14 Temmuz 2019 Pazar 11:16

GÜNDEM

Yased Başkanı Sargın "Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’Nin Teminatıdır"

Yased Başkanı Sargın  "Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’Nin Teminatıdır"

34volt » 34Volt

Güçlü Demokrasi, Güçlü Türkiye’nin Teminatıdır

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, “15 Temmuz’da Türk halkı demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine bağlılığını en açık şekilde ortaya koymuştur. Güçlü demokrasi, her alanda güçlü bir Türkiye’nin vazgeçilmezi ve teminatıdır.”

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Üç yıl önce bugün Türk halkının demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine bağlılığını en açık şekilde ortaya koyduğunu hatırlatan Sargın, “Bu elim kalkışmaya karşı koyarken şehit düşenleri rahmet ile anıyoruz. Türkiye’de demokrasinin ve hukuk devleti ilkelerinin korunmasını o şehit ve gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz” dedi.

15 Temmuz darbe girişiminin Türkiye’nin istikrarına olan çok boyutlu etkilerine de değinen Sargın, “Güçlü demokrasi, her alanda güçlü bir Türkiye’nin hem vazgeçilmezi hem teminatıdır. Önümüzdeki dönemde ekonomimiz, iş ve yatırım ortamımız ve uluslararası rekabetçiliğimizde hedeflerimize ulaşmamızın yolu da güçlü demokrasiden geçmektedir. Biz YASED olarak, ülkemizin bu hedeflere ulaşmasına destek olmak için her gün var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”İlginizi Çekebilir

Küresel Veri Akışı Ve Yarattığı Ekonomiden Pay Almanın Anahtarı Yerli Veri Merkezleri

Bulut bilişim, akıllı telefonlar ve bağlantılı nesneler gibi kaynakların oluşturduğu küresel veri akışı, tüm dünyada yıllık 250 ila 450 milyar dolar arasında ekonomik etki yaratıyor. Küresel veri akışından pay alabilen ülkeler, alamayanlara oranla yüzde 40 daha fazla ekonomik fayda elde ediyor


Glasxs’Ten Akustik Tekli “Okyanuslar Ve Yıldızlar”

Glasxs “Retro Roketler” teklisinin akustik versiyonu “Yıldızlar ve Okyanuslar” teklisini Epic Istanbul etiketiyle yayımladı!


Ne Yediğin Kadar Nasıl Pişirdiğin De Önemli!

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, tükettiğimiz besinler kadar besinleri nasıl pişirdiğimizin de sağlığımızı etkilediğini hatırlatarak doğru pişirme tekniklerine dair ipuçları paylaşıyor.


Sonbahara Şıklık Katan Atasay İle “Tak Sana Yakışanı”

Mücevher trendlerini birbirinden özel tasarımlarla buluşturan Atasay, her tür stili dikkat çekici bir şekilde tamamlayan, şık modellerle sonbahara ışıltı katıyor.


‘80 Günde Devr İ Alem’ 11 Ocak Cumartesi Trump Sahne’De

Jules Verne’in klasikler arasına adını yazdıran eseri ‘80 Günde Devr-i Alem’ çocuklar için sahnede… Gezgin Bay Fogg ile bu muhteşem maceraya katılmak isteyen çocuklar, 11 Ocak Cumartesi saat 12:00’de Trump Sahne’de buluşuyor.


Etiketler: Sargın, demokrasi, Türkiye, YASED, TemmuzYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img