14 Haziran 2018 Perşembe 10:59

GÜNDEM

Vodafone’Dan Ramazan Bayramı’Na Özel İki Hediye Kampanyası Birden

  Vodafone’Dan Ramazan Bayramı’Na Özel İki Hediye Kampanyası Birden

34volt » 34Volt

Vodafone, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı iki farklı hediye aksesuar kampanyası ile müşterilerinin bayram alışverişi deneyimini kolaylaştırıyor. Hediyesini online kanaldan almak isteyen Vodafone’lular, Online Mağaza üzerinden cihaz aldıklarında speaker ve powerbank gibi sürpriz hediyeler kazanırken, akıllı telefonunu Vodafone Pass’li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından alanlar ise 75 TL’lik aksesuar çekine sahip oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

14 Haziran 2018 - Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Ramazan Bayramı için iki farklı hediye aksesuar kampanyası birden hazırladı. Vodafone Online Mağaza üzerinden başlatılan ilk kampanya, tüm faturalı tarifeler ve cihazlarda geçerli olacak. Buna göre, cihazını Vodafone Red tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere SWORD NR105 Speaker ve Phoneaks 5.200 mAh Powerbank, cihazını Uyumlu Tarifeler ile online kanaldan alan bireysel müşterilere Key 10.000 mAh Powerbank ve cihazını Vodafone Gençlik Tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere TinV 5.000 mAh Premium Powerbank hediye edilecek. Vodafone’un online kampanyasından yararlanmak isteyenlerin vodafone.com.tr adresini ziyaret etmeleri ya da “Vodafone Yanımda” uygulamasını kullanmaları yeterli olacak.

Vodafone, ikinci kampanyasını ise cihazını mağazalardan almayı tercih eden müşterileri için düzenliyor. Bu kampanya kapsamında da Vodafone Pass’li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından herhangi bir akıllı telefon alan Red müşterilerine 75 TL’lik aksesuar çeki hediye edilecek. Vodafone Red müşterileri, bu hediye çekini kullanarak Vodafone mağazalarında satılan ve istedikleri bir aksesuarı alabilecek.

Engin Aksoy: “Sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz”

Dijitalleşme vizyonu doğrultusunda Vodafone müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak kampanyalar geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Akıllı cihaz piyasasının en gelişmiş ürünlerini Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştirerek müşterilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda, Ramazan Bayramı için iki farklı kampanya düzenleyerek müşterilerimizin bayram alışverişi deneyimini kolaylaştırıyoruz. Online satış kanalımızdan ve Vodafone mağazalarından başlattığımız bu kampanyalarda, belirlediğimiz tarifelerle birlikte cihaz alan müşterilerimize sürpriz hediyeler sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin Ramazan Bayramı sevincini paylaşıyor, bayram vesilesiyle sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone’a bekliyoruz.”

İnternetinden yemeyen paketler

Vodafone Türkiye hakkındaİlginizi Çekebilir

Epilepsi Nöbeti Geçiren Birine Nasıl Müdahale Edilmeli

Epilepsi nöbeti geçiren kişiye su vermeyin!


Lineage 2 Revolution’A Ejdersoyu Temalı Güncelleme

Netmarble Corp. popüler mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için 30 Ocak 2018 tarihinde Ejdersoyu temalı bazı güncellemeler getiriyor. Güncellemenin içinde yeni Ejdersoyu ekipmanı ve Zaman Yarığı’nın yanı sıra Kış Habercisi Kostümü de yer alıyor.


Mastercard’In Birbirinden Akıllı Ödeme Sistemleri Teknoloji Tutkunlarıyla Buluştu Ve Görseli

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard, 25-28 Şubat tarihleri arasında Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından Barcelona’da düzenlenen bu yılki Dünya Mobil Kongresi’nde (Mobile World Congress), dünyanın her köşesinden farklı teknoloji şirketleriyle ortak geliştirdiği akıllı ödeme teknolojilerini tanıttı. Bu yenilikçi çözümler arasında giyilebilir ödeme teknolojileri, gelişmemiş ülkelerdeki finansal katılımı teşvik eden araçlar ve hayatı pratikleştiren uygulamalar bulunuyor.


Profilo Ultrafresh İle Mangalın Kokusu Gitsin, Size Sadece Keyfi Kalsın

Baharla birlikte, sevdiklerimizle bir araya gelip sosyalleşmenin en keyifli yollarının başında mangal yapmak gelir. “Ah bir de şu üzerimize sinen kokusu olmasa” dediğimiz mangal keyfi, şimdi istenmeyen kokuları kısa bir sürede gideren Profilo UltraFresh Çamaşır Makinesi ile ikiye katlanıyor.


Üniversite Öğrencilerinin Hayallerine Ödül Yağdı

Kredi Kayıt Bürosu’nun hayata geçirdiği sosyal sorumluluk proje fikirleri yarışması ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’in kazananları açıklandı. Türkiye genelinde 162 farklı üniversiteden, 2 bine yakın projenin başvurduğu yarışmada büyük ödülün sahibi Beyaz Titreşim projesi oldu. 2013 yılında başlayan ve üniversitelilerin yıldan yıla ilgisinin arttığı “Hayal Edin Gerçekleştirelim” proje fikir yarışmasına bugüne kadar 8 bine yakın başvuru yapıldı.


Etiketler: Vodafone, hediye, alan, için, farklıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img