14 Şubat 2020 Cuma 15:10

GÜNDEM

Üç Ödül Birden Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi

Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1.500’ü aşkın tüketici ve uzmanlardan oluşan, 15 kişilik Mutfakta İnovasyon Ödülü jürisi aynı fikirde: GROHE Zedra SmartControl, “Mutfak Eviye ve Armatürleri” kategorisinde, “KitchenInnovation of the Year 2020” ödülüne layık görüldü. Sezgisel olarak kullanılan, zamanın ötesine geçen batarya, özellikle kullanım kolaylığı, inovasyon, ürün faydaları, tasarım ve ergonomi kriterlerinde gönülleri fethetti. Gıpta ile bakılan bu ödülü ardı ardına üçüncü defa kazanan GROHE, aynı zamanda, “En Sevilen Marka - Altın” unvanını da kutladı. Bu ödül, sadece üç yılda bir, üç yıl boyunca ortalamanın üzerinde tüketici odaklılığı ve tutarlı marka gücü sergileyen markaya veriliyor. “Bir defa daha kritik tüketici jürisini ikna edebilmiş olmaktan ve artık aynı zamanda mutfakların en sevilen markaları arasında değerlendirilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum,” diyen GROHE EMENA Su Sistemleri, Filtrasyon, Mutfak Kanalı Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrea Bußmann, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ödül, GROHE’yi mutfakta da tüketicilerin ilk seçeneği olarak konumlandırma iddiamıza vurgu yapıyor. Mutfak eviyeleri, bataryaları, su sistemleri ve aksesuarlarından atık ayrıştırma sistemlerine kadar her şeyi içeren, mükemmel uyuma sahip bir ürün portföyünü tek bir kaynaktan sunuyoruz.”

Biçim ve fonksiyonun mükemmel etkileşimi

GROHE Zedra SmartControl, Zedra ürün yelpazesinin tipik indirgenmiş tasarımını sunuyor. Sürdürülebilir ve sezgisel SmartControl teknolojisi ile birlikte, batarya sadece lavaboda gerekli tüm fonksiyonları karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda su akış hızının hassasiyetle ayarlanmasına da imkan veriyor. Su akışı, bir batarya kolu ile değil, tek bir butona basılarak kontrol ediliyor ve aynı zamanda eller serbest değilken bilek veya dirsek ile kolaylıkla çalıştırılabiliyor. Arzulanan yoğunluk, sadece basmalı buton çevrilerek önceden ayarlanabiliyor. Su sıcaklığı, batarya gövdesinin üzerindeki karıştırma valfi sağa veya sola döndürülerek kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabiliyor. Daha yüksek sürdürülebilirlik ve daha düşük su tüketimi için bir avantajı da, istenildiğinde otomatikman önceden standart olarak seçilebilen ekonomik Eco ayarı sunuyor.

Tüketicilerden, tüketiciler için

International Forum Design GmbH de ikna oldu

Zedra SmartControl, Colors koleksiyonu ile yakınlarda “2020 iF altın ödül”e layık görülen SmartControl serisinin bir parçası. Ürünlerin tüketici faydaları, kalite ve tasarımı konusunda ikna olan bir başka kuruluş da merkezi Almanya’nın Hanover şehrinde bulunan, dünyanın en eski bağımsız tasarım kurumu International Forum Design GmbH oldu. Jüri üyeleri, aldıkları kararı, “Bu batarya koleksiyonu, kullanıcı deneyimini tasarımın merkezine yerleştiriyor! Jüri heyeti de, mükemmel işçilik, üretim kalitesi ve her mutfağa kusursuz şekilde entegrasyondan etkilendi,” şeklinde açıkladı.İlginizi Çekebilir

Anneler Günü’Nde Madame Tussauds İstanbul’U Ziyaret Edin Annenizle İstiklal Caddesi’Nde Nostaljik Bir Gün Geçirin

Madame Tussauds İstanbul, Anneler Günü’nde tüm anne ve çocukları Taksim’de nostaljik bir gün geçirmeye davet ediyor. Tarihi binaların arasından İstiklal Caddesi’nde yapılacak yürüyüş, 250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip olan balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’un İstanbul’daki merkezinde yıldızlarla yıldız olma fırsatı ve Tarihi Çiçek Pasajı’nda yenecek kutlama yemeği, 12 Mayıs Pazar günü annesiyle birlikte keyifli birkaç saat geçirmek isteyenler için farklı bir alternatif olabilir.


2 Bin 406 Ölü Çocuk Babalar Günü’Nü Kutlayamayacak!

2 bin 406 ölü çocuk Babalar Günü’nü kutlayamayacak!


Borusan Otomotiv Motorsport Türkiye Pist Şampiyonası’Nın İkinci Ayağını 5 Kupa İle Tamamladı

Borusan Otomotiv Motorsport, Yağız Gedik ve İbrahim Okyay pilotajında yarıştığı


Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Programı

Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde yer alan “Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Programı” öğrenci kabulüne başladı. Sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, tıp, hemşirelik ve çocuk gelişimi alanlarında lisans eğitimlerini tamamlayanlar programa başvuruda bulunabilecek.


Ömür Gedik Ve Sinan Engin'den Ziyafe Kayseri Mutfağına Tam Not!

Anadolu Türk mutfağının öncü markası Ziyafe Kayseri Mutfağı yeni şubesini VİAPORT AVM’de açtı. Büyük ilgi gören açılışta usta ellerin hazırladığı muhteşem lezzetler büyük beğeni topladı.


Etiketler: aynı, GROHE, SmartControl, batarya, tüketiciYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img