8 Mayıs 2019 Çarşamba 13:01

GÜNDEM

Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı

Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı
Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı

34volt » 34Volt

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 43 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup, Yozgat’ta 3 katlı Enza Home mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 1750 metrekarelik mağaza açılışına Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa katıldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yataş Grup, kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evlere taşıyan Enza Home markasının yeni mağazasını Yozgat’ta açtı. Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla konsept mağazacılık anlayışını Yozgatlılara sunacak olan Enza Home, Yozgat merkezde 3 katlı 1750 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Mağazada düzenlenen açılış törenine, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa da katıldı.

Enza Home’dan Yozgat’a üç katlı mağaza

Açılışını yaptıkları Enza Home mağazası ile yurtiçinde mağazalarını artırmaya devam ettiklerini söyleyen Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa “Yataş Grup olarak bu yıl 43. yılımızı kutluyoruz. Türkiye’de mobilya sektöründeki en büyük ikinci grubuz. Enza Home, Türkiye’nin en sevilen ve en çok tercih edilen markalarından biri… Mobilyada rahatlık, özgün ve akıllı tasarımı ulaşılabilir fiyatlarla evlere taşıyan Enza Home, konsept mağazacılık anlayışını şimdi 3 katlı bir mağaza ile Yozgatlılarla buluşturacak. Sevgili Yozgatlılar ve bölge halkı artık Enza Home mağazasına gelerek sadece mobilya değil, dünya trendlerini takip eden bir yaşam tarzına sahip olabilecek.” dedi

Enza Home’da rahatlık, kalite ve özgün tasarımlar ön planda!

Türkiye’de mobilya alışverişlerinde tercih edilen ilk markalardan biri olan Enza Home, tasarımları için uluslararası firmalardan trend danışmanlığı da alıyor. Her yıl ürün portföyünün yüzde 30’unu yenileyen Enza Home, bilinen markalar arasında bayiye karlılıkta en yüksek oranları sunan markalardan biri olarak da ön plana çıkıyor. Yataş Bedding ve Enza Home markaları ile Turquality Marka Destek Programı kapsamına alınan ve yurtdışında da büyümesini sürdürüyor.İlginizi Çekebilir

Çeşme Kenan Doğulu İle Dans Etti

ÇEŞME KENAN DOĞULU İLE DANS ETTİ


Ng Hotels Bayramda Da İyi Hissettirecek!

‘İyi Hisset!’ mottosuyla keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Afyon ve NG Sapanca, Kurban Bayramı’nda tatil severleri ve huzuru doğada arayanları bekliyor. NG Sapanca ve NG Afyon, sağlıklı yaşamdan, kültür turuna, farklı lezzetlerden, aile boyu eğlenceye kadar misafirlerine keyifli bir bayram tatil fırsatı sunuyor.


Gızıa Gate Tasarımcıları Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Türk modasına yön veren bir çok tasarımcının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında tüketici ile buluşturan Gizia Gate’in tasarımcıları, Gizia Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu ev sahipliğinde Feriye Palace ‘da düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.


Gelecek Teknolojide! I Tech Kapılarını Açtı

Başkentin ilk teknoloji fuarı I-TECH, Ankara Üniversitesi'nde kapılarını açtı.


Yaşar Topluluğu Yüzde 10 Büyüme Planlıyor

Türkiye’nin öncü grubu Yaşar Topluluğu 74 yaşında...


Etiketler: Enza, Home, Yataş, Yozgat, GrupYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img