14 Kasım 2017 Salı 14:37

KÜLTÜR SANAT

Ücretsiz Jazz Festivali 18-19 Kasım’da

Ücretsiz Jazz Festivali 18-19 Kasım’da

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam merkezi sunan Hilltown AVM, şehrin kültür ve sanat dinamiğine “Jazz Festivali” ile yeni bir soluk getiriyor. İki gün sürecek müzik festivalinin ilk günü olan 18 Kasım tarihinde Jozi Levi Brazil Project, Valentin Conus Quartet ve Emir Ersoy Project gibi önde gelen jazz müzisyenleri sahne alırken, etkinliğin ikinci günü olan 19 Kasım tarihinde Kerem Görsev Trio ve William R. Cardoso & Emir Ersoy Quartet ile tutku dolu müzik ziyafeti başlıyor.


Küçükyalı’da faaliyete başlayan yeni Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hilltown, gelenekselleşecek Jazz Festivali’nin ilkini önümüzdeki hafta sonu düzenliyor. 18 Kasım Cumartesi günü başlayacak Jazz Festivali; 2008 yılında kurulmuş Brezilya konseptli parçalar çalan konser grubu Jozi Levi Project ile açılış yapacak. Brezilya müziğinin Türkiye’deki ustası Jozi Levi’nin yetenekli müzisyen arkadaşları ile bir araya gelerek kurmuş olduğu “Jozi Levi Project” Brezilya müziği ve ritimlerinden oluşan geniş bir repertuar sunacak. Saksafoncu Valentin Conus Quartet ve Latin jazz müzisyeni Emir Ersoy Project ile devam edecek konserler izleyenleri müzik dolu bir yolculuğa çıkaracak.


Festival 19 Kasım Pazar günü Türkiye’nin en beğenilen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev ve arkadaşlarının müzik ziyafeti ile devam edecek. Kerem Görsev Trio ‘nun müzik şöleninin ardından festival; William R. Cardoso & Emir Ersoy Quartet’in jazz performanslarıyla son bulacak. Gelenekselleşecek Hilltown Jazz Festivali ilk etkinliği ile müzik severlere unutulmayacak bir hafta sonu yaşatacak.

İlginizi Çekebilir

Ajjna İletişim Ajansı Olarak Medya9’U Seçti

Hizmet sektöründeki başarılarıyla adından sıkça bahsettiren Yaşaroğlu Ailesi, Mustafa Yaşaroğlu’nun başında olacağı yepyeni bir mimari, özel servis menüleri, uluslararası tanınırlığa sahip gurmeler, çok özel sunumlar ve piyanoyu Türkiye’de ilk kez aynı mekânda buluşturuyor. Mutfak sanatları eğitimi alan, uzun yıllardır nargile kültürü ile ilgili ağırlıkla Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünyanın 7 ülkesinde inceleme ve araştırmalarda bulunan Mustafa Yaşaroğlu hem servis hem de konsept anlamında başka bir yerde mümkün olmayan bir deneyim sunma noktasında oldukça iddialı.


5 Adımda Göz Alıcı Çiçek Fotoğrafları

Gece vaktinde makro fotoğrafçılık ile muhteşem kareler


Sağlık Sektörünün Tercihi Sony Nucleus

Tüm hastaneyi birbirine bağlayan, ameliyathanedeki cerrahların diğer doktorlar ve tıp öğrencileri ile canlı video paylaşmasına imkân veren SONY NUCLeUS™, kısa sürede ağa bağlı olarak çalışan, modern hastanelerin 1 numaralı tercihi oldu.


Zekası Kadar Güzelliğiyle De Dikkat Çekti! Yapay Zeka Gerçek Güzellik

Hong Kong merkezli Hanson Robotics şirketinin 2015 yılında etkinleştirdiği Sophia, bu yıl 5’incisi düzenlenen Marketing Meetup’ta merak edilen soruları sahneden yanıtladı.


Lösev 20. Yaşında Lösemili Çocuklar İle Göklerde Buluştu

Kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde bir yandan onkoloji hastaları için hizmetlerini sürdürürken diğer yandan kalıcı çözümler yaratan LÖSEV, 20. Yaşını kutluyor. Başta lösemi olmak üzere kanser farkındalığında ciddi yollar kat etmiş bir sivil toplum kuruluşu olan LÖSEV 20. yaşında 20 lösemili çocuk ile göklerde buluştu.


Etiketler: müzik, Jazz, Festivali, Kasım, ProjectYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img