22 Şubat 2018 Perşembe 11:03

EKONOMİ

Türkiye'yi Seviyoruz Pankartı

Türkiye'yi Seviyoruz Pankartı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Her yıl gerçekleştirilen kongre, toplantı ve etkinlik fuarı olan ACE of M.I.C.E., bu yıl 21-23 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor.
Dünyanın önde gelen MICE sektörü kuruluşlarının başkanlarının yer aldığı fuar, İstanbul Kongre Merkezi-ICC’de gerçekleştirilen törenle açıldı.

Açılış törenine İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı, Ziya Taşkent, Türk Hava Yolları Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, Festi Group Kurucusu Valerio Festi, Etkinlik Teknolojisi Gurusu Corbin Ball, White Fox Danışmanlık Kurucusu Mat Johnson, ICCA Avrupa Direktörü Elif Balcı Füsünoğlu, İstanbul Kongre Merkezi Müdürü Pervin Zeydanlı ve Turizm Medya Grubu & TETKİD – Başkanı Volkan Ataman katıldı.

"TÜRKİYE'YE GÜVENİYORUZ"

Dünyada etkinlik ve kongre alanında çok önemli noktalarda bulunan yabancı konuşmacılar ise konuşmalarına ‘I Love Turkey’ dövizi ile geldi.

Konuşmalarında Türkiye’ye olan güvenlerini dile getiren Işıkların Efendisi olarak tanınan Festi Group Kurucusu Valerio Festi, Etkinlik Teknolojisi Gurusu Corbin Ball ve White Fox Danışmanlık Kurucusu Mat Johnson, Türkiye’yi çok sevdiklerini ve MICE sektörünün dinamikleri açısında çok zengin bir potansiyel olarak gördüklerini ifade ettiler.

İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin ise konuşmasında İstanbul ve Türkiye’nin etkinlikler için güvenli bir liman olduğunu belirterek, MICE sektörünün gelişimi için tüm imkanları seferber ettiklerini vurguladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ziya Taşkent ise konuşmasında turizm girdisini yükseltmek amacıyla turizm faaliyetlerini tüm mevsimlere yaydıklarını ve MICE sektörünün getirisini daha da artırmak için çabalayacaklarını söyledi.

YILIN EN İDDİALI AMEZİNG PARTİSİ DOME KUBBE ÇADIRDA

Ulusal ve uluslararası tüm MICE sektörünün bütün bir yıl boyunca beklediği “AMEzing Parti”, 22 Şubat akşamı İstanbul Kongre Merkezi bahçesinde Türkiye’de ilk defa kurulacak dev DOME çadırda yurtdışından gelen özel gösteri ve müzik grupları, DJ performansları, 360 derece video mapping ile gerçekleştirilecek.
Organizasyonun Gala Yemeği T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı sponsorluğunda 21 Şubat Çarşamba günü Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’ de düzenleniyor.

İlginizi Çekebilir

Odeabank, Adana’Da İhracatçılarla Buluştu

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank, Dış Ticaret Buluşmalarının ikincisini Adana’da düzenledi. Bölgedeki ihracatçı firmaların katılımıyla düzenlenen toplantıda, dış ticaretin finansmanı ve riskleri konuşuldu. Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü, “Odeabank olarak nakit yönetimi, dış ticaret ve ödeme sistemlerinde yarattığımız hızlı çözümlerle ihracat yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarını farklı coğrafyalarda karşılıyoruz.” dedi.


“Sıcak Havalarda Bunu Atlatayım, Bağışık Olayım” Düşüncesi Yanlış!

“Yeni normal” alışkanlıkları değiştirecek!


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Yeni Sezonda Vodafone Tv’De

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi isim sponsorluğunu bir yıl daha uzatan Vodafone, yeni dönemde Gamer Paket kullanıcılarına sınırsız Twitch ve ücretsiz Twitch Bit ayrıcalıklarından yararlanma imkânı sunacak. Diğer yandan, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçları, Twitch ve YouTube’a ek olarak Vodafone TV’den de canlı yayınlanacak ve internetinden yemeyecek.


Hayatınızı İsteklerinizle Şekillendirebilir Misiniz

Kuantum Düşünce Uzmanı Anıl Şehirlioğlu, bu sorunun cevabını uzmanlığı ve ilk kitabı ile veriyor. Kendisine uyguladığı kuantum teknikleriyle tam 31 kilo veren Şehirlioğlu, bunların evlilik, iş, okul hayatında da etkin olduğunu kanıtlıyor. Yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için de ideal bir armağan olan Anıl Şehirlioğlu’nun 'İÇİNDEKİ MUCİZE" kitabı ile kadınlara ve hayatını değiştirme hayalini kuranlara “İsteyince her şey yapılır” mesajı veriliyor.


Müsiad İle Udef Güçlerini Birleştirdi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İle Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.


Etiketler: İstanbul, MICE, Türkiye, Kongre, YardımcısıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img