7 Ağustos 2019 Çarşamba 12:12

MODA

Vakko'dan Sonbahar Kis Sezonuna Retro Dokunus

Vakko'dan Sonbahar Kis Sezonuna Retro Dokunus

34volt » 34Volt

VAKKO, MODERN SİLÜETİ RETRO BİR İLHAMLA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SEZONA TAŞIYOR

Vakko, Sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda nostaljik bir öykünme ile dünü bugünle buluşturuyor. Koleksiyona hakim olan retro stili, sezonda renkten desene, çizgiden kesime kadar her noktada etkisini gösteriyor.

Güçlü stil yansıması ile sezon modasını yaratan Vakko Sonbahar-Kış koleksiyonunda modanın geçmişine uzanıyor ve geçmişten günümüze gelen bir moda hikayesini canlandırıyor. Günün dinamiklerini nostaljik bir sıcaklıkla bir araya getiren Vakko, kış görünümündeki değişime renklerle adım atıyor. Doğanın sıcak tonlarının camel ile buluşması koleksiyonun genelinde kendini ortaya koyan bir farklılık olarak kendini gösteriyor.

85 yıldır moda sahnesinin aktörü olan Vakko, taşıdığı moda hafızasıyla sezonun nostaljik hikayesindeki siluete yön veriyor. Bu hikayedeki temalar, sezon renklerinin etkisinde ayrışıyor.

‘BİR TUTAM BAHARAT’

Uzun yıllar sonra modaya dönen camel rengi, bu sezonun gözdesi. Başlı başına bir iddiayı ortaya koyan camel rengi; bir araya geldiği tonlara da ahenk katıyor. Güneşin sarıdan kırmızıya uzanan geniş renk skalasındaki lezzetlerin bir yansımasını da Vakko Kadın koleksiyonunda görmek mümkün. Enfes tattaki renklerin ilham kaynağı; tarçın, bal, karamel, kahve, badem ve ‘bir tutam baharat’ diye adlandırılabiliyor. İlhamını doğanın yalınlığından ve yıldızlı ihtişamından alan koleksiyonda; toprak renklerinin canlı renklerle kombinlenmesiyle ortaya sıra dışı bir uyum çıkıyor.

GEÇMİŞİN YANSIMASI: EKOSE VE ÇİZGİLERİN KESİŞİMİ

Son yıllarda modadaki güçlü adımlarını sürdüren ekose sonbahar kışın şimdiden vazgeçilmez bir ögesi. Tüm renklerin ekose, çizgi ve emprimede buluşması sezonun en dikkat çeken ayrıntıları arasında. Kovboy tarzının özellikle kare, ekose, kaz ayağı desenleriyle, saçakların eşlik ettiği süet ve deri materyaller öne çıkıyor.

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.İlginizi Çekebilir

Koç Üniversitesi, Kurumsal Yönetim Deneyimi Ve Sürdürülebilir Kalkınma Konferansına Ev Sahipliği Yaptı

Kurumsal yönetim kültürünü geliştirmek ve tüm paydaşlar için kaynak oluşturmak amacıyla kurulan Koç Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun “Türkiye’de Kurumsal Yönetim Deneyimi ve Sürdürülebilir Kalkınma” konulu konferansı Siemens Türkiye sponsorluğunda Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Konferansta, Türkiye’de özellikle aile şirketlerinin ve KOBİ’lerin, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kadın Liderler, Etik & Uyum Politikaları, Sürdürülebilir Kalkınma” konularına bakışları ele alınırken, bu alanda örnek oluşturan şirket yönetici ve liderlerinin konuya gündemlerinde ne denli yer verdiği paylaşıldı.


Tumobart’In Kaos Temalı Mobil Sanat Sergisi The Marmara Pera’Da

Türkiye’de mobil sanatın temsilcisi olan TuMobArt’ın (Turkish Mobile Artists) “Kaos” temalı sergisi The Marmara Pera otelde sanatseverlerle buluşuyor. “Pera’da Sanat” projesi kapsamında düzenlenen sergi 5-19 Ekim 2019 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.


İş Portföy Quasar Gyf Güvencesi İle İstanbul’Un En Ayrıcalıklı Yaşamı Quasar İstanbul’Da!

İş Portföy, İstanbul kadar görkemli ve ışıltılı bir yaşam sunan Quasar İstanbul’da yer alan rezidans ve ofisleriyle kusursuz bir yaşama davet ediyor.


Livaneli İle Sevdalım Hayat Bursa’Da

LİVANELİ İLE SEVDALIM HAYAT BURSA’DA


Yeme Bozuklukları En Çok Ergenler Ve Genç Yetişkinlerin Sağlığını Tehdit Ediyor

Katılımcılar Avrupa Beslenme ve Gıda Bilimi Topluluğu’ndan sertifika aldı


Etiketler: Vakko, moda, sezonun, koleksiyonunda, nostaljikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img