1 Haziran 2019 Cumartesi 10:31

GÜNDEM

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

34volt » 34Volt

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yenilik denince ilk akla gelen markası Yataş, geliştirdiği Hybrid Serisi ile yatak teknolojisiyle kesintisiz ve benzersiz bir uyku deneyimi sunuyor. Farklı vücut tiplerine uyumlu, omurga dostu tasarımıyla öne çıkan Yataş Hybrid Serisi bel, boyun ve omurga ağrılarını önlemeye de yardımcı oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ömrümüzün yaklaşık üçte biri uykuda geçiyor. Bu yüzden sağlıklı uyku ve sağlıklı omurga için doğru yatak seçimi büyük önem taşıyor. Uzmanlar, omurga sağlığı açısından omurga ve diskler üzerine en az yükün bindiği pozisyonu sağlayabilen yatakların tercih edilmesini öneriyor; çünkü omurganın gündüz koruduğu normal duruş pozisyonunu uyku esnasında da sağlaması gerekiyor. Kalite ve konforu ileri teknolojiyle birleştiren Yataş, Hybrid Serisi ile bütün bu ihtiyaçlara yanıt vererek benzersiz bir uyku deneyimi vadediyor.

Yay, visco, sünger, latex, jel ve kumaş teknolojilerinin kombinasyonlarından oluşturulmuş Yataş Hybrid Serisi’nde farklı ihtiyaçlara yanıt veren Ergocoil Infinity, Five-Z, Seven-Z, Smart Track, Supreme Comfort, Zero Gravity, Double Decker ve Support Line yataklar yer alıyor. Doğallığının ötesinde esnek olmasıyla da eşsiz bir dolgu malzemesi olan lateks sayesinde uyku sırasındaki dönme hareketlerini de azaltan Hybrid Serisi, vücutta biriken statik elektriği ve nemi uzaklaştıran teknolojisiyle stresten arınmanıza, böylece güne dinlenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı oluyor.

Smart Track yatakta kullanılan dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil teknolojisi, sıradan visco süngerlere göre daha fazla hava sirkülasyonu sağlayarak, yatağınızın daha fazla nefes almasını sağlıyor. Omurganın en hassas bölgesi olan bel ve basen bölgesine özel destek ve konfor sağlayan UltraWaist bel destek sistemiyle ise kişiye uygun bel desteği sunuyor. Hybrid Serisi yataklar, vücut yapınız ya da uyuma alışkanlığınız nasıl olursa olsun kişiye özel konfor sağlar. Hybrid Serisi yataklar, Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.İlginizi Çekebilir

Emre Altuğ 20. Sanat Yılını Muhteşem Bir Konserle Kutladı

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ FOTOĞRAFLAR


Büyükelçi Satterfield’Den İmamoğlu’Na Ziyaret

BÜYÜKELÇİ SATTERFİELD’DEN İMAMOĞLU’NA ZİYARET


Evlenecek Her 3 Çiftten 2’Si Düğün.Com’Da

Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.


Tsn Teknolojisi İle Fabrikalar Daha Akıllı

Trafik planlamasında değişim ihtiyacı


“Umut Duvarımdaki Renkler” Sergisi Sanatseverlerle Buluşuyor

“Değerlerimizle büyüyoruz” söylemiyle Türkiye’nin sahip olduğu yerel ve milli tüm değerlerinin korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması adına çalışmalarını sürdüren Kuveyt Türk, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor.


Etiketler: Hybrid, Serisi, uyku, omurga, YataşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img