17 Nisan 2017 Pazartesi 02:26

SİYASET

Türkiye "EVET"i Seçti


34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'nin referandumu az bir farkla "EVET" ile sonuçlandı. EVET sonucunun ardından bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan:"Milletimiz bir kez daha gerçekten çok çok müstesna farklı bir olgunluk içerisinde sandık başına gitmiş, hür iradesiyle TBMM tarafından kabul edilen anayasa değişikliği konusundaki görüşünü ifade etmiştir. Resmi olmayan sonuçlar, yaklaşık 25 milyon 'evet' oyuyla ve 1 milyon 300 bin farkla anayasa değişikliğinin kabul edildiğini göstermektedir. Öncelikle oyunun rengi ne olursa olsun sandık başına giderek iradesine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 

Referandumdan EVET çıksa da AK Parti için büyük şehirlerin alarm verdiğini belirten tv tartışmacıları İstanbul, Ankara ve İzmir olayları ile ilgili olarak düşündürücü sonuçlar olduğunu vurguladılar.

 

Hayır cephesi için İstanbul'un en dikkat çekici sonuçları Bakırköy %77, Kadıköy %80, Beşiktaş %82 şeklinde olurken. Evet cephesi için en ilginç sonular ise:  Sultanbeyli %70, Arnavutköy %66, Esenler %66 şeklindeydi.

İşte İstanbul ilinin resmi olmayan sonuçları:

 İlginizi Çekebilir

Egeli İhracatçılar Tahsin Öztiryaki Diyor

Egeli İhracatçılar Tahsin ÖZTİRYAKİ diyor!


Fiba Perakende Grubu'ndan

FİBA PERAKENDE GRUBU'NDAN ENFLASYONLA MÜCADELE KAPSAMINDA


Güçlü C Vitamini Bakımı İçin Serum Bb

Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş Patentli hyaluronik asit ve yeni nesil C Vitamini ile güçlendirilmiş hücre yenileyici yoğun bakım serumu Teoxane RHA® x VCIP, özel içeriğiyle, cildin kolajen sentezini hızlandırarak sıkılaştırmaya, korumaya yardımcı oluyor.


Jönlerin Stillerine Yön Veren İsim

Çağatay Ulusoy, Engin Akyürek, Kaan Urgancıoğlu, Tolga Sarıtaş, Aras Bulut İynemli ve Hazal Kaya gibi bir çok ünlü ismin stil danışmanlığını yapan İlknur Şeref,modaya dair tüyoları MAG okurları ile paylaştı. Netflix’in ilk Türk dizisi projesinde de çalışmalarını devam ettirdiğini belirten ünlü styling, modanın erkek ve kadın olarak tanımlanmadan yaşam tarzı olarak algılanması gerektiğinin altını çiziyor.


Qnb Finansbank’Tan Bayram Kredisini Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine Kurban Bayramına özel, ödemeye 3 ay sonra başlayabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı.


Etiketler: EVET, için, İstanbul, Türkiye, farklaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img