14 Şubat 2017 Salı 01:21

EKONOMİ

Versace Saatlerinde Doğal Motiflerin Şehir Silüetine Dokunuş Mevsimi

Versace Saatlerinde Doğal Motiflerin Şehir Silüetine Dokunuş Mevsimi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Versace V-RACE saat modeli, markanın klasik ve modern çizgileri harmanladığı tasarımıyla moda dünyasından tam not aldı.

İlkbahar 2017 sezonunda Versace enerjisini ve duruşunu yansıtan V-RACE saat modeli, markanın saat üretim geleneği ile çağdaş tasarımın bir araya gelmesiyle doğmuştur.

Şehir ve doğa motiflerinin gizemli kombini, saat modelinin sarı altın tonlarındaki kasasında, çelik bileziğinde ve deri kayışında gözler önüne seriliyor. Altın bileziğin yanı sıra, doğal tonların buluştuğu değiştirilebilir deri kayış sayesinde şehrin yoğun temposuna rağmen

Versace stiliyle günün her saatinde göz kamaştırmaya hazır olun… İsviçre yapımı makineye sahip V-RACE modelinde kronograf, saatin 6’yı gösterdiği alanda yer alırken; saatin 12’yi gösterdiği alanda büyük puntolu tarih göstergesi dikkatleri çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin en popüler isimleri

Yeni biriyle tanışmak mı istiyorsunuz? Tanışma uygulaması Happn’ın verilerine göre isminiz Emre ya da Merve ise diğer hemcinslerinize göre çok daha avantajlısınız. Peki karşı cinsin en çok beğendiği diğer kullanıcıların isimleri hangileri?


Hasan Ali Cesur: ABD'deki dava Türkiye’ye karşı yürütülen operasyonların bir parçası

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, ABD’de görülen Hakan Atilla davasına ilişkin,’’ Sürecin işleyişini ve hangi aşamalara kimlerle işbirliği yapılarak geldiğini gördük. Bu resmi bütünü ile görmeliyiz. Bu çok net bir şekilde kişilerin de üstünde Türkiye’ye karşı yürütülen siyasi ve ekonomik operasyonların bir parçasıdır.’’ dedi.


Sapanca Belediyesi'nin Hayvanları Zehirlediği İddiasına Açıklama

Sakarya'nın Sapanca İlçe Belediyesi, sosyal medyada yayılan 'belediyenin köpekleri zehirlediği' iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, köpeklerin zehirlenmesiyle ilgili belediyenin hiçbir ilgisinin olmadığı belirtildi.


Uzay Makine, Silindir Üretimini Hızlandırdı

Yıllardır Aignep firmasının X serisi silindirlerini Türkiye’de pazara sunan Uzay Makina, yeniden yapılanma sonrası ELBE markasıyla piyasaya verdiği kalem silindir üretimini hızlandırdı. Bu yıl 40’ncı yıllarını kutlayacaklarını hatırlatan Uzay Makine Yönetim Kurulu Üyesi Nurhan Elbe, “Yıllar önce pnömatik devre elemanı üreticilerine silindir üretmek için yola çıktık. Yeni yapılanma sonrası satış ve imalatı ayırdık. Ara ölçüleri üretip, gelen siparişleri karşılamak için, kitlerini ithal ettiği silindiri ELBE markasıyla üretmeye başladık” diyor.


Muhtarın Susuzluk İsyanı: Köylüler Çoğu Zaman Cünüp Geziyor

Niğde'nin Çamardı İlçesi'ne bağlı Yelatan Köyü Muhtarı İrfan Aslan, yaşanan su sıkıntısı nedeniyle köylülerinin gusül abdesti dahi alamadığını belirterek, "Vatandaşlarımız, köylülerimiz çoğu zaman cünüp geziyor" dedi.


Etiketler: Versace, saat, V-RACE, Şehir, modeliYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img