9 Ekim 2017 Pazartesi 12:55

OTOMOBİL

Türkiye ve Avrupa’nın En Çok Satan SUV Modeli Qashqai

Türkiye ve Avrupa’nın En Çok Satan SUV Modeli Qashqai

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye ve Avrupa’nın en çok satan SUV modeli Qashqai, yenilenen tasarımı ve geliştirilen sürüş performansıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.


Yeni Nissan Qashqai, yeni eklenen güvenlik özellikleri ve Nissan Intelligent Mobility teknolojisiyle sürücü ve yolcuların sürüş heyecanını arttırarak, “Lider Duruşunu” güçlendiriyor.Bulunduğu kategorinin öncüsü, şehirli SUV modeli Nissan Qashqai, premium karakterini geliştiren yeniliklerle gövde gösterisine hazırlanıyor. Yeni Nissan Qashqai; heyecan uyandıran sportif ve sofistike dış tasarımı, premium iç kabini ve geliştirilen sürüş performansının yanı sıra güvenliğini arttıran Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle “Lider Duruşundan” taviz vermiyor.


Qashqai ile birlikte hayatımıza giren crossover segmenti, müşteri geri bildirimleri ve tüketici araştırmaları doğrultusunda yapılan ar-ge çalışmalarının bir sonucu. Bu segmentin öncüsü olan ve 10 yıldan beri SUV liderliği bırakmayan Qashqai lider duruşunu daha da güçlendirecek yeniliklerle bir kez daha müşterilerinin kalbini kazanmaya hazır. C-SUV segmentinde inovasyon kavramını yeniden tanımlayan ve Nissan Intelligent Mobility özelliklerini bünyesinde bulunduran Qashqai’nin mevcut donanımlarına ek olarak gelen konfor öğeleri de ürün gamını güçlendiriyor.


Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök yaptığı açıklamada “Qashqai yalnızca sahip olduğu teknolojilerle değil iç ve dış tasarımıyla da 10 yıldır sınıfının öncüsü konumunda. Türkiye ve Avrupa’da yıllarca en çok satan SUV modeli olması, ona bir lider duruşu kazandırdı. Şimdi yapılan premium yenilikler ve değişiklikler ile kuralları baştan yazacak. Yeni Qashqai, Nissan’ın Intelligent Mobility vizyonunun güçlü bir yansıması olan akıllı güvenlik özelliklerini, tasarımı ve konforu birleştirerek yeni dönemde şehrin hâkimi iddiasını sürdürecek, lider duruşuyla artık çok daha güçlü” dedi.İlginizi Çekebilir

Bbçocukların Sihirli Dünyasına Rehberlik Eden Kitap; “Küçük Cadı Melis Tatilde”

Yazar Fatma Meriç Demirel’in hayal gücünü yalın ve akıcı bir dille çocuklarla paylaştığı “Küçük Cadı Melis Tatilde”son sayfasına kadar çocukların ellerinden bırakamayacağı bir kitap.


Hepsiburada.Com Alışveriş İçin En Çok Zamanın Geçirildiği E-Ticaret Sitesi Seçildi

Ticaret platformu hepsiburada.com, yapılan araştırmada yüzde 47’lik oranla alışveriş için en çok zamanın geçirildiği e-ticaret sitesi seçildi.


Sabitfikir’İn Haziran 2018 Tarihli 88. Sayısında Neler Var

Yeni bir ülkeyi ya da kenti keşfetmenin bir aracı neden edebiyat festivalleri olmasın? SabitFikir’in Haziran 2018 tarihli 88. sayısında Abbas Bozkurt, bu sorunun peşinden gidiyor; farklı coğrafyalardaki belli başlı edebiyat festivallerini tanıtarak “edebi seyyahlara rotalar” öneriyor. Dosya yazısına eklemlenen diğer yazılarda İpek Bozkaya, Londra’da yazarların kentteki izini sürdüğü Mavi Plaka yürüyüşünü; Gökçe İrten ise Bologna Çocuk Kitapları Fuarı deneyimini paylaşarak, edebiyatı rehber edinip çizilebilecek rotaların sayısını artırıyorlar.


Tomruğun Altında Kalan Ormancı Öldü

Denizli'nin Çameli İlçesi'nde, Orman İşletme Müdürlüğü'nün belirlediği bölgede ağaç kesimi yapan orman işçisi 46 yaşındaki Recep Acar, daha önce kesilen bir tomruğun altında kalarak öldü.


Türk Telekom Ana Sponsorluğu İle Gerçekleşen Şehrin Festivali İstanbul Gençlik Festivali Sona Erdi!

TÜRK TELEKOM ANA SPONSORLUĞU İLE GERÇEKLEŞEN


Etiketler: Qashqai, Nissan, Türkiye, Intelligent, MobilityYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img