14 Haziran 2018 Perşembe 10:59

GÜNDEM

Vodafone’Dan Ramazan Bayramı’Na Özel İki Hediye Kampanyası Birden

  Vodafone’Dan Ramazan Bayramı’Na Özel İki Hediye Kampanyası Birden

34volt » 34Volt

Vodafone, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı iki farklı hediye aksesuar kampanyası ile müşterilerinin bayram alışverişi deneyimini kolaylaştırıyor. Hediyesini online kanaldan almak isteyen Vodafone’lular, Online Mağaza üzerinden cihaz aldıklarında speaker ve powerbank gibi sürpriz hediyeler kazanırken, akıllı telefonunu Vodafone Pass’li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından alanlar ise 75 TL’lik aksesuar çekine sahip oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

14 Haziran 2018 - Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Ramazan Bayramı için iki farklı hediye aksesuar kampanyası birden hazırladı. Vodafone Online Mağaza üzerinden başlatılan ilk kampanya, tüm faturalı tarifeler ve cihazlarda geçerli olacak. Buna göre, cihazını Vodafone Red tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere SWORD NR105 Speaker ve Phoneaks 5.200 mAh Powerbank, cihazını Uyumlu Tarifeler ile online kanaldan alan bireysel müşterilere Key 10.000 mAh Powerbank ve cihazını Vodafone Gençlik Tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere TinV 5.000 mAh Premium Powerbank hediye edilecek. Vodafone’un online kampanyasından yararlanmak isteyenlerin vodafone.com.tr adresini ziyaret etmeleri ya da “Vodafone Yanımda” uygulamasını kullanmaları yeterli olacak.

Vodafone, ikinci kampanyasını ise cihazını mağazalardan almayı tercih eden müşterileri için düzenliyor. Bu kampanya kapsamında da Vodafone Pass’li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından herhangi bir akıllı telefon alan Red müşterilerine 75 TL’lik aksesuar çeki hediye edilecek. Vodafone Red müşterileri, bu hediye çekini kullanarak Vodafone mağazalarında satılan ve istedikleri bir aksesuarı alabilecek.

Engin Aksoy: “Sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz”

Dijitalleşme vizyonu doğrultusunda Vodafone müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak kampanyalar geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Akıllı cihaz piyasasının en gelişmiş ürünlerini Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştirerek müşterilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda, Ramazan Bayramı için iki farklı kampanya düzenleyerek müşterilerimizin bayram alışverişi deneyimini kolaylaştırıyoruz. Online satış kanalımızdan ve Vodafone mağazalarından başlattığımız bu kampanyalarda, belirlediğimiz tarifelerle birlikte cihaz alan müşterilerimize sürpriz hediyeler sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin Ramazan Bayramı sevincini paylaşıyor, bayram vesilesiyle sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz.”

İnternetinden yemeyen paketler

Vodafone Türkiye hakkındaİlginizi Çekebilir

Marina Ankara’Nın Towers Etabında Yaşam Başladı

Sinpaş’ın Çankaya Oran’da yaşama geçirdiği Altınoran projesinin yanı başında


Maslak’In Yepyeni Buluşma Noktası Zaxi Kapılarını Açtı

İstanbul’un popüler restoran ve eğlence merkezleri haritasına Maslak bölgesini de ekleyen Zaxi Restaurant, Fine-dining restoran anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor. Zaxi Restaurant’ın, ödüllü şef Arif Kemal Doğan yönetimindeki mutfağında, dünyadan ve Asya kültürlerinden tarifler sunuluyor. Zarif lüksü, samimiyet ve şehrin enerjisi ile bir araya getiren Zaxi, misafirlerini alternatif tınıların lezzet deneyimiyle harmanlandığı, rahat ve canlı bir atmosferde ağırlıyor.


Makine Alımında Vergi Avantajını Kaçırmayın

“Yıl bitmeden yapılan yatırımlar vergi avantajı sağlıyor”


Lux* Bodrum’Da Çok Özel Bir Yenilik Private Water Front Villa

LUX* Bodrum’da Çok Özel Bir Yenilik:


Yılbaşı Tatilinizi Hala Planlamadınız Mı

FEST Travel ,bu yıl da sizin için yeni yılı dünyanın en güzel coğrafyalarında;doğanın içinde, tarihi öğrenerek veya yerel lezzetlerin tadına vararak karşılayabilmeniz için en güzel rotaları tasarladı.


Etiketler: Vodafone, hediye, alan, için, farklıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img