13 Temmuz 2018 Cuma 13:27

GÜNDEM

Türk Telekom’Dan, 15 Temmuz’A Özel İletişim Desteği

Türk Telekom’Dan, 15 Temmuz’A Özel İletişim Desteği

34volt » 34Volt

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel hazırlanan kampanya kapsamında Türk Telekom, 15 Temmuz günü boyunca geçerli olmak üzere, tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, 1 GB internet ve 5000 SMS tanımladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Telekom ev ve iş telefonu aboneleri, 15 Temmuz'da gün boyu şehir içi ve şehirler arası Türk Telekom ev ve iş telefonlarını dakika sınırı olmadan ücretsiz arayabilecekler. Tüm vatandaşlar ayrıca 15 Temmuz'da 00:00-23:59 saatleri arasında tüm ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapacakları aramalarda ev ve iş telefonları ile sınırsız konuşma; GSM yönüne yapacakları aramalarda ise görüşmelerin ilk 2 dakikasını ücretsiz gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar.

Sabit internet kullanıcılarının da evde ve işte 15 Temmuz'da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası'na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN'yi aşmaları durumunda hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek. 15 - 16 Temmuz tarihlerinde tüm Türkiye'yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktasından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacak.

Birlik ve beraberlik şarkıları Türk Telekom MUUD’da

Türkiye'nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom MUUD ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel '15 Temmuz'a özel 15 şarkı' adıyla da anlamlı bir kategori hazırladı.

Fatma Kaytez

Melih Kocagil

Türk Telekom Grubu hakkında

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 31 Mart 2018 itibarıyla 13,9 milyon sabit erişim hattı, 10,1 milyon genişbant ve 19,9 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.525 çalışanıyla hizmet vermektedir.İlginizi Çekebilir

Vakıfbank'tan Azerbaycan Bankacılık Sektörüne Dijital Rehberlik

VakıfBank’tan Azerbaycan bankacılık sektörüne dijital rehberlik


Bayram Tatilinden Önce Penti’Ye!

Tatil valizlerinizin vazgeçilmez parçalarını koleksiyonlarında bir araya getiren Penti’de bayram tatili alışverişi %50 net indirimli. Her zevke, her yaşa hitap eden mayo ve bikiniler, plaj giyim ve aksesuarlarıyla dopdolu koleksiyona göz atmadan bavulunuzu hazırlamayın. Tatil heyecanınıza heyecan katacak Penti koleksiyonuna indirim fırsatı ile ulaşmak için siz de Penti mağazalarını ve www.penti.com adresini ziyaret edin.


Atasun Optik’Ten Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Atasun Optik’te, 17-31 Ağustos tarihleri arasında Police markalı güneş gözlüğü alan herkese su geçirmez telefon kılıfı hediye.


Balparmak Geleceğin Arıcılarını Yetiştiriyor

Balparmak’ın, arıcılık mesleğinin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Balparmak Arıcılık Akademisi, eğitimlerine başladı. Akademi’nin Muğla-Ula’daki merkezinde gerçekleştirilen kış dönemi sınıf eğitimlerinin ardından Nisan ayında örnek arılıkta uygulamalı saha eğitimleri başlayacak.


Ege Bölgesi’Nde Şirketler Cisco İle Dönüşüyor

Ürün ve çözümleriyle Ege Bölgesi’ndeki şirketlerin dijital dönüşümünü sağlayan Cisco, bulut altyapısından veri güvenliğine çok sayıda alanda hizmet vererek şirketlerin büyümesine katkı sağlıyor.


Etiketler: Türk, Telekom, Temmuz, Türkiye, ücretsizYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img