13 Kasım 2019 Çarşamba 10:10

GÜNDEM

Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor

  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor

34volt » 34Volt

Tudors Dünya İyilik Günü’ne Özel

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tasarladığı Berelerin Karını

Tohum Otizm Vakfı’na Bağışlıyor

Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Tudors Gömlek, Dünya İyilik Günü kapsamında iyilikler listesine bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz hafta Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda, 21 çalışanıyla otizme dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla iki kıta arasında koşan Tudors, 13 Kasım 2019 Dünya İyilik Günü kapsamında da tasarladığı özel berelerin kârını Tohum Otizm Vakfı’na aktaracak.

Daha iyi bir dünya kurmak mümkün

Dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Tudors Gömlek CEO’su Yaşar Ayayadın “Tudors bir halk markası. Biz halkın yüreğini temsil ediyoruz. Şirket olarak önceliğimiz ihtiyaç gördüğümüz konularda farkındalık oluşturmak, dayanışma ve yardımlaşmayı teşvik etmek. İyilik paylaştıkça çoğalır. Bu amaçla tüm dünyada kutlanan 13 Kasım Dünya İyilik Günü kapsamında mağazalarımızda satılacak berelerin kârını otizmli çocuklar için Tohum Otizm Vakfı’na bağış olarak aktaracağız” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında toplam 225 noktada satış noktası bulunan Tudors Gömlek Krallığı’nın farkındalık ve bilinç kazandırmak amacıyla öncülüğünü yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları arasında; "Kadına şiddete son”,“Çalışan kadına 1 gün fazla izin”, babalar gününde “Sen de bir babalık yap” ve sokak hayvanları için “Bir kap su, bir yaşam" “Kurallara Uy, Kral Ol’’ gibi birçok proje bulunuyor.

#tudorskrallığı #DünyaİyilikGünü #tohumotizmvakfı #otizm #sosyalsorumluluk

13 Kasım Dünya İyilik Günü Hakkında: Dünya İyilik Hareketi ilk olarak 1998 yılında başladı. Hareketin üyeleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Çin, Brezilya, Fransa, İtalya, Hindistan, Japonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya gibi ülkeler bulunmakta. Dünya İyilik Hareketi adıyla 1996 yılından beri birçok ülkede faaliyet gösteren kuruluş, bu günü, ''daha iyi ve daha merhametli bir dünya inşa etmek için tasarladıklarını'' bildirmekte. Bu özel gün sayesinde, hiçbir ayırım yapmaksızın her bireye dünya vatandaşı olduğunu fark ettirmeyi amaçlayan kuruluş, Dünya İyilik Gününün sembolü olarak da kozmos çiçeğini seçmiştir. Bu seçimle, tıpkı kozmos çiçeğinin çeşitli renkleri gibi, dünyadaki insanların da çeşitliliği vurgulanmaktadır.İlginizi Çekebilir

3 Alışverişinizden 1’İni Emaar Ödüyor

İstanbul’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Emaar, Param Kart işbirliğiyle gerçekleştirdiği 4 günde 5000’in üzerinde katılımcı ile AVM sektörünün en büyük kampanyası olan “Yarısını Kazan”dan sonra “3 Al 2 Öde” kampanyası ile bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyor.


Yeditepe Üniversitesi Akademisyenleri Academeet’19’Da Buluştu

Yeditepe Üniversitesi Akademisyenleri


Pema Ve Continental 18.000’Den Fazla Aracın Lastik Yönetimini Dijitalleştiriyor

Avrupa’da faaliyet gösteren ticari araç kiralama şirketi PEMA ile teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, 18.000’in üzerinde aracın lastik yönetimini dijitalleştiriyor. Continental’in geliştirdiği, PEMA’nın sistemine entegre edilen dijital filo yönetim sistemi CESAR, araç ve servis bilgilerinin özel bir arayüz üzerinden paylaşılmasını ve düzenli olarak güncellenmesini sağlıyor.


Brooks Brothers’Tan Tamamlayıcı Aksesuarlar

Kombinlere Bütünlük Katan Detaylar


Kingston’Dan Ultra Yüksek Performanslı Pcıe Nvme Ssd A2000

Olağanüstü yüksek performansı ve TCG Opal 2.0 Tam Güvenlik Paketi destekli Gen 3.0 x 4 özellikleriyle dikkat çeken SSD; ultrabooklar ve dizüstü bilgisayarlar için ideal kullanım sunuyor.


Etiketler: İyilik, Dünya, Tudors, Günü, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img