9 Ekim 2017 Pazartesi 13:26

MODA

Vakko Erkek ve Vakko Kadın podyumda göz kamaştırdı

Vakko Erkek ve Vakko Kadın podyumda göz kamaştırdı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

28 Eylül Perşembe günü Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi’nde gerçekleşen 2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyon tanıtımı özel tasarlanan dekoru ve koreografisiyle moda severlerin ve davetlilerin büyük beğenisiyle karşılandı. Koleksiyon sunumu açılışında konuşan Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, “1950’lerde gerçekleştirdiğimiz ilk defilemizi o zaman Türkiye’nin moda merkezi olan Vakko Beyoğlu Mağazamızın açılışın ertesinde yapmıştık. Özlediğimiz bu atmosferi bugün de yine Türkiye’nin moda merkezi olan “Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi”nde sizlerle paylaşmak bizim için büyük mutluluk. Vakko olarak Moda’nın tarifi bizim için çok sade, “Moda Vakko”dur ve hep böyle kalacak” dedi.

Vakko Erkek ve Vakko Kadın podyumda göz kamaştırdı

Sonbahar / Kış 2017 – 18 sezonunda da zamansız şıklığından taviz vermeyen Vakko Erkeği, ayrıcalıklı kumaşlar ve özel dikim hissi veren kusursuz kalıpların güncel moda kodlarıyla yorumlandığı bir koleksiyon ile kendini yenileyip lüksü yaşamaya devam ediyor. Doğanın ve doğallığın yansıdığı silüetler, kış güneşinin serin renkleriyle Vakko Kadın Koleksiyonu’nda buluşuyor ve karşınıza gizemli – eklektik stiliyle dikkat çeken bir Vakko Kadını çıkıyor.

Moda dünyasının en ünlü tasarımcı ve markalarının sezon koleksiyonlarını bir araya getiren Vakko Couture, farklı zevklere hitap eden zengin seçeneklerle ayrıcalıklı bir sezon vadediyor. Beyrut ve Paris hattında Haute Couture modasına yön veren dünyaca ünlü iki tasarımcı Elia Saab, Zuhair Murad 2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonlarıyla zarif ve masalsı bir yolculuğa davet ediyor.

Dünya gelinlik modasının en iddialı tasarımcılarını eşsiz koleksiyonlarıyla, hayatlarının en özel gününe hazırlanan gelin adayları ile buluşturan Vakko Wedding ise tüm ihtişamıyla Sonbahar Kış sezonunu karşılıyor.İlginizi Çekebilir

Rossmann’Dan Güneşi Filtreleyen, Koruyan, Bakım Yapan Sihirli Seri; Sunozon

Hafif yapılarıyla kolay sürülen ama cilde adeta bir koruma bandı çeken SunOzon, üstün içeriği ve uygun fiyatıyla tüm Türk kadınlarını müthiş etkili bir güneş korumasına alıyor. Rossmann harikalar diyarının en keşfedilesi ürünlerinden biri olan SunOzon ürün serisi, ihtiyaca göre güneş banyosu ve sonrası bakımı için gereken tüm içerikleri seride bulunduruyor.


İstanbul Sanayi Odası Tu¨rkiye İmalat Pmı Nisanda 48,9 Oldu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye ve İstanbul İmalat PMI Nisan 2018 raporları açıklandı:


300 Bin yıllık insan fosili bulundu

Bugüne dek bilinen en eski Homo sapiens fosili Fas'ta bulundu.


23. İzmir Kitap Fuarı’Nda İnkılâp Kitabevi

23. İZMİR KİTAP FUARI’NDA İNKILÂP KİTABEVİ


Bilgi'nin Yaratıcı Gücü "Project'04" İle Sergilenecek

BİLGİ’NİN YARATICI GÜCÜ “PROJECT’04” İLE SERGİLENECEK


Etiketler: Vakko, Moda, moda, Kadın, özelYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img