16 Ağustos 2019 Cuma 08:31

GÜNDEM

Yaptığın İşle Bütün Olmak

Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak
Yaptığın İşle Bütün Olmak

34volt » 34Volt

Yaptığın İşle Bütün Olmak

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CVC Lifestyle’ın kurucusu, verdiği danışmanlık hizmetleriyle Güney Afrika esintilerini sofralara taşıyan ve düzenlediği workshoplarla organizasyona ilgi duyanlara ilham kaynağı olan Candan Varnalı, MAG Dekorasyon’a özel açıklamalarda bulundu.

Sofraların vazgeçilmezi olan desenleri anlatan Candan Varnalı “Bana göre iki akım var: Birisi çok basit, maskülen görünümlü bir akım; diğeri ise renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı bir akım... Tabii ki bunun içinde bulunulan mevsimle de çok alakası var… Şu anda yaz trendlerinden bahsediyoruz… Kışın bana göre hayvan motifleri ve pastel renkler başı çekecek gibi…” dedi. Sofra aksesuarlarını üretip satmaya başladığını anlatan Candan Varnalı “Dünyada her alanda etnik esintiler görüyoruz. Bunların başında da Afrika geliyor. Onların lokal renkleri, desenleri, kullandıkları malzemeler, kumaşları, o kadar saf o kadar kalpten yapılmışı yansıtıyor ki, bu malzemeler sofra düzenine başka bir anlayış getirmiş oluyor” diyerek sofralarda hakim olan Afrika esintilerine vurgu yaptı.

Başarılı Mimar Ufuk Bahar’ın kapak konuğu olduğu MAG Dekorasyon, renkli ve canlı atmosferler oluşturmanızı sağlayacak, yazın ışığını evinize yansıtacak önerileri, Başarılı İç Mimar Esra Kazmirci’nin meslek hayatı ve dekorasyon favorileri, alanında uzman bir çok ismi buluşturan dopdolu sayfaları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Apollo 11, 50 Yıl Önce Bugün Ay’A İnmişti. Ay Yürüyüşünde Astronotları Koruyan Teknoloji Neydi

İnsanlığın büyük adımının üzerinden 50 yıl geçti:


Bayramı Ayta Sözeri İle Kutladılar

ALTINOLUK’TA AÇIKHAVA GAZİNOSU


Yeni Gelin'in Bella'sı Jessica May "İhanetleri Kolay Kolay Unutmam"

“İhanetleri kolay kolay unutmam”


Yurt Dışı Dil Okullarında Erken Kayıt Fırsatı

Yaz tatilinde dil eğitimi için yurt dışına gitmek isteyen öğrenciler, %35’e varan indirimlerle erken kayıt fırsatı sunan dil okullarına şimdiden kayıtlarını yaptırıyor.


17. Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor

YILDIZLAR ALTINDA TİYATRO KEYFİ BAŞLIYOR


Etiketler: Afrika, olan, Candan, Varnalı, akımYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img