21 Temmuz 2019 Pazar 10:01

GÜNDEM

Türk Telekom Faaliyet Raporu’Na Lacp’Den Toplam 24 Ödül

Türk Telekom Faaliyet Raporu’Na Lacp’Den Toplam 24 Ödül
Türk Telekom Faaliyet Raporu’Na Lacp’Den Toplam 24 Ödül
Türk Telekom Faaliyet Raporu’Na Lacp’Den Toplam 24 Ödül

34volt » 34Volt

Türk Telekom 2018 Faaliyet Raporu, 2018 Vizyon Ödüllerinde 4 farklı kategoride toplam 24 ödüle layık görüldü

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Telekom’un 2018 Faaliyet Raporu, LACP’de küresel ölçekte yayınlanan ilk 100 rapor listesinde Türk şirketleri arasında en üst sırada yer aldı.

Ödüllerin kazanılmasında yalın tasarım öğeleri ile anlaşılır mesaj dili etkili oldu

2018 Vizyon Ödülleri kapsamında, ‘Faaliyet Raporu’ ve ‘Entegre Rapor’ statülerinde,‘Telekomünikasyon’ ana kategorisinin yanı sıra, aynı zamanda ‘Şirket Grupları/Holding Şirketleri’ kategorisinde de değerlendirilen Türk Telekom’un 2018 Yılı Faaliyet Raporu; Şirket Grupları/Entegre Rapor kategorisinin Genel Klasman alanında Platin ödül, diğer alanlarda üç Altın ödül, EMEA Bölgesinde Finansal Bilgilerin Sunumu alanında dört Platin ödül ve Dünya Geneli Finansal Bilgilerin Sunumu alanında da dört Altın ödül aldı. Bunların yanında tüm kategorilerde Dünya Geneli ilk 100 rapor, EMEA Bölgesi ilk 50 rapor ve Türk Şirketleri ilk on rapor kategorilerinde gösterdiği performans ile bu alanlarda da 12 ödülün sahibi oldu. Böylelikle, değerlendirildiği dört kategoride de 6’şar ödüle layık görülen Türk Telekom Faaliyet Raporu toplamda 24 ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla yatırımlarını aralıksız sürdüren Türk Telekom, 2018 yılı Faaliyet Raporunu “Türkiye’yi geleceğe bağlamak” vizyonu doğrultusunda hazırladı. Modern ve minimalist bir tasarım yaklaşımıyla hazırlanan Raporda, güçlü grafiklerle birlikte tipografi ve ikon dilinin dengeli kullanımına ve kademeli anlatım diliyle mesajın tüm paydaşların anlayacağı sadelikte verilmesine özen gösterildi. Türk Telekom’un “Türkiye’yi geleceğe bağlama” mottosu, ülkenin farklı coğrafyalarından farklı insan portreleri eşliğinde betimlendi.

Fatma Kaytez

Melih Kocagil

Türk Telekom Grubu hakkında

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 31 Mart 2019 itibarıyla 14,5 milyon sabit erişim hattı, 11 milyon genişbant, 3,7 milyon TV ve 22,1 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 32.770 çalışanıyla hizmet vermektedir.İlginizi Çekebilir

Ankara İstanbul Arasını 5 Liraya Gidiyor! 'Pars' İlgi Odağı Olu

ANKARA-İSTANBUL ARASINI 5 LİRAYA GİDİYOR! 'PARS' FUARIN GÖZDESİ OLDU


Global Biyoinfomatik Sektörünün Türk Oyuncusu Gene2info

Genetik bilimi ve bilgi teknolojilerini birleştirerek insan sağlığını iyileştirmeyi hedefleyen Türk şirketi Gene2info, öncü çalışmalarıyla dünyada adından söz ettiriyor. Gene2info, öncelikli hedef olarak belirlediği nadir hastalıkların genetik tanısına yönelik uçtan uca biyoinformatik çözümler geliştiriyor.


Şehir Hayatı Yüzünüzde İz Bırakmasın!

İsveç menşeli kişisel bakım teknolojisi markası FOREO, büyük şehirlerde yaşayan erkeklere taze, canlı ve sağlıklı bir cilt için önerilerde bulunuyor.


Monster Energy Pilotu Valtterı Bottas Gelecek Sezon Da Mercedes Takımında

MONSTER ENERGY PİLOTU VALTTERI BOTTAS


Bmw M Farkını Yaşamak İsteyenlere May Fest’E Özel Fırsatlar

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin geleneksel May Fest fırsatları başladı. Mayıs ayı boyunca Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda devam edecek May Fest Günleri’nde BMW tutkunlarını hayallerindeki otomobile ulaştıracak cazip fiyatların yanı sıra % 0 faizli kredi ve özel takas seçenekleri sunuluyor.


Etiketler: Türk, Telekom, Türkiye, 2018, FaaliyetYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img