13 Mart 2017 Pazartesi 03:28

MAGAZİN

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk Sinemasının "Sultan"ı Türkan Şoray, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin düzenlediği “Kadına Saygı” konulu programa katıldı. 81 vilayetin kıyafetlerini kuşanan kadınlarla bir araya gelen usta sanatçı, ünlü Koleksiyoner Ulvi Sulaoğlu’nun "Artist Defteri: Başrolde Türkan Şoray" adlı kendi fotoğraflarından oluşan serginin açılışını da gerçekleştirdi. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Şoray, “Her gün gazetelerde cinayet haberleri okuyoruz. Televizyonlarda kadına şiddet haberlerini görüyoruz, ne yazık ki bugünü biraz buruk kutluyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Oleg Cassını’Den Değişen Mevsimin Habercisi Gelinlikler

Eylül 2018, İstanbul


Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi İle 2019 Sezonunu Açıyor

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda heyecan, verilen sezon arası sonrası kaldığı yerden devam ediyor. Ülkemizin en prestijli spor organizasyonlarından biri olan ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) takvimi kapsamında Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen Türkiye Ralli Şampiyonası’nın açılış yarışı olan 29. Obel Civata Ege Rallisi bu sene 12-14 Nisan tarihleri arasında İzmir’de start alıyor.


Cartıer Ve Sıradışı Yeni Mücevher Tasarımı

1975 yılında Meksikalı ünlü oyuncu Maria Felix için tarihe geçen kolyesini tasarlayan Cartier, 14 eşsiz Kolombiya zümrütünü buluşturan kolye ile birlikte toplam 4 parçadan oluşan sıradışı yeni bir yüksek mücevher koleksiyonu tasarladı.


Güçlenen Lumada Nakliye, Üretim Ve Enerji Sektörlerini Hedefliyor

Hitachi Vantara’nın akıllı bakım ve tamir uygulamalarıyla güçlendirdiği Lumada portföyünün sunduğu çığır açan yeni çözümler yüksek doğruluğa sahip tamir önerileri ve bakim optimizasyonu araçlarıyla maliyetleri düşürüyor, gelirleri ve verimliliği artırıyor


200 Yıl Önce Haliç Kıyılarına Dair Tarihsel Bulgular

“Rezan Has Müzesi Cibali Sohbetlerinin Beşinci Oturumu Gerçekleşti”


Etiketler: Şoray, Türk, Sinemasının, Sultanı, TürkanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img