14 Kasım 2019 Perşembe 11:25

GÜNDEM

Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!

Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!
Watsons’In Sabunları İle Cildinize İyi Bakın!

34volt » 34Volt

Watsons Türkiye, “Watsons’’ markalı ürünlerini kişisel bakımına düşkün müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Her geçen gün genişleyen Watsons markalı ürün ailesinin en yeni üyeleri arasında; birbirinden hoş kokularıyla katı sabun ve köpük sıvı sabun çeşitleri yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tertemiz, ışıl ışıl, hoş kokulu ve yumuşacık bir cilt için Watsons ailesine yeni katılan “Watsons’’ markalı ürünler vazgeçilmeziniz olacak. Her biri zengin formülasyona sahip ürünler hoş kokuları ile mest ederken, sonbaharın gelişiyle kuruyan ve bakıma ihtiyacı olan ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamaya da yardımcı oluyor.

Cilt güzelliğinin doğal sırları Watsons’ın yeni katı sabun çeşitleri ile açığa çıkıyor

Yüksek kalitedeki bitkisel yağlarla geliştirilen zengin formüllü Watsons katı sabunlar, cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı oluyor ve kapsamlı bir bakım sunuyor. Her zevke ve cilt tipine uygun Watsons katı sabunların avokado, aloe vera, zeytinyağı, lavanta, keçi sütü ve hindistan cevizi olmak üzere 6 farklı çeşidi bulunuyor.

Watsons köpük sıvı sabun çeşitleri ile temizliğin hafifliğini keşfedin!

Watsons’ın en yeni ürünlerinden köpük sıvı sabunlar köpük formları ve gliserin içeren özel formülleri sayesinde ellerinizi etkili ve narin bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor. Pratik tasarımı ile kolay bir kullanım sunan köpük sıvı sabun çeşitleri, hoş kokulu formülleriyle de ellerinizde ferah ve temiz bir his bırakıyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Watsons Aloe Veralı Sabun: 6,99 TL

Watsons Avokado Yağlı Sabun: 6,99 TL

Watsons Hindistan Cevizi Yağlı Sabun: 6,99 TL

Watsons Keçi Sütlü Sabun: 6,99 TL

Watsons Lavanta Özlü Sabun: 6,99 TL

Watsons Zeytinyağlı Sabun: 6,99 TL

Watsons Köpük Sıvı Sabun Gül: 12,95 TL

Watsons Köpük Sıvı Sabun Mandalina: 12,95 TL

Watsons Köpük Sıvı Sabun Zeytinyağı: 12,95 TL

Watsons Köpük Sıvı Sabun Fresh: 12,95 TL

**Belirtilen fiyatlar Kasım güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Hakkımızda

A.S. Watson Group

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.200 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır.

A.S. Watson, 178 yıllık uzun bir mirasa sahiptir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve daha geniş bir topluluğa fayda sağlamak için geniş konjonktürde yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dünyada bir fark yaratmayı ve dokunduğumuz herkesin hayatına daha fazlasını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Sosyal Sorumluluk sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000'den fazla çalışana sahip A.S. Watson Group ayrıca 50'den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan CK Hutchison Holdings Limited'in de bir üyesidir.

Watsons

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200'den fazla mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009'dan bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur *. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır.

Web sitelerimizi ziyaret edin:

* Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası”İlginizi Çekebilir

Rusların Tatil Rotası Değişmiyor

BASIN BİLDİRİSİ


Merkez'in Hamlesi Konutta Rekorların Habercisi!

Üç toplantıda indirim...


Kuştepe Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin beraberinde CHP İstanbul İl Merkezi Yönetiminden Bahattin Tunalı ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayları Kuştepeliler’le buluştu.


İhracat Yaptırım Tehditlerine Takılmadı

Değerli Basın Mensubu,


‘Onun Çizgileri’ Sergisi Trump Art Gallery’De , 30 Eylül'e Kadar...

Trump Art Gallery, 01 – 30 Eylül tarihleri arasında, Türkiye’de ve yurt dışında başarılı çalışmalara imza atan K. Muzaffer Gençer’in ‘Onun Çizgileri’ adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. K. Muzaffer Gençer, birbirinden canlı renkler ve özgün desenlerle oluşturduğu eserlerinde farklı renk seçenekleri ve kuvvetli fırça darbeleriyle içindeki duyguları yansıtıyor.


Etiketler: Watsons, fazla, güzellik, Sabun,, sağlıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img