13 Mart 2017 Pazartesi 03:28

MAGAZİN

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

Türk Sinemasının Sultanı Halkla Buluştu Magazin-Haber

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk Sinemasının "Sultan"ı Türkan Şoray, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Zeytinburnu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin düzenlediği “Kadına Saygı” konulu programa katıldı. 81 vilayetin kıyafetlerini kuşanan kadınlarla bir araya gelen usta sanatçı, ünlü Koleksiyoner Ulvi Sulaoğlu’nun "Artist Defteri: Başrolde Türkan Şoray" adlı kendi fotoğraflarından oluşan serginin açılışını da gerçekleştirdi. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Şoray, “Her gün gazetelerde cinayet haberleri okuyoruz. Televizyonlarda kadına şiddet haberlerini görüyoruz, ne yazık ki bugünü biraz buruk kutluyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Nıke İle Ayakkabını Uzaktan Kumanda Et

TEKNOLOJİYE YAPTIĞI YATIRIMLARLA DİKKAT ÇEKEN NIKE, AKILLI TELEFON VEYA MANUEL OLARAK KONTROL EDİLEBİLEN YENİ BASKETBOL AYAKKABISINI TANITTI


Alanar Meyve’Den Denizaşırı İşbirliği

Bir Tekfen Tarım kuruluşu olan ve son 3 yılın siyah incir ihracat şampiyonu Alanar Meyve, Berlin’de düzenlenen Fruit Logistica Fuarı’nda, Perulu meyve üreticisi La Kiarita ile siyah incirin pazarlanması için sözleşme imzalayarak; ‘365 Gün İncir Projesi’ kapsamında inciri dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine kesintisiz ulaştırmak için önemli bir adım attı.


Teksan’In Aydınlatma Kuleleri Bauma Fuarı’Nda İlgiyle Karşılandı

TEKSAN DÜNYANIN EN BÜYÜK YAPI İNŞAAT FUARINA KATILDI


Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile Üsküdar Belediyesi’nin sosyal projesi olan Tebessüm Kahvesi ‘21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nü vatozlar, köpek balıkları ve yüzlerce tropikal su canlısının arasında şnorkelle yüzerek kutladı. Heyecanlı anların yaşandığı kutlama etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.


‘Müzede Selfie Günü’Nde İbb Kültür Aş Müzelerine Yoğun İlgi

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 16 Ocak’ta tüm dünya ile eş zamanlı kutlanan “Müzede Selfie Günü” etkinliğine İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ de müzeleri ile destek verdi. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte müzelere akın eden yerli ve yabancı turistler, bol bol selfie çektirdi.


Etiketler: Şoray, Türk, Sinemasının, Sultanı, TürkanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Magazin Haberler
img