13 Mart 2017 Pazartesi 03:28

MAGAZİN

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk Sinemasının "Sultan"ı Türkan Şoray, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin düzenlediği “Kadına Saygı” konulu programa katıldı. 81 vilayetin kıyafetlerini kuşanan kadınlarla bir araya gelen usta sanatçı, ünlü Koleksiyoner Ulvi Sulaoğlu’nun "Artist Defteri: Başrolde Türkan Şoray" adlı kendi fotoğraflarından oluşan serginin açılışını da gerçekleştirdi. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Şoray, “Her gün gazetelerde cinayet haberleri okuyoruz. Televizyonlarda kadına şiddet haberlerini görüyoruz, ne yazık ki bugünü biraz buruk kutluyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Final Heyecanı Başladı 636 Okuldan 25 Finalist Belli Oldu

636 Okuldan 25 Finalist Belli Oldu


Hakan Akkaya’Dan Leshow İstanbul’Un Açılışına Sıra Dışı Defile

16 Ocak Perşembe günü 2. kez kapılarını açacak olan Leshow İstanbul’un açılış defilesini 400 parçadan oluşan “Glomour” koleksiyonuyla Hakan Akkaya gerçekleştirecek. Defilede her zamanki gibi baş manken olarak Çağla Şıkel yürüyecek.


Odeabank Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabıbb 18.12.2019

Odeabank, Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabı ile müşterilerinin birikimlerini enflasyona karşı korumaya alıyor. Odeabank, birikimlerini uzun vadede ve TL mevduatında değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri için “Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabı”nı geliştirdi.


Türkiye Çekirdeksiz Kuru Üzüm Üretiminde Ve İhracatında Açık Ara Dünya Birincisi

Türkiye, 2019/20 sezonunda 305 bin tonluk çekirdeksiz kuru üzüm üretimi ve ortaya koyduğu 265 bin tonluk çekirdeksiz kuru üzüm ihracat hedefiyle açık ara dünya birincisi.


Alışveriş Sitelerinde Babalar Günü Trafiği

ALIŞVERİŞ SİTELERİNDE BABALAR GÜNÜ MESAİSİ


Etiketler: Şoray, Türk, Sinemasının, Sultanı, TürkanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Magazin Haberler
img