14 Temmuz 2019 Pazar 11:16

GÜNDEM

Yased Başkanı Sargın "Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’Nin Teminatıdır"

Yased Başkanı Sargın  "Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’Nin Teminatıdır"

34volt » 34Volt

Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’nin Teminatıdır

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, “15 Temmuz’da Türk halkı demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine bağlılığını en açık şekilde ortaya koymuştur. Güçlü demokrasi, her alanda güçlü bir Türkiye’nin vazgeçilmezi ve teminatıdır.”

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Üç yıl önce bugün Türk halkının demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine bağlılığını en açık şekilde ortaya koyduğunu hatırlatan Sargın, “Bu elim kalkışmaya karşı koyarken şehit düşenleri rahmet ile anıyoruz. Türkiye’de demokrasinin ve hukuk devleti ilkelerinin korunmasını o şehit ve gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz” dedi.

15 Temmuz darbe girişiminin Türkiye’nin istikrarına olan çok boyutlu etkilerine de değinen Sargın, “Güçlü demokrasi, her alanda güçlü bir Türkiye’nin hem vazgeçilmezi hem teminatıdır. Önümüzdeki dönemde ekonomimiz, iş ve yatırım ortamımız ve uluslararası rekabetçiliğimizde hedeflerimize ulaşmamızın yolu da güçlü demokrasiden geçmektedir. Biz YASED olarak, ülkemizin bu hedeflere ulaşmasına destek olmak için her gün var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”İlginizi Çekebilir

Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 43 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup, Yozgat’ta 3 katlı Enza Home mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 1750 metrekarelik mağaza açılışına Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa katıldı.


Kagider Ve Türk Tuborg A.Ş.’Nin Katkıları İle Gerçekleşen “Türkiye Kadın Girişimcilik Endeksi” Açıklandı

Türkiye’nin ilk kadın girişimcilik araştırması sonuçlandı


Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor

Porsche AG ve efsanevi Star Wars filmlerinin yapımcısı Lucasfilm serinin son filmi “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” için daha önce benzeri görülmemiş bir uzay gemisi tasarlıyor. Gemi, filmindünya prömiyerinde görücüye çıkacak.


Yeni ‘Etik Ve Uyum Yöneticileri’ Mezun Oldu

Etik ve İtibar Derneği (TEİD) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile 2016 yılında faaliyetlerine başlayan TEİD Akademi’nin ‘Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi Sertifika Programı’ 5. dönem mezunlarını verdi.


İstanbul’Un Kadim Meydanının Öyküsü Beyazıt

Sevinç Bayrak’ın, Büyük Konstantin devrine kadar uzanan kadim bir tarihi bulunan Beyazıt Meydanı’nın (önce Forum Tauri, sonra Forum Theodosius) öyküsünü kaleme aldığı Bir Meydan Öyküsü Beyazıt adlı eseri Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.


Etiketler: Sargın, demokrasi, Türkiye, YASED, TemmuzYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img