12 Kasım 2019 Salı 11:30

GÜNDEM

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....

34volt » 34Volt

Finansal kiralama ve varlığa dayalı finansman konusunda global kurumsal danışmanlık hizmetlerinde lider konumdaki Alta Group (LAR) ile bünyesinde faaliyet gösteren European Invigors EMEA LLP tarafından düzenlenen ‘Lease Conference-Istanbul 2019’, 20-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası bir konferans olarak leasing sektöründe önemli bir yere sahip olan Lease Conference, iki gün boyunca dünyanın birçok yerinden önemli katılımcıları katılımcılara ev sahipliği yapacak.

Uluslararası Leasing Konferansı’nda sektörün öncü yöneticileri, Orta ve Doğu Avrupa ile Ortadoğu ve Afrika’da Finansal Kiralama ve Filo Yönetimi konularındaki gelişmelerle ilgili konuşmalar yapılacak. Tüm bunların yanı sıra konferans, Türkiye’de ve dünyada finansal kiralama sektörü, filo yönetimi, iş geliştirme, büyüme ve karlılık üzerine konuşmalara da sahne olacak.Konferansta, leasing sektöründeki trendler, finansman ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın rolü, UFRS16 çözümleri, filo kiralama gibi alt başlıklara yer verilecek.

Sektörde uluslararası deneyime sahip konuşmacıların yer alacağı konferansta, Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Finansal Kiralama Sektör Temsil Kurulu Başkanı Dr. Cüneyt Akpınar “Gelecek On Yılda Değişecek Dengeler” konusu hakkında bir sunum yapacak.

Leasing konferansının İstanbul’da yapılacak olması uzun bir aradan sonra ülkemizde yapılacak ilk sektör toplantısı olması açısından önem taşımaktadır.İlginizi Çekebilir

Unac Group’Tan Değerli Bir Yatırım “Gold Serum”

Altın! Bu değerli element birçok insanda olumlu bir çağrışım yaratıyor; zenginlik, refah, güç… Bir de güzellik. Rivayete göre, güzelliğin sembol isimlerinden Mısır Kraliçesi Kleopatra her gece altın maskesiyle uyuyordu. Bu sayede güzelliğinin sonsuz olacağına inanıyordu.


Yerli Ve Milli Baz İstasyonu Ulak, Vodafone Şebekesinde Canlı Olarak Hizmet Vermeye Başladı

YERLİ VE MİLLİ BAZ İSTASYONU ULAK,


Sporunu Cerebral Palsy'li Çocuklar İçin Yap

7 ülkede milyonlarca adım çocuklara için atılıyor


Tehlikeyi Önceden Sezmek Şüpheli Nesnelerin Yaklaşık Dörtte Üçü Kötü Amaçlı Çıkıyor

05 Aralık 2019


4. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası’Nın Sahibi Msı Sailing Team Ag Yelken Takımı Oldu

4. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası’nın sahibi


Etiketler: Finansal, yapılacak, Uluslararası, konferans, leasingYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img