28 Ağustos –Formula 1 sezonu, yaz molasının ardından yarış takvimindeki en efsanevi pistlerden biriyle devam ediyor. Pirelli, Belçika’daki Spa-Francorchamps pistine C1, C2, ve C3 hamurlarını sırasıyla Beyaz sert, Sarı orta ve Kırmızı yumuşak seçeneklerini getiriyor, yani P Zero Formula 1 serisinin en sert üçlüsünü öneriyor. Değişik eğimleriyle bilinen Spa pistinde Eau Rouge ve Raidillon kompleksi gibi ünlü bölümler sayesinde lastiklere aşırı yük binerken, pilotlar kısa bir zaman aralığında çok farklı g kuvvetleri deneyimleyebiliyor.


Etiketler: tıraş, BG3015, Vücut, Bakım, SetiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img