1 Haziran 2019 Cumartesi 10:31

GÜNDEM

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda
Uyku Problemlerinin Çözümü Hybrid Yataklarda

34volt » 34Volt

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yenilik denince ilk akla gelen markası Yataş, geliştirdiği Hybrid Serisi ile yatak teknolojisiyle kesintisiz ve benzersiz bir uyku deneyimi sunuyor. Farklı vücut tiplerine uyumlu, omurga dostu tasarımıyla öne çıkan Yataş Hybrid Serisi bel, boyun ve omurga ağrılarını önlemeye de yardımcı oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ömrümüzün yaklaşık üçte biri uykuda geçiyor. Bu yüzden sağlıklı uyku ve sağlıklı omurga için doğru yatak seçimi büyük önem taşıyor. Uzmanlar, omurga sağlığı açısından omurga ve diskler üzerine en az yükün bindiği pozisyonu sağlayabilen yatakların tercih edilmesini öneriyor; çünkü omurganın gündüz koruduğu normal duruş pozisyonunu uyku esnasında da sağlaması gerekiyor. Kalite ve konforu ileri teknolojiyle birleştiren Yataş, Hybrid Serisi ile bütün bu ihtiyaçlara yanıt vererek benzersiz bir uyku deneyimi vadediyor.

Yay, visco, sünger, latex, jel ve kumaş teknolojilerinin kombinasyonlarından oluşturulmuş Yataş Hybrid Serisi’nde farklı ihtiyaçlara yanıt veren Ergocoil Infinity, Five-Z, Seven-Z, Smart Track, Supreme Comfort, Zero Gravity, Double Decker ve Support Line yataklar yer alıyor. Doğallığının ötesinde esnek olmasıyla da eşsiz bir dolgu malzemesi olan lateks sayesinde uyku sırasındaki dönme hareketlerini de azaltan Hybrid Serisi, vücutta biriken statik elektriği ve nemi uzaklaştıran teknolojisiyle stresten arınmanıza, böylece güne dinlenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı oluyor.

Smart Track yatakta kullanılan dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil teknolojisi, sıradan visco süngerlere göre daha fazla hava sirkülasyonu sağlayarak, yatağınızın daha fazla nefes almasını sağlıyor. Omurganın en hassas bölgesi olan bel ve basen bölgesine özel destek ve konfor sağlayan UltraWaist bel destek sistemiyle ise kişiye uygun bel desteği sunuyor. Hybrid Serisi yataklar, vücut yapınız ya da uyuma alışkanlığınız nasıl olursa olsun kişiye özel konfor sağlar. Hybrid Serisi yataklar, Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.İlginizi Çekebilir

Hamile Kalmak Neden Zorlaştı İşte O Sebepler!

HAMİLE KALMAK NEDEN ZORLAŞTI? İŞTE O SEBEPLER!


Sevgilinizle Anılarınızı Canon Eos 2000D İle Ölümsüzleştirin

Sevgilisine verdiği hediyeler ile fark yaratmayı sevenler için özel yaratıcı filtrelere ve arka planı bulanıklaştırma özelliğine sahip Canon EOS 2000D, Sevgililer Günü’nün en mükemmel hediyesi oluyor. DIGIC 4 Plus işlemci sayesinde 24.1 megapiksel fotoğraflardan saniyede 3 kare çekerek hızını gösteren EOS 2000D, 100-6.400 ISO değerine kadar da çıkılabiliyor. Ayrıca, ekstra bir seçenekle ISO değeri 12.800’e kadar artırılarak düşük ışığın olduğu ortamlarda yüksek görüntü kalitesi yakalama fırsatı sunuyor.


Özel Sağlık Sigortasının Sağladığı 6 Avantaj

Özel sağlık sigortasının


Mega Ro Ro Gemisi Türk Bayrağı’Yla Sefere Çıktı..

Türkiye’nin en büyük Ro-Ro operatörü U.N. Ro-Ro’nun Akdeniz İş Birimi’ne bağlı olduğu Avrupa’nın denizcilik ve lojistik devi DFDS, Akdeniz’in en büyük Ro-Ro gemisini Türkiye’ye getirdi.


Venedik Karnavalı Sokak Lezzetleri Mezzaluna'da

Venedik Karnavalı’nın sokak lezzetlerinden ilham alarak oluşturduğu yeni spesiyal menüsünü 15 Mart’a kadar sunacak olan Mezzaluna, İtalyan lezzetlerinin en iyi örneklerini misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor. İtalyan şef Fabio Brambilla’nın tecrübe ve yaratıcılığı ile hazırlanan “Cibi di Strada del Carnevale Venezia” isimli menü, karnaval coşkusunu lezzete dönüştürüyor.


Etiketler: Hybrid, Serisi, uyku, omurga, YataşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img