13 Ağustos 2019 Salı 10:33

GÜNDEM

Vodafone Red, Sanata Desteğini Contemporary Istanbul Sponsorluğuyla Sürdürüyor

Vodafone Red, Sanata Desteğini Contemporary Istanbul Sponsorluğuyla Sürdürüyor
Vodafone Red, Sanata Desteğini Contemporary Istanbul Sponsorluğuyla Sürdürüyor

34volt » 34Volt

VODAFONE RED’LİLERE CONTEMPORARY ISTANBUL

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BİLETLERİNDE %10 İNDİRİM

Contemporary Istanbul işbirliğini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla sürekli hizmet ve teknoloji yatırımları yaparken, sosyal yatırımlarımızı da eşit derecede önemsiyoruz. Sosyal yatırımlarımız arasında kültür-sanat yatırımlarımızın önemli payı var. Vodafone Red markamızla, bugüne kadar, sanatın dijitalleşerek daha geniş kitlelere ulaşması için pek çok yenilikçi projeye imza attık. Bu projelerle televizyon, tiyatro, sinema ve müzik gibi alanlarda sanatseverlere çok özel ayrıcalıklar sunduk. Şimdi de Contemporary Istanbul ile birlikte, Vodafone Red’li sanatseverlere yine kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirecek bir başka kampanyayı hayata geçiriyoruz. ‘Ünlü değil Red’li’ konseptimiz kapsamında sunduğumuz yeni kampanyamızla, müşterilerimize Contemporary Istanbul biletlerinde %10 indirim sağlıyoruz. Vodafone Red’lilere ayrıca, sanatçı röportajları ve fuar içi görüntüler gibi içerikleri Vodafone TV ile cep telefonlarından izleme imkânı veriyoruz. Yenilikçi ürün ve servislerimizle Vodafone Red müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Makinelerin gözünden şehirler

Vodafone Red ayrıca, 2015 yılında NASA’nın düzenlediği Mars Kolonisi adlı yarışmada 3’üncü olan ünlü Türk sanatçı ve mimar Güvenç Özel’in “Derin Şehir” adlı dijital eserine de “Dijital Sergi Sponsoru” olarak destek verecek. Özel’in, içinde yaşadığımız şehirlerde sürekli olarak insan faaliyetlerini ve kent formunu belgeleyip denetleyen makinelerin bu şehirleri nasıl gördüğü düşüncesinden yola çıkarak tasarladığı ve izleyicinin makinelerin zihni ile gövdesi arasındaki mekânı deneyimlemesine olanak tanıyan “Derin Şehir” adlı eseri, Contemporary Istanbul süresince Vodafone Red standında sergilenecek.

Vodafone Red’den sanata destek

14 yıldır şehrin sanat sahnesi

Contemporary Istanbul, her yıl eylül ayında Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini Avrupa ve Asya’nın buluşma noktasında bir araya getiriyor ve İstanbul’u merkezine alarak, şehrin gelişen sanat sahnesi, büyüyen sanat pazarı ve koleksiyonerler için bir platform oluşturuyor. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan Contemporary Istanbul’un artistik direktörlüğünü Fransız bağımsız küratör ve sergi düzenleyicisi Anissa Touati yapacak. Fuarda 22 ülkeden 80’in üzerinde çağdaş sanat galerisi, 650 sanatçı ve 2 binin üzerinde eser yer alacak.

Vodafone Türkiye hakkındaİlginizi Çekebilir

Prometeon İnşaat Serisi Lastikleri, En Zorlu Koşullara Meydan Okuyor

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve maksimum dayanıklılığı bir arada sunuyor.


Çocukların Çalıştığı İlk Reklam Ajansı Kidzmondo’Da Açıldı

Eğlence&öğrence konseptinden yola çıkılarak tasarlanan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, reklam dünyasına kapılarını açtı. Türkiye’nin uluslararası network’e sahip ilk ve tek reklam ajansı Puck Global, uzman eğitmenler eşliğinde çocuklara 50’den fazla mesleği deneyimleme fırsatı sunan KidzMondo İstanbul’da açtığı ofisiyle minikleri yepyeni ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.


Alper Taş Basın Toplantısı Seçim Değerlendirmesi

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı olan Alper Taş, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere 3 Nisan Çarşamba günü ( yarın) saat:14:00 'te basın toplantısı düzenleyecektir.


Vestel’Den Kurban Bayramı’Na Özel Fırsat

Vestel, Kurban Bayramı için hazırlıkları derin dondurucu ve kıyma makinesiyle tamamlıyor. Derin dondurucularda indirime giden Vestel, kıyma makinesiyle de etlerin küçük parçalara ayrılmasına yardımcı oluyor.


Düzeltme “Selda Bağcan Hapisteyken Babam ‘Bülbül’ Şarkısını Onun İçin Yazmıştı”

“SELDA BAĞCAN HAPİSTEYKEN BABAM ‘BÜLBÜL’ ŞARKISINI ONUN İÇİN YAZMIŞTI”


Etiketler: Vodafone, Contemporary, Istanbul, Türkiye, sanatYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img