16 Ağustos 2019 Cuma 11:34

GÜNDEM

Vodafone, Abonelerine Bu Bayramda Da Kesintisiz İletişim Ayrıcalığı Yaşattı

Vodafone, Abonelerine Bu Bayramda Da Kesintisiz İletişim Ayrıcalığı Yaşattı
Vodafone, Abonelerine Bu Bayramda Da Kesintisiz İletişim Ayrıcalığı Yaşattı

34volt » 34Volt

Vodafone aboneleri, arife günü ve Kurban Bayramı’nı kapsayan 5 günde yaklaşık 1,1 milyar dakika ses, 310 milyon SMS ve 21 milyon GB mobil internet kullanarak sevdikleriyle bol bol hasret giderdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

En yoğun trafik İstanbul ve Ankara’da yaşandı

Vodafone’lular bayram boyunca Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan sevdikleriyle bol bol konuştu, mesajlaştı ve veri alışverişinde bulundu. Buna göre, bayram süresince en çok konuşan 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Bursa, Adana, Samsun, Konya ve Kocaeli olurken, en çok SMS gönderen iller sırasıyla İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Samsun, Konya, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Van olarak gerçekleşti. En çok mobil internet kullanan iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Balıkesir, Samsun, Muğla ve Şanlıurfa şeklinde sıralandı.

Yurtdışındaki tanıdıklarıyla da bayramlaşmayı ihmal etmeyen Vodafone abonelerinin en çok aradığı ülkeler sırasıyla Almanya, Kıbrıs, Afganistan, Mısır, Fransa, Hollanda, Suudi Arabistan, İngiltere ve Fas olurken, en çok SMS de Almanya, Kıbrıs, İngiltere, Belçika, Fransa, Hollanda, Rusya ve Avusturya’ya gönderildi.

Vodafone Red aboneleri de yurtiçi ve yurtdışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran “Her Şey Dahil Pasaport - Dünya” hizmeti ile tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve internetlerini 104 ülkede tıpkı Türkiye'deymiş gibi bayram süresince özgürce kullandı.

Vodafone Türkiye hakkındaİlginizi Çekebilir

Çağrı Merkezi Sektörünün Sağladığı İstihdam 108 Bin Kişiye Ulaştı

Çağrı merkezi sektörünün sağladığı istihdam


Şirketlerde Sürdürülebilirlik Ağaç Dikme İle Sınırlı Kalmamalı

“İş Yaşamında Ertelenmeyecek Konular” toplantılarının ilki “Çalışma Yaşamı ve Sürdürülebilirlik” teması ile İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarını yapan İstanbul Bilgi Üniversitesi Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisans Program Koordinatörü Doç. Dr. İdil Işık ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Öğrenci Topluluğu Koordinatörü Doç. Dr. Çiğdem Vatansever iklim, sosyal ve kurumsal sürdürülebilirliğin iş yaşamından ayrı düşünülemeyeceğini belirtti.


Adnan Orhan İlk Ödülünü Aldı

Adnan Orhan’a Ödül


Negmar'dan İftar Ve Sahur İkramı

Deniz taşımacılığı sektörünün öncü firması Negmar, Eskihisar Yalova (Tavşanlı) hattında araç ve yolcu taşımacılığı yaptığı feribot seferlerine Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur vakitlerinde de ara vermeden devam edecek.


Iccı 2019, Enerjide 200 Ulusal Ve Global Markayı Bir Araya Getirdi

1 Haziran 2019


Etiketler: Vodafone, Türkiye, İstanbul, Ankara, bayramYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img