18 Kasım 2016 Cuma 01:18

OTOMOBİL

Türkiye’nin İlk Rallisini Kazanan Anadol Efsanesi Cumartesi Şile’de

Türkiye’nin İlk Rallisini Kazanan Anadol Efsanesi Cumartesi Şile’de

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
1968 yılında gerçekleşen ilk rallinin şampiyonu olan Anadol bu hafta sonu Şile’de düzenlenecek olan Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb’da yeniden pistlere dönüyor. Renç Koçibey ve Demir Bükey tarafından kullanılan Anadol’un bire bir aynısını yapan deneyimli pilot Serdar Bostancı, Cumartesi gerçekleşecek tırmanışa katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Koçibey bir çok ralli şampiyonluğunun yanında yokuş aşağı ve kötü hava şartlarındaki üstün pilotluğuyla tanınırdı.

27 yıllık aktif sporculuk, bir çok ulusal ve uluslararası şampiyonluk sonrasında Türkiye’nin en büyük ralli takımını yöneten Bostancı, ilk yarış hayatına başladığı Anadolu ile yeniden pistlerde olacak. Organizasyon Komite Başkanı Uğur Işık “ Şile’de gerçekleşecek tırmanış ile ünlü pilot Renç Koçibey’i de anmış olacağız.” dedi.

İş dünyası ve cemiyetten bir çok ismin katılacağı Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb 19 Kasım Cumartesi günü 11:00’de başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’Nde Heyecan Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde, 2018 Yaz Mevsimi fırtına gibi başladı. Ara sezonun ardından, Yaz Mevsimi’nin açılış mücadelesinde TBF 2016 şampiyonu Dark Passage ve TBF 2017 şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor karşı karşıya geldi. Vadiden zaferle ayrılan 1907 Fenerbahçe Espor, ilk haftaya damgasını vurarak 3’te 3 yaptı ve namağlup bir şekilde zirveye yerleşti.


Yeşil Sahaların Coşkusu Sosyal Medyaya Yansıdı!

Adba International, The Brand Age Dergisi için Türk futbolunun zirvesinde yer alan 3 lider kulüp olan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin sosyal medya analizini yaptı.


Bumerang Kartal’In Yüzde 25’İ Satıldı

Bumerang Kartal projesinde kaba inşaat bitti. Geri sayıma başlandı…


Penti Young İle Neşeli Bir Yaz…

Modayı yakından takip eden çocukları ve gençleri Penti Young plaj koleksiyonunda sürprizli detaylar bekliyor.


Karneni Paylaş, Tablet Kazan!

Karneni paylaş, tablet kazan!


Etiketler: Anadol, Cumartesi, Şile, Koçibey, TürkiyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img