31 Aralık 2017 Pazar 00:24

TATİL GEZİ

Ünlülerin Kar Tatili

Ünlülerin Kar Tatili

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Kış sezonunun başlaması ile kayak merkezleri tatilcilerin gözde adresi olmaya başladı. Erzurum Palandöken’de bulunan Sway Hotels kayakçıların ve çocuklu ailelerin en popüler kayak oteli olmaya tüm hızı ile devam ediyor.Üç hafta önce sezona hızlı bir giriş yapan Sway Hotels, geçtiğimiz hafta birbirinden ünlü isimlerin hem kayak yapmak hem de eğlenmek için tercih ettikleri adresti. Hafta sonu Hisar Okulları’nın kayak kampına katılan ünlü aileler arasında Gülşah Gordi, Öznur Yakın, Aslıhan Şentürk, Burcu Cesur gibi isimler vardı. Ayrıca hafta sonu tatili için Sway Hotels’i Sevan Bıçakçı, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Ece Vahapoğlu, Cihan Alpay gibi birçok ünlü isim tercih etti. Çocukları ile okul kampına gelen ünlü giyim markası Camp David’in sahibi Erhan Şentürk’ün kızı Mira’nın 4. yaş gününü karların üzerinde pasta keserek kutladılar.

İlginizi Çekebilir

Vodafone Karakartallılar Nevzat Demir Tesisleri’Nde Antrenman İzledi

Vodafone’un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal Hareketi, her ay 5 üyesine antrenman ziyareti kazandırmaya devam ediyor. Şubat, Mart ve Nisan çekilişlerini kazanan 15 talihli, Beşiktaş JK’nın Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenmanını izleyerek unutulmaz bir gün yaşadı.


Tp Vision Ve Bowers & Wilkins’Den Kusursuzluk Odaklı İşbirliği!

Avrupa'nın önde gelen seçkin televizyon markası TP Vision ve efsanevi İngiliz ses mühendisliği şirketi Bowers & Wilkins, özel bir ortaklık konusunda anlaşmaya vardı. Televizyon pazarında yeni görsel ve ses performansını belirleyen üstün ürünler oluşturmak üzere gerçekleştirilen ortaklık, televizyon sektörünün en heyecan verici gelişmelerden bir tanesi oldu.


Dıgıtal Age Summıt, “Güven” Kavramını Konuşmak Üzere Geri Sayıma Başladı!

Türkiye İş Bankası ana sponsorluğunda gerçekleşecek Digital Age Summit için geri sayım başladı. 8 Mayıs 2018 tarihinde Four Seasons Bosphorus Istanbul’da bu yıl 12’ncisi düzenlenecek zirvede “güven” kavramı her açıdan ele alınacak.


Kaspersky Lab Veri İşleme Tesislerini Rusya’Dan İsviçre’Ye Taşıyor

Kaspersky Lab, Global Şeffaflık Girişimi’nin bir parçası olarak bazı temel süreçlerini Rusya’dan İsviçre’ye taşımak için altyapısını yeniliyor. Birçok bölge için müşteri verilerinin depolanması ve işlenmesi ile birlikte yazılım üretimi ve tehdit tespiti güncellemeleri de bunlar arasında yer alıyor. Kaspersky Lab tüm bu sürecin tamamen şeffaf ve bütünlük içinde gerçekleştirilmesi amacıyla, tüm çalışmaların İsviçre’de bulunan bir üçüncü parti tarafından denetlenmesini sağlayacak.


Kanal İstanbul'un İsim Hakkı Fetö'den Tutuklanan Patent Firması Ortağının Çıktı

Kanal İstanbul Projesi'nin isim hakkının Sakarya'da FETÖ'den tutuklanan Gökhan Aygen'in ortağı olduğu firma tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın projeyi açıkladığı gün Türk Patent Enstitüsü'nden tescil ettirildiği ortaya çıktı.


Etiketler: kayak, ünlü, Sway, Hotels, haftaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img