17 Ekim 2019 Perşembe 13:11

GÜNDEM

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu

34volt » 34Volt

GEBKİM MTAL ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNİN HAYATINA DEĞER KATIYOR

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören

GEBKİM MTAL öğrencileri ile buluştu

Sürekli gelişim ve ilerleme vizyonu ile topluma değer yaratmayı hedefleyen GEBKİM Vakfı, eğitimde örnek bir model ortaya koyduğu GEBKİM Mesleki ve Teknik Lisesi’nde kişisel gelişimi destekleyen projeleri de hayata geçiriyor. GEBKİM son olarak İzgören Akademi’nin Kurucusu, Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören’i ağırladı. İzgören’in keyifli söyleşisine GEBKİM MTAL öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ile OSB’deki firmaların temsilcileri katıldı.

Bireylerin kendilerini tanıması, yeteneklerini ve geliştirebilecekleri yönlerini fark etmeleri başarıya giden yolda atılabilecek ilk adımlar… Hayattaki başarı birçok farklı etkene bağlı olsa da eğitim ve öğrenmenin devamlılığı başarıda anahtar kelimeleri oluşturuyor. Bu gerçekten hareketle GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde hayata her açıdan tam donanımlı öğrenciler yetiştirmek amacıyla pek çok proje hayata geçiriliyor. Mesleki eğitim için gerekli altyapı ve donanımın yanında sportif ve kültürel aktivitelerle eğitim destekleniyor. Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören de bu kapsamda GEBKİM Kimya İhtisas OSB Konferansa Salonu’nda, “Hayata Değer Katmak” konulu bir seminer verdi. GEBKİM MTAL yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ve OSB’de faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, İzgören’in ufuk açıcı söyleşisini dinlemeye gelenler arasındaydı.

Konuşmasında, hayatta mazeret üretmeden başarılı olanların kazandığını belirten ve “Paranın peşinden koşmak yerine işini adam gibi yaparsan para senin peşinden koşar” diyen Ahmet Şerif İzgören, keyifli geçen seminerin ardından GEBKİM OSB içinde yer alan Pure Black Cafe’de izleyicileri ile sohbet etti ve “Geleceği Yönetmek” isimli kitabını imzaladı. GEBKİM MTAL öğrencileri, ilgiyle izledikleri İzgören’i bu sırada soru yağmuruna tuttular. İzgören, değişime kayıtsız kalanların yok olmaktan başka şanslarının olmadığını vurguladığı kitabında değişimin nasıl yönetilebileceğine dair ipuçlarını da veriyor.

GEBKİM, bilginin paylaşımı ve yeni fikirlerle zenginleştirilmesi açısından önem taşıyan seminer ve söyleşilerine önümüzdeki günlerde de devam edecek.İlginizi Çekebilir

Fashion Tv Moda Ödülleri’Nden Tasarımcı Emre Erdemoğlu’Na Büyük Ödül

EİB Moda Tasarım Yarışmasındaki başarısı sonrasında moda sektöründe başarı basamaklarını üçer beşer çıkan ve dünyanın en iyi tasarımcıları arasında yerini alan Emre Erdemoğlu, önceki akşam gerçekleşen Fashion TV Moda Ödülleri’nde “En Moda Erkek Tasarımcısı” ödülüne layık görüldü.


Türkiye Sigara Kullanımında Dünya Dördüncüsü

BASIN BİLDİRİSİ


B.Bulteni...A101'lerde Telefon Aksesuarları Haftası

A101’de Telefon Aksesuarları Haftası....


Teb Faktoring 7’İnci Kez Dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi Oldu

TEB Faktoring, bu yıl 51’incisi Vietnam’da düzenlenen ve küresel faktoring sektörünün temsil edildiği Factors Chain International (FCI) toplantısında; 7’inci kez dünyanın “En İyi İhracat Faktoring Şirketi” seçildi.


‘Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ Yeni Konu Ve Konuklarla Devam Ediyor

Vestel, ‘Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ etkinliğine yeni buluşmalarla devam ediyor. 12, 18 ve 20 Haziran’da Zorlu Center Kafe Vesto’da düzenlenecek buluşmalarda, önce Vestel’li anneler sonra da uzman konuklar dijital çağda spor bilinci, hasta çocuk hakları gibi konularda bilgiler verecek, deneyimlerini paylaşacak.


Etiketler: GEBKİM, İzgören, Ahmet, Şerif, MTALYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img