9 Kasım 2019 Cumartesi 12:42

GÜNDEM

“Türkiye Bir Büyükelçinin Görev Almak İsteyeceği En İlgi Çekici Ülkelerden Biri”

“Türkiye Bir Büyükelçinin Görev Almak İsteyeceği En İlgi Çekici Ülkelerden Biri”

34volt » 34Volt

İTALYA BÜYÜKELÇİSİ MASSIMO GAIANI’NIN GÖZÜNDEN TÜRKİYE

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye hem tarihi açıdan hem de kültürel ve doğal güzellikleriyle oldukça büyüleyici bir ülke”

İtalya Büyükelçisi Massimo Gaiani MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu’nun sorularını yanıtladı.

Türkiye’nin tarihi ve kültürel açıdan çok büyüleyici ülke olduğunu belirten büyükelçi İtalya ve Türkiye arasındaki ilişkilere de değiniyor. İki ülke arasında yüzyıllardan günümüze gelen ortak tarih ve kültürden doğan güçlü ilişkiler sebebiyle Türk halkının İtalya’ya olan ilgisinden çok etkilendiğini belirten Gaiani, Türkiye’de kendisinin Antalya sahillerini gezebildiğini ilk fırsatta tüm yerleri gezeceğini iletiyor.

Afili Aşk’ın yıldızı Burcu Özberk’inkapak yıldızı olduğu MAG Kasım sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Eti’Den Olimpiyatlara Hazırlanan Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı’Ya Tam Destek!

Eti, Türkiye’yi 2020 Dünya Paralimpik Oyunları’nda temsil edecek 16 yaşındaki Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı’nın bir yıllığına sponsoru oldu.


Dijital Esaret'in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

DİJİTAL ESARET’İN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU!


Netflix Ve Birleşmiş Milletler Bm İş Birliğiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’Ne Özel Hazırlanan Projeye Beren Saat Ve Hazar Ergüçlü Destek Verdi.

Hollywood, Kaliforniya 4 Mart 2020 - Netflix ve BM Kadın Birimi bugün, Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak üzere dizilerin, belgesellerin ve filmlerin yer aldığı “İzledi ve Başardı” adlı özel Netflix koleksiyonunu yayınladı. Tüm yıl boyunca izlenebilecek olan bu koleksiyon, kamera karşısında veya arkasında çalışan kadın yaratıcılar tarafından bir araya getirildi. Sophia Loren, Janet Mock, Salma Hayek, Yalitza Aparicio, Millie Bobby Brown, Laurie Nunn, Lana Condor, Petra Costa ve Ava DuVernay bu yaratıcılardan sadece birkaçı.


Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’Un Katıldığı Mess Webinarında, Covıd 19 Döneminde Hayata Geçirilen Düzenlemeler Ele Alındı

MESS tarafından düzenlenen ve MESS üyesi işyerlerinin yöneticilerinin izlediği webinar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımıyla gerçekleşti. Ev sahipliğini MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol’un üstlendiği webinarda, COVID-19 pandemisinin çalışma hayatına etkilerine ve işyerlerine destek olmak amacıyla devreye alınan tedbirlere değinildi. Webinarda bir konuşma yapan Bakan Selçuk, MESS üyesi işyerlerinin yöneticilerinin yönelttiği soruları da yanıtladı.


Doğal İçerikli Peelıngler İle Cildinizi Yenileyin

Doğal kozmetik ürünleriyle Türkiye pazarında adından çokça söz ettirmeye başlayan COSMOLIVE, peeling serisiyle kullanıcılarına yeni bir tecrübe sunuyor.


Etiketler: Türkiye, ülke, İtalya, tarihi, açıdanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img