2 Nisan 2020 Perşembe 16:09

GÜNDEM

Türkiye Finans'tan Sağlık Çalışanlarına Özel Destek Paketi

Türkiye Finans'tan Sağlık Çalışanlarına Özel Destek Paketi

34volt » 34Volt

Sağlık çalışanlarının mevcut finansman ödemelerini 6 ay kâr paysız erteleyen

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Finans, salgının ekonomiye ve müşterilerine olan etkilerini azaltmak amacıyla 2 Nisan itibarıyla sağlık çalışanlarına özel kapsamlı bir destek paketi hayata geçirdi.

Sağlık çalışanı olan müşterilerinin mevcut finansman ödemelerini ek bir kâr payı olmadan 6 ay erteleyen Banka, sağlık destek paketi kapsamında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne 10 bin adet koruyucu tulum bağışında da bulundu.

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla zor koşullar altında işini yapan tüm sağlık çalışanlarına özel, ek destek paketi açıkladı. Paket; doktor, hemşire ve sağlık personeli gibi tüm sağlık çalışanlarını kapsıyor. Sağlık çalışanı olan müşterilerinin mevcut finansman ödemelerini ek bir kâr payı olmadan 6 ay erteleyen Banka, öncelikli ihtiyaçlara yönelik kapsamlı bir destek paketi hazırladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Finans Genel Müdür Vekili Murat Akşam, “Salgın nedeniyle canını dişine takıp, gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Türkiye Finans olarak bizim de çorbada tuzumuz olsun diyerek hem mevcut hem de yeni müşterimiz olan sağlık çalışanlarımıza özel kapsamlı ve hayatlarını kolaylaştıracağını düşündüğümüz çözümler ürettik. Sağlık çalışanlarımıza duyduğumuz minneti, onlar için imkanlarımızı seferber ederek gösterebiliriz.” dedi.

10 bin adet koruyucu tulum bağışı

Türkiye Finans destek paketi kapsamında, salgın sebebiyle riskli ve zor koşullarda mesleğini yapan tüm sağlık çalışanlarına İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü aracılığıyla 10.000 adet koruyucu tulum bağışı yaptı. Tulumlar, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün koordinasyonuyla gerekli görülen hastane ve sağlık kuruluşlarına yönlendirilecek.

Destek paketinde neler var?

Türkiye Finans’ta devam eden konut, taşıt, ihtiyaç finansmanı ödemelerine ek bir kâr payı olmadan 6 ay öteleme imkânı

Sağlık çalışanı olan kredi kartı müşterileri için:

• 100 bin TL’ye kadar teminatlı, ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası

• E-ticaret sitelerinden yapacakları maksimum 400 TL tutarındaki alışverişin yüzde 50’sinin Türkiye Finans tarafından karşılanması

Türkiye’nin her yerinden 31 Mayıs 2020 tarihine kadar günde 1 kez ücretsiz market siparişi ve sipariş teslimi hakkı. Detaylı bilgi için www.turkiyefinans.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• İstanbul, İzmir ve Ankara’da olmak üzere, 31 Mayıs 2020’ye kadar ayda 4 kez ücretsiz dezenfekte edilmiş araçlarla özel transfer imkânı. Detaylı bilgi için www.turkiyefinans.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• Mevcut kredi kartlarında 31 Aralık 2021 tarihine kadar herhangi bir kart ücretinin alınmaması

Ek olarak tüm sağlık çalışanları için:

• İhtiyaç finansmanında dosya masrafı olmadan 3 ay ötelemeli 60 aya varan vadelerle yüzde 0,89 kâr payı oranı ile finansman imkânı

Türkiye Finans’ın sağlık çalışanı olan TL mevduat müşterilerine 90 havuzundan kâr payı; dolar ve avro mevduatı olan sağlık personeli müşterilerine 75 havuzundan kâr payı uygulaması

Türkiye Finans aracılığıyla Doğa Sigorta’dan yapılacak, kasko ve konut finansmanı bağlantılı sigorta ürünlerinde, indirimlere ilave olarak yüzde 15 oranında ekstra indirim imkânı

• Ücretsiz kiralık kasa hizmeti

• Yeni kredi kartı alacak sağlık çalışanı müşterilerinden 2021 sonuna kadar herhangi bir kart ücretinin alınmamasıİlginizi Çekebilir

Hüdayi Vakfı Yurtlarını Sağlık Çalışanlarının Hizmetine Sundu

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs ile mücadelede canla başla hizmet eden sağlık çalışanlarımıza destek oluyor. Vakıf, Özel Avrasya Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile Özel Hüdayi Dersaadet Eyüp Sultan Erkek Öğrenci Yurtlarını 200 sağlık çalışanına tahsis ederek barınma, yemek-ikramlar, temizlik, güvenlik gibi ihtiyaçlarını kendi imkânları ve personeli aracılığıyla karşılıyor.


Call Of Duty Ünlü Futbolcuların Yeni Zaman Geçirme Aktivitesi Oldu

Call of Duty ünlü futbolcuların yeni zaman geçirme aktivitesi oldu


Pasha Bank, 5.Yılını Sanatla Kutladı

PASHA Bank, yeni Genel Müdürlük binasında verdiği özel bir davetle 5.yılını kutladı. PASHA Bank Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Jalal Gasimov ve PASHA Bank Türkiye Genel Müdürü H.Cenk Eynehan ev sahipliğinde düzenlenen davete PASHA Grubu temsilcilerinin yanı sıra, iş ve sanat hayatının önde gelen isimleri katıldı.


Aygaz Ve Un Women Covid 19’La Mücadele Sürecinde Artan Aile İçi Şiddete Karşı Kadınların Yanında

Konuya ilişkin bülten ve görsel aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.


Naturelgaz, Socar Türkiye’Nin Lng Ve Cng Dağıtım Operasyonlarını Devralıyor

Türkiye taşımalı doğal gaz pazarının (CNG: Sıkıştırılmış Doğal Gaz / LNG: Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) önde gelen oyuncuları arasında yer alan Naturelgaz, SOCAR Turkey LNG’nin yüzde 100’ünü almak üzere hisse satın alım sözleşmesi imzaladı.


Etiketler: sağlık, Türkiye, Finans, olan, SağlıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img