1 Haziran 2019 Cumartesi 10:31

GÜNDEM

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

34volt » 34Volt

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yenilik denince ilk akla gelen markası Yataş, geliştirdiği Hybrid Serisi ile yatak teknolojisiyle kesintisiz ve benzersiz bir uyku deneyimi sunuyor. Farklı vücut tiplerine uyumlu, omurga dostu tasarımıyla öne çıkan Yataş Hybrid Serisi bel, boyun ve omurga ağrılarını önlemeye de yardımcı oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ömrümüzün yaklaşık üçte biri uykuda geçiyor. Bu yüzden sağlıklı uyku ve sağlıklı omurga için doğru yatak seçimi büyük önem taşıyor. Uzmanlar, omurga sağlığı açısından omurga ve diskler üzerine en az yükün bindiği pozisyonu sağlayabilen yatakların tercih edilmesini öneriyor; çünkü omurganın gündüz koruduğu normal duruş pozisyonunu uyku esnasında da sağlaması gerekiyor. Kalite ve konforu ileri teknolojiyle birleştiren Yataş, Hybrid Serisi ile bütün bu ihtiyaçlara yanıt vererek benzersiz bir uyku deneyimi vadediyor.

Yay, visco, sünger, latex, jel ve kumaş teknolojilerinin kombinasyonlarından oluşturulmuş Yataş Hybrid Serisi’nde farklı ihtiyaçlara yanıt veren Ergocoil Infinity, Five-Z, Seven-Z, Smart Track, Supreme Comfort, Zero Gravity, Double Decker ve Support Line yataklar yer alıyor. Doğallığının ötesinde esnek olmasıyla da eşsiz bir dolgu malzemesi olan lateks sayesinde uyku sırasındaki dönme hareketlerini de azaltan Hybrid Serisi, vücutta biriken statik elektriği ve nemi uzaklaştıran teknolojisiyle stresten arınmanıza, böylece güne dinlenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı oluyor.

Smart Track yatakta kullanılan dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil teknolojisi, sıradan visco süngerlere göre daha fazla hava sirkülasyonu sağlayarak, yatağınızın daha fazla nefes almasını sağlıyor. Omurganın en hassas bölgesi olan bel ve basen bölgesine özel destek ve konfor sağlayan UltraWaist bel destek sistemiyle ise kişiye uygun bel desteği sunuyor. Hybrid Serisi yataklar, vücut yapınız ya da uyuma alışkanlığınız nasıl olursa olsun kişiye özel konfor sağlar. Hybrid Serisi yataklar, Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.İlginizi Çekebilir

Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!

Lezita, İstanbulluları her yıl birbirinden renkli etkinliklerle karşılayan Bebek Şenliği’nde binlerce katılımcıyla buluştu. 14-16 Haziran tarihlerinde Bebek’te gerçekleştirilen şenliğe sponsor olan Lezita, katılımcıları yenilikçi, lezzetli ve pratik ürünleriyle tanıştırırken sunduğu sürpriz hediyelerle şenlik coşkusunu ikiye katladı.


Diyetin Kurtarıcısı Kırmızı Erik

Nisan ayında çıkmaya başlayan eriğin yeşil macerası yaz aylarına gelindiğinde kırmızıyla devam ediyor. Kırmızı erik de yeşil erik gibi sadece hoş tadıyla değil, içerdiği vitaminler, minerallerle de sevilirliğin hakkını veriyor. Üstelik kırmızı erik yaşlanmayla birlikte pek çok hastalığa da meydan okuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Diyetisyen Aslıhan Altuntaş, kırmızı erik ve faydaları hakkında bilgi verdi.


Küresel Hedeflerden Yerel Stratejilere Kadıköy Belediyesi Stratejik Planlama Sürecine Yeni Bir Soluk Getiriyor

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin yerelleştirilmesi için üzerine düşen görevleri stratejik plan vasıtasıyla gündeme alan Kadıköy Belediyesi, 5 yıllık faaliyetlerinde atık yönetiminden eşitsizliklerin azaltılmasına, iklim krizinden nitelikli eğitime birçok alanda atılım yapmaya hazırlanıyor. ‘Kadıköy nasıl olmalı?’ sorusuyla stratejik plan hazırlıklarına başlayan Kadıköy Belediyesi, her kesimden yurttaşın görüşlerini sunabileceği “Anlat Kadıköy” isimli dijital katılım platformunu oluşturdu.


Emlak Vergisinde Bu Tarihi Kaçırmayın!

Emlak vergisinde bu tarihi kaçırmayın


Netflix İmzalı Kraliyet Dizisi The Crown’Un 3. Sezon Resmi Fragmanı Paylaşıldı

The Crown’un 3. sezonu Kraliçe Elizabeth (Olivia Colman) ve ailesinin Britanya’nın hızlı değişimi karşısında verdiği mücadeleyi konu alıyor. Soğuk savaş paranoyası, ihtişam ve uzay çağının başlangıcı; 1960’ların çoşkusu ve 1970’lerin bitmek bilmeyen karmaşası…Elizabeth ve Kraliyet ailesi; daha özgür ve daha çalkantılı olan bu yeni dünyaya adapte olmak zorundadır. Peter Morgan tarafından kaleme alınan The Crown’da bu sezon Prenses Margaret’i Helena Bonham Carter, Edinburgh Dükü’nü Tobias Edinburgh Menzies, Prens Charles’ı Josh O'Connor, Prenses Anne’i Erin Doherty, Lord Snowdon’u Ben Daniels, Başbakan Harold Wilson’u Jason Watkins ve Lord Mountbatten’i Charles Dance canlandırıyor.


Etiketler: Hybrid, Serisi, uyku, omurga, YataşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img