31 Mart 2017 Cuma 15:38

OYUN

World of Tanks Konsol Sürümlerine İniyor!

World of Tanks Konsol Sürümlerine İniyor!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Wargaming 1 Nisan’ı World of Tanks konsol sürümlerinde çok özel bir etkinlikle kutluyor. 1 Nisan itibariyle konsol oyuncuları tanklarıyla kızıl gezegen Mars’a çıkarma yapıyor ve düşük yer çekimli bir ortamda yeni oyun fiziğiyle eğlenme fırsatı buluyorlar. Gezegenin yüzeyi 31 Mart ve 2 Nisan arasında yeni oyun modu “Bir Sonraki Durak: Mars” aracılığıyla tüm tankçılara açık olacak.

Mars uzaylı yaratıkların savaş alanına dönmüş durumda ve uzay gemileri atmosferde savaşırken tankçılar da Mars yüzeyine çıkıp galaksiyi kurtarma mücadelesine dahil olacak. Bunun için garajınızda yer alan Lunar Chaffee’yi seçmeniz yeterli. Savaşa katılmayı seçtiğiniz anda otomatikman Mars’a ışınlanacak ve kendinizi galaktik savaşın ortasında bulacaksınız.

Mars yüzeyine doğru yörüngedeki uzay gemilerinden inen teleport sütunları aracılığıyla haritada bilinmeyen noktalara ışınlanabilir, düşük yer çekimli ortamda süzülmenin yanında düşmanlarınızı hazırlıksız saldırılarla gafil avlayıp yenebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

İlginizi Çekebilir

Profilo Kademelialev İle Ocağınızın Ayarı Artık Sizin Elinizde

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin KademeliAlev özelliğine sahip yeni gazlı ocakları, benzersiz valf teknolojisi ile gaz çıkışını 1 ile 9 alev kademesi arasında ihtiyacınıza göre ayarlama olanağı sunuyor. Üstündeki güç seviyelerine göre ateşi kademeli olarak güvenli bir şekilde kontrol edebileceğiniz KademeliAlev özelliği, yemeklerinizin de her zaman tam kıvamında pişmesini ve lezzetli sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor.


Bülten Network İle Yaz Stillleri

İlkbahar/Yaz 2018 kadın koleksiyonuyla yazı renklerle karşılayan NetWork, günün her saati için şık seçenekler sunuyor.


Yenilenen Man Lion’S Coach: ‘Yolların Aslanı’ İle ‘Zirveye Yüksel’

İleri teknoloji, 250 yıllık tecrübe ile harmanlandı:


Çocukların Sevgilisi Yumuşacık Soft'n Slo Squishy Oyuncaklar Artık Hepsiburada’Da Ve Görseli

Lezzetli kek görünümünde, rengarenk, yumuşacık Soft'n Slo Squishy oyuncaklar, milyonlarca ürünü tek tıkla müşterilerine ulaştıran, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’da satılmaya başladı. Tüm dünyada büyük ilgi gören ve sevilen Soft'n Slo Squishy oyuncaklar rengarenk, birbirinden eğlenceli brownie, macaron, cupcake gibi 8 farklı çeşidi bulunuyor. Sosyal medya fenomenleri ve çocuklar arasında oldukça popüler olan oyuncaklarla ilgili Youtube’da 7 milyondan fazla içerik bulunuyor. İnternette çok sık aratılan yumuşacık Soft'n Slo Squishy oyuncakları sıkıştırıp bıraktığınızda eski şeklini alıyor. Farklı şekillerdeki Squishy oyuncaklar, çocuklar için de güzel bir hediye seçeneği.


Flo'dan Anneler Günü Hediye Alternatifleri...

FLO ile Anneler hem şık, hem de rahat!


Etiketler: Mars, Nisan, World, Tanks, konsolYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img