26 Haziran 2019 Çarşamba 11:05

GÜNDEM

Yataş, Türkiye’Nin En Değerli Markaları Listesinde Yerini Aldı

Yataş, Türkiye’Nin En Değerli Markaları  Listesinde Yerini Aldı

34volt » 34Volt

Uluslararası bağımsız marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in bu yıl 12.’sini hazırladığı Türkiye’nin En Değerli Markaları araştırmasının sonuçları açıklandı. Türkiye’nin sevilen markası Yataş, listeye 61’inci, kendi sektöründe ise ilk sıradan girmeyi başardı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin lider mobilya markası Yataş, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan Türkiye’nin En Değerli Markaları listesine bu yıl 61. sıradan girmeyi başardı. Türkiye’nin en değerli 100 markasının yer aldığı listede kendi sektörünün de lideri olan Yataş’ın marka değeri ise 33 milyon dolar olarak hesaplandı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “40 yılı aşkın süredir Yataş markası kalite, güven, estetik ve şıklık kavramlarıyla bir arada anılıyor. Biz de bu sorumlulukla tüketicilere her zaman daha iyisini sunmak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yeni teknolojiler ve inovatif çözümlerimizle farklılaşıyor, tüketicileri yeniliklerle buluşturuyoruz. Yataş Grup olarak şu anda yurtiçinde ve yurtdışında toplam 429 mağazayla hizmet veriyor, Avrupa, Ortadoğu, Balkanlar ve Çin başta olmak 49 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu yıl 38’i yurtdışı olmak üzere toplam 116 mağaza açmayı ve özellikle Avrupa pazarında büyümeyi hedefliyoruz.”İlginizi Çekebilir

Yeni Nesil Sağlıklı İçecek Aroma Sa De

Aroma Türkiye’de Bir İlke İmza Atarak Yepyeni Bir Kategori İnşa Ediyor


Elektrikli Ve Hibrid Otomobil Satışları Yüzde 79 Arttı

BASIN BİLDİRİSİ


Bilkent Center Global Rlı Ödülleri’Nde Finalde!

BİLKENT CENTER GLOBAL RLI ÖDÜLLERİ’NDE FİNALDE!


The Organıc Pharmacy Kozmetik Sektöründe Devrim! & Görseller

Kozmetik Sektöründe Devrim!


Koronavirüs Sürecinde Psikiyatri Tedavilerine Online Destek

Psikiyatri alanında önemli bir açığı kapatan Online Terapi yani bilinen diğer adıyla TelePsikiyatri, hekim ve psikoloğuyla bir araya gelemeyecek durumda olan danışanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Koronavirüs nedeniyle evden çıkmanın riskli olduğu bugünlerde uzmanlar danışanları ile psikiyatri seanslarını Online Terapi yöntemi sayesinde gerçekleştirebiliyor.


Etiketler: Yataş, Türkiye, marka, marka, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img