11 Ağustos 2017 Cuma 12:27

GÜNDEM

Ülkesini Satan Hain Adil Öksüz Almanya'da

Ülkesini Satan Hain Adil Öksüz Almanya'da

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türkiye Cumhuriyeti'ne darbe yapmaya kalkışan hainlerin sığınacakları liman Almanya oldu.15 Temmuz darbe girişiminin ardından firar eden FETÖ’nün Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz’ün Almanya’ya sığındığı öğrenildi. Alman yetkililerin diğer sığınmacıların aksine özel muamele uyguladığı iddia edilen Adil Öksüz adlı vatan haininin isminin resmi kayıtlarda geçirilmediği ve gizlendiği belirtiliyor. Öksüz’ün darbeden 6 gün sonra ABD konsolosluğuyla irtibatı tespit edilmişti. Gazeteciler örgüt tabanında Almanya'ya karşı müthiş bir sempatinin olduğunu belirtiyor. Kendi ülkesini yabancı istihbarat örgütlerine satanlar hizmet ettikleri ülkelere sığınıyorlar. Kendi ülkesinde darbe yapmaya çalışan vatan hainlerinin en güvenli limanı Almanya oldu.

İlginizi Çekebilir

Kripto Paraların Geleceği Seminer Daveti

Kripto Paralar ve Blockchain Teknolojisinin Geleceği Masaya Yatırılıyor


Dr. Utku Üretürk Diş Eksikliğinin 8 Önemli Zararı

Birçok kişi eksik dişlerle yaşamını idame etmeye çalışsa da gerçek şu ki; eksik dişler birçok olumsuzluğu beraberinde getiriyor diyen Hospitadent Diş Hastanesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Utku Üretürk, “Eksik dişler estetik, fonksiyon kaybı ve çeşitli deformasyonlara neden olarak yaşantımızı zorlaştırıyor”


Türk Telekom'daki 'Bylock Operasyonu'nda: 6 Kişi Tutuklandı

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekiplerinin Türk Telekom çalışanlarına yönelik yaptığı 'Bylock' operasyonunda gözaltına alınan, 17 kişiden 6'sı tutuklandı. 11 şüpheli ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


En Baba Lezzetler Develi'de...

En Baba Lezzetler Türkiye’nin Lezzet Ünlüsü Develi’de…


Hayırseverlerin Bağışları 200 Bin Kişiye Ulaştı

Osmanlı evliyalarından Aziz Mahmûd Hüdâyi tarafından 400 yıl önce Üsküdar’da kurulan ve 1985 yılında halkın hizmetine açılan Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı, her yıl olduğu gibi bu Ramazan’da da hayırseverlerin desteklerini yaklaşık 200 bin kişiye ulaştırdı. “Kavuştuk Ramazan’a, Niyetlendik Paylaşmaya” çağrısı ile çalışmalarını sürdüren Vakıf, yaklaşık 40 ülkede ortalama 155 bin kişiye iftar ve 35 bin kişiye erzak paketi yardımı yaptı. Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Serdar Eryılmaz'ın koordinatörlüğünde sürdürülen çalışmalar, bayram boyunca da fitre, fidye ve zekat yardımları ile devam edecek.


Etiketler: Almanya, Öksüz, Adil, darbe, yapmayaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img