8 Aralık 2019 Pazar 14:02

GÜNDEM

Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı

Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı
Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı
Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı
Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı

34volt » 34Volt

Global bir marka olma hedefiyle yurtdışındaki mağaza ağını her geçen gün biraz daha güçlendiren Yataş Grup, Saraybosna’daki ilk Enza Home mağazasını açtı. Açılışa Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın’ın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Bosna Hersek Büyükelçisi Haldun Koç ve Bosna Hersek Ticari Ataşesi Sevgin Güngör de katıldı. Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Bosna Hersek pazarındaki hedeflerinin 4 yıl içinde 4 mağaza açmak olduğunu söyledi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yatak, ev tekstili ve mobilya sektörünün yenilikçi ve öncü markası Yataş Grup, 2019’un son çeyreğinde de yurtdışındaki mağazalaşma atağını artan bir ivmeyle sürdürüyor. Yataş Grup, bu çerçevede Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da ilk Enza Home mağazasını açılışını gerçekleştirdi. Düzenlenen açılış törenine Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Türkiye Cumhuriyeti Bosna Hersek Büyükelçisi Haldun Koç ve Bosna Hersek Ticari Ataşesi Sevgin Güngör katıldı. Saraybosna Enza Home mağazasının açılışıyla, Grubun yurtdışındaki mağaza sayısı da 74’e ulaştı.

Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Yataş Grup olarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye pazarındaki gücümüzü yurtdışına da taşımak için mağaza ağını güçlendirmeye devam ediyoruz. Balkan ülkeleri de bizim için en önemli pazarlar arasında geliyor. Balkanlar’da şu anda Karadağ, Arnavutluk, Kosova, Bulgaristan, Makedonya ve Romanya’da hizmet veriyoruz. 2020 hedeflerimiz arasında Sırbistan, Ukrayna, Hırvatistan gibi ülkelerde mağazalarımızı açarak Balkanlarda daha fazla kitleye hitap etmek de var. Bugün açılışında bulunduğunuz mağazamız ile Bosna Hersek’te olmaktan son derece mutluyuz. 4 yıl içinde Banja Luka ve Mostar şehirleri de dahil olmak üzere Bosna’da 4 mağaza açarak daha çok Bosnalıyı Enza Home ve Yataş Bedding kalitesiyle tanıştırmayı arzu ediyoruz.”İlginizi Çekebilir

İzoder “Hem Yaz Hem Kış Mevsiminde Konutta Gerçek Tasarrufun Yolu Isı Yalıtımından Geçiyor”

Günümüzde binalarda enerji verimliliğinin daha çok önem kazandığını belirten İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) Başkanı Levent Pelesen, “Isı yalıtımı sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da sıcağa karşı alınabilecek en etkili önemlerin başında geliyor. Kış mevsiminde ısı kayıplarının, yaz mevsiminde ise ısı kazançlarının azaltılmasını sağlayacak yalıtım uygulamaları ile sadece yakıt tasarrufu elde etmekle kalmaz, sera gazlarının salınımında da bir düşüş sağlarız” dedi.


Yeni Renault Clio Clio’Ların En İyisi

Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadar sunulan en iyi Clio olarak öne çıkıyor. Yeni nesil Clio, daha modern ve atletik görünümü ile 30 yıldır modeli başarıya taşıyan DNA’sını koruyor. Yeni Clio Türkiye’de Ekim 2019’da satışa sunulacak.


Omega De Vılle Tresor Yeni Altın Ve Mineli Kadran

OMEGA DE VILLE TRÉSOR


İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu

İDO, Çocuk Bayramı’nı bisikletlerle karşıladı


Garanti Bankası’Ndan Dünya Saati Etkinliğine Destek

Garanti Bankası’nın stratejik öncelikleri arasında sorumlu ve sürdürülebilir kalkınmayı desteklemek yer alıyor. Bu çerçevede Garanti Bankası, iklim değişikliği ile mücadele konusunda da özel çalışmalara öncülük ediyor. Garanti Bankası, WWF’in iklim değişikliğine dikkat çekmek için 2007 yılında hayata geçirdiği “Dünya Saati” uygulamasına bu sene de ana sponsoru olarak katılıyor.


Etiketler: Yataş, Grup, Bosna, Hersek, EnzaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img