16 Temmuz 2019 Salı 12:55

GÜNDEM

Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası

Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası
Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası
Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası
Türkiye Finans’Tan ‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ Kampanyası

34volt » 34Volt

Türkiye Finans, “Masraflara değil Hayata Katılın” kampanyası ile müşterilerini Banka’nın avantajlı dünyasına katılmaya davet ediyor. Bu kampanya ile Türkiye Finans müşterileri temel bireysel bankacılık işlemlerinde masraf ödemiyor. ATM, mobil ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT işlemleri için de masraf ödemeyen Banka müşterileri, 8500 anlaşmalı ATM’den indirimli veya komisyonsuz olarak para çekebiliyor. Müşteriler, Bankanın aidatsız kredi kartı olan Happy Bonus Zero Kart'ın bonus ve taksit olanaklarından da ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin taleplerine uygun kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor.

Türkiye Finans bireysel müşterileri, “Masraflara değil Hayata Katılın” kampanyası ile Banka’nın sağladığı pek çok avantajdan faydalanabiliyor. Müşteriler, dijital bankacılık kanallarından sınırsız sayıda havale/EFT yapabiliyor ve herhangi bir masraf ödemiyor. Türkiye Finans’ın aidatsız kredi kartı olan Happy Zero kartın bonus ve taksit olanaklarından ücretsiz olarak yararlanabilen müşteriler, Happy Zero kart dışında kart sahibi olmaları halinde Haziran 2020’ye kadar kart aidatı ödemiyor.

“Masraflara değil Hayata Katılın” kampanyası kapsamında müşteriler, Türkiye Finans’ın PTT ve Yapı Kredi Bankası ile yaptığı anlaşma sonucunda 8500 ATM’ye ulaşan en geniş ATM ağından yararlanabiliyor. Türkiye Finans’ın ortak ATM anlaşması kapsamında Yapı Kredi ve/veya PTT ATM’lerinden, aynı ay içerisinde 250 TL’ye kadar olan 3 adet para çekme işlemi ücretsiz, 250 TL üzerindeki işlemlerde ise çekilen tutarın tamamı için indirim oranları geçerli olacak şekilde komisyon alınıyor.

Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların hayata katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.

“Masraflara değil Hayata Katılın”İlginizi Çekebilir

Çizgi Film ‘Kuzucuk’ Özel Gösterisiyle İlk Kez Trump Avm’De…15 24 Kasım

Çocukların çok sevdiği çizgi film Kuzucuk’un kahramanları ara tatilde Trump AVM’de çocuklarla buluşuyor!


Guess Jeans Sonbahar Kış 19 Koleksiyonunu Sunar !

KADIN KOLEKSİYONU


Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla sürdürülebilir büyümeye odaklanan Gürmen Group’a bir ödül daha…


Çocuklar Türk Mitolojisinin Sevimli Canavarları İle Tanışıyor, 19 Ekim Cumartesi

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, ‘Gece Gezenler’ sergisi kapsamında sanatçı Aslı Ekim 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla gerçekleştireceği atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak.


Ankara'da Sold Out Senfoni Gecesi

MOR VE ÖTESİ SENFONİK KONSERİYLE İLK KEZ BAŞKENT'TE


Etiketler: Türkiye, Finans, Masraflara, değil, HayataYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img